Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • natilus samsung magazasinda urun mevcut almak isteyen koşsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, s2 classic modeli var bende. 1 yaşındaki kızım oynuyor onunla :) Gaza gelip almıştım zamanında ama toplasanız 10 kere takmamışımdır.

Konuşma özelliği eklendiği için bir tane de s3 classic alayım diyorum.
    Öğrenmek istediğim şu;
    Görüntü ve lte dışında bir fark var mı frontierle arasında?
    Kimi forumlarda hoplarlör sadece frontierde var yazmışlar.Samsungun sitesinde böyle bir ibare görmedim gerçi ama sizlere de sorayım dedim
  • ravenous R kullanıcısına yanıt
    Biçbir fark yok sadece tip ve lte opsiyonu var frontierin. Bende calasic aldım çok şık görünüyor. Yalnız au ve toz geçirmezlik ikisinde de olmasına karşın her videoda bu özellik sadece frontier de varmış gibi izlenim bırakıyor.Frontier tipinde saatim var 2 tane casio o yüzden değişip clasic yaptım sparişimi. Ama yine mağzalara ön spariş ten önce gelmiş anlaşılan. Ne anlamı kalıyorsa ön sparişin.

• benim gibi klasik ağırlıklı giyip iki saat arasında kalanlar için ;

https://www.youtube.com/watch?v=VilBl0VvOHM

Çeşitli kordonlarla saatleri gösteriyor. Kesinlikle frontier diyorum ben
  • Tabi zevk meselesi ama frontier önceki klasik gibi bana fazla plastiksi geldi. Ama klasik modelin metali hakkındada bir fikrim yok doğrusu zamanla kararma yaparmı soru işareti. Ben şahsennkalsik olanı çok şık buldum.

• Nautilus samsung mağazasından Frontier modelini az evvel satın aldım.. Özellikle kahverengi ve siyah deri kayış ile takım elbiselerime uyumlu olacağını düşünüyorum.

Ürün son derece başarılı. Tek problem, telefonum yatak odasında şarjda iken salonda oturduğumda bluetooth bağlantısı kopuyor. Yaklaşık 10-12 metre mesafe ya vardır ya yoktur...

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenOzdal

Nautilus samsung mağazasından Frontier modelini az evvel satın aldım.. Özellikle kahverengi ve siyah deri kayış ile takım elbiselerime uyumlu olacağını düşünüyorum.

Ürün son derece başarılı. Tek problem, telefonum yatak odasında şarjda iken salonda oturduğumda bluetooth bağlantısı kopuyor. Yaklaşık 10-12 metre mesafe ya vardır ya yoktur...

demekki benim evde sorun olmaz :) hayırlı olsun hocam. bende günlük hayatta takım olmasada gömlek pantolon modundayım klasik gömleklerle frontier sürümü uygun mu yoksa classic mi tercih edilmeli ? birde ilk izlenimler nasıl ve fiyatı nedir orada ?
  • Teşekkür ederim;

Fiyat konusu herkesin bütçesine göre değişmekle beraber benim takım elbiselerim, casual kıyafetlerim ile kullandığım saatler 1200 TL bandında.. Dolayısıyla saat için 1200 TL verirken, akıllı saat için 1299 TL vermek çok da rahatsız etmedi. Aynı fiyata Vatan'dan powerbanki alabilirdim lâkin hem powerbanka ihtiyacım yok hem de daha fazla beklemek istemedim

Frontier modeli standart kauçuk kayış ile gömlek-pantolon ikilisine pek uymaz. Ancak kauçuk kayışı çıkartıp yerine kahverengi deri kayış konduğunda saatin havası tamamen değişiyor. İç görseli de classic bir görsel olarak seçtiğimizde, spor olan saat bir anda casual hale geliyor.

Ben de genellikle takım veya pantolon/gömlek kullandığımdan classic modelini çok düşünüyordum. Ancak youtube videolarında frontier'ın diğer kayışlarla uyumunu görünce fikrimi değiştirdim ve frontier modelini aldım.
  • quote:

Teşekkür ederim;

Fiyat konusu herkesin bütçesine göre değişmekle beraber benim takım elbiselerim, casual kıyafetlerim ile kullandığım saatler 1200 TL bandında.. Dolayısıyla saat için 1200 TL verirken, akıllı saat için 1299 TL vermek çok da rahatsız etmedi. Aynı fiyata Vatan'dan powerbanki alabilirdim lâkin hem powerbanka ihtiyacım yok hem de daha fazla beklemek istemedim

Frontier modeli standart kauçuk kayış ile gömlek-pantolon ikilisine pek uymaz. Ancak kauçuk kayışı çıkartıp yerine kahverengi deri kayış konduğunda saatin havası tamamen değişiyor. İç görseli de classic bir görsel olarak seçtiğimizde, spor olan saat bir anda casual hale geliyor.

Ben de genellikle takım veya pantolon/gömlek kullandığımdan classic modelini çok düşünüyordum. Ancak youtube videolarında frontier'ın diğer kayışlarla uyumunu görünce fikrimi değiştirdim ve frontier modelini aldım.

bilgi için teşekkürler. peki cihaz kutu içeriği ve default kayış renkleri nedir ? seçime tabii mi yoksa default bir renk var mı ? son olarak siz yanında kayış aldınız mı ki veya kutuda var mı ki frontier kararı aldınız ? ayrıca kayış mı satın alacaksınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

benim gibi klasik ağırlıklı giyip iki saat arasında kalanlar için ;

https://www.youtube.com/watch?v=VilBl0VvOHM

Çeşitli kordonlarla saatleri gösteriyor. Kesinlikle frontier diyorum ben

Video iyi olmuş, yanlız klasik seven bir benim sanırım. Klasik model krom renkte olduğundan kordon rengi konusunda daha çok seçenek olacak. Bazı renkler frontier e gitmez. Klasiği spor olarak kullanmakta mümkün videodan bunu çıkardım.
  • Kutunun içinden Saat, Siyah Kauçuk kayış, kısa boy siyah kauçuk kayış, şarj aleti ve kitapçık çıkıyor. Renk seçme imkanım yoktu, hatta samsungun official kayışları da mevcut değildi. Ayrıca kayış satın almayı planladığım için frontier aldım. Hatta şu anda aliexpress'te kayış bakıyorum ;)
  • quote:

Kutunun içinden Saat, Siyah Kauçuk kayış, kısa boy siyah kauçuk kayış, şarj aleti ve kitapçık çıkıyor. Renk seçme imkanım yoktu, hatta samsungun official kayışları da mevcut değildi. Ayrıca kayış satın almayı planladığım için frontier aldım. Hatta şu anda aliexpress'te kayış bakıyorum ;)

sesli görüşme vs gibi konuları hemen bir test etmenizi rica etsek kayış molasında :)
  • İlk test ettiğim o özellikti. Gayet tatminkar bir ses mevcut. Gelen ses de giden ses de görüşme yapmak için yeterli
    Notificationlar, gelen arama sesleri ve titreşimleri de kıvamında. Kolunuzdayken bildirim geldiğini rahatlıkla hissedebiliyorsunuz
  • s2 classic olduğu için yine classic alırım diyordum ama sanırım bende frontier alacağım.
    sipariş verecektim amakayışların gelmesi lazım, plastik kayışla kullanmam.
    Acaba farklı kayış seçenekleriyle de satacaklar mı ?

s2'yi satayım da kayış parası çıksın :D
  • Haftaya kargo olur dedi vatandaki eleman bende klasik modeli beklemedeyim.

• Bence frontierin farkı değişik renklerde ortaya çıkıyor. Kırmızı, beyaz, yeşil gibi kordonlarla klasik yakışmıyor ama frontierde yakışıyor.

• Mesela müzik dinlerken

Saat ekranından değiştir seçeneği varmı

Müziği de değiştirirmi ??

• EvrenOzdal kullanıcısına yanıt
    Kayışları değiştirmek kolay mı peki başka bir aparat gerektiriyor mu videolara baktığımda kolay çıkarılabilir gibi durmuyor :)
  • 00onur 0 kullanıcısına yanıt
    Orjinal kayışlar çok uçuk fiyatlar 200 tl yi buluyor. Bu arada saatten ses kontrolü ve şarkı değişimi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Mesela müzik dinlerken

Saat ekranından değiştir seçeneği varmı

Müziği de değiştirirmi ??

Cevap varmı beyler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.