Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nabaki

Bireysel bir sorun olabilir
    Ben sıkkntı yaşamadım
    Geceden sabaha en fazla %3-4 eksiltiyor
    hocam saati 2 3 kez sıfırladım. sıfırlarken de yedekleme, geri yukleme işlemini yapmadımki yaptıgım ayarlardaki bişeymi şarjı cabuk bitiriyor diye dusundum. ancak durum aynı. saatimde hiçbir sorun yoktu.taaki en son yazılım ı yukleyene kadar.daha 2. yılına girmemiş saatin bu kadar kısa surede sorun yaşayacagını zannetmiyordum.zaten aliexpress.com dan yedek pilini aldım ancak pilinde sorun olacağını zannetmiyorum.cok garip dir ki 2 3 defa test ettim yuzde 100 doldurup yatagımın başına koydugum ve gece modu acık olan yani ne ısıgı yanan ne fonksiyonları calısan saatin sabaha kadar yuzde 50 şarjı bitiyor.bu normal değil degilmi?
  • abulut A kullanıcısına yanıt
    Benmki tizen4 ama kalp atış hizini ölçuyor denedim biraz önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FazlasıylA anormal bir durum
    Yaşamadığım için yorumda yapamıyorum
    İnşallah kısa sürede çözersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

FazlasıylA anormal bir durum
    Yaşamadığım için yorumda yapamıyorum
    İnşallah kısa sürede çözersiniz
    hocam bi anormal bilgi daha vereyim.saat kolumda aktif bi şekilde kullandıgımda daha az şarj yiyor.ama gece nedense su gibi gidiyor. gece modu aktif ve saat kolumda degil iken.
  • Aklıma gelen tek çözüm
    Saati kolunuzdan çıkardığınızda kapatın

Sanırım saat boştayken bişeyler yapmaya çalışıyor ve yapamadığı için sürekli deneyerek şarjı bitiriyor

• nakit ihtiyacindan dolayi gear s3 saatimi satiyorum fiyat 850 son

• Merhaba. Gear s3 classic saatime spotify yükleyemiyorum. Sürüm 2.3.2.3 galaxy store da spotify yok. Spotify nasıl yükleyebilirim?

• Arkadaşlar Xiaomi telefonlar ile kullanırken saatte neden Mesajlar uygulaması yok? Mesaj bildirimleri geliyor ve cevaplanabiliyor sorun yok. Ya da rehberden birini seçip arama veya mesaj atabiliyorum. Fakat menüde Mesajlar uygulaması yok. Yani tüm mesajları göremiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung cihazlar dışında bu uygulama tüm cihazlarda yok. Sadece kısayolu olan veya atanabilen bir arayüz kullanırsan ulaşabilirsin.

• recepix kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Peki arayüz için bir örnek verir misiniz? Ayrıca benim telefonumda arama ve mesajlaşma uygulaması olarak Google'ın uygulamaları var sebebi bu olabilir mi?

Bir de başka Xiaomi kullanıcıları varsa cevap verirlerse iyi olur.

• Sebebi Google uygulamaları değil cihazın Samsung olmaması :) arayüz olarak ta matteo dini adında bir tasarımcı var. Bu kişinin çoğu arayüzünde mesajlar kısayolu var. Genelde ücretli arayüzler ama ücretsiz olanlarda var. Bunları deneyebirsin.

• recepix kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim çözümünüz için. İşime yaradı.

• Arkadaşlar iyi forumlar babamın saati sürekli durup dururken şarj bitiriyor. 2 kez servise gönderdik. Kasa, Batarya, Şarj aleti değiştirildi serviste sorun hala devam ediyor. Ne yapmalıyız burdan sonra.Sıfır saat isteyebilir miyiz? Saat babam için önemli sürekli araç başında ve cebinden telefon çıkarmadan saatden arayanı görmek bt kulaklık ile konuşmak istiyor.
  • arkadaşlar orijinal bezel nereden bulabiliriz ? el kurutma makinesine sürttüm çizildi köşesi gözüme batıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Benmki tizen4 ama kalp atış hizini ölçuyor denedim biraz önce.
    aynı şekilde kalp atışı barometre vs. sıkıntısız çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusivecar

aynı şekilde kalp atışı barometre vs. sıkıntısız çalışıyor

Alıntıları Göster
    merhaba sensor arızsı tümsaatlerde yasanmıyor.Ben de aldığımsaatte baktığımda sensorlar çalışmıyordu.Saat grantili olduğundan servise verdim.Anakart batrya ve alt kasa değişmiş.
  • İade hakkı oluşması için aynı sorundan yetkili servis kayıtlarında ve sorun açıklaması kısmında aynı sorun yazmak kaydı ile (servis fişleri mevcut ise avantajınıza olur) eskiden 3 idi ama şimdi 5 de olmuş olabilir kontrol etmek lazım, giriş ve çıkışı olmalı.

Aynı sorundan yukarıda da bahsettiğim gibi belli bir sayıya ulaşan sorunlarda iade hakkınız oluşmakta.

Küçük bir Google araştırması ile detaylar bulunabilir ya da Samsung MH, tüketici heyetleri gibi yerlerden bilgi alınabilir.

Geçmiş olsun.

Saygılarımla...
  • Valla neredeyse tüm yorumlari okudum 100 de 99 unda pil problem pilden şikayetçi, en iyisi bence büdcesi dar olanaklar amazfit bip bütçesi bol olanlar huawei GT 2 alsınlar, en pil perfomansı 2 haftayı buluyor, yazık verdiğiniz paralara,250-300 dolar arası samsung watch al 2 günden artik pil dayanmasın,böyle rezaletmi olur,samsung note 10 plus kullanıcısi olarak söylüyorum sizlere

• Arkadaşlar saatimin dış kasası biraz çizildi.Garantiside bitti.Dışarıda yada serviste dış kasa değişimini kaça yapıyorlar bilginiz varmı.
  • Gear s3 frontier saatim satılıktır. Fiyat konusunda anlaşabiliriz. Alıcılar ulaşsın

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.