Şimdi Ara

GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7.180
Cevap
221
Favori
487.456
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU
Giriş
    941 Mesaj

Hocam Allah razı olsun sizden kaç gündür neden bu sorunu yaşadığımı çözmeye çalışıyorum sayenizde anladım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yahyademirci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1348 Mesaj
    Görseldeki kadran samsunga mı ait acaba?
    Adını bilen kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eski Kullanıcı Adı:
    GuiTaRisT111

Sanırım bu. Ben kullanmaktayım şu an. Samsung'a ait değil.

Buradan ulaşabilirsiniz;

Flexible by Lucas Philipp

https://galaxystore.samsung.com/geardetail/dd.watchfacedesigner.tizen.Flexible

|
    |
    eyvahnecdet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    Arkadaşlar bugünden itibaren bende aranıza katılmış bulunmaktayım.Yaklaşık 9 saattir kullanıyorum memnunum ama pili hızlı gidiyor gibi 2 günü kesinlikle çıkarmayacak.Son güncellemeden sonra böyle olmuş diyorlar bir önceki sürüme geçebiliyor muyuz?
    Bir de bluetooth kulaklığı aynı anda hem tel hem saate bağlı olsa efsane olurmuş:)
    Spotify offline kullanan var mı aramızda böyle birşey oluyor mu video izledim ama yapamadım nedense

Benim saatimde güncellemeden sonra şarj konusunda hiçbir sorun yaşamadım hala aynı süresi.
    |
    |
    Silverjazz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne kadar gidiyor hocam şarjı

|
    |
    Bahsedilenler: PhoneLeaker
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj

Cantonsportnighthawk olabilir

|
    |
    eyvahnecdet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

üstad merhaba benim s3 frontier saatim 2.3.23 yazılımında güncelleme gelmedi o yüzden netodin ile dediklerinizi harfiyen uyguladım ancak yüklemeye çok az kala fail verdi nerde hata yapnış olabilirim yardımcı olursanız sevinirim

|
    |
    paco_ct kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhaba,bunun için bir kaç soru var :)benim paylaştığım netodinimi kullandın yoksa başka netodinmi vardı pc de? dosyaları doğru yerleştirdiğinden eminmisin?(çünkü ilk bl sonra ap sonra csc istiyor partition.pit ekledinmi?bunları yaptıysan eğer sorun olmaması gerek yada şarjı varmıydı saatin? bilgisayardan uzaktamıydı işlemi yaparken bağzen 2.4 sinyali aşırı sinyal kirliliğinden etkilenebilir. tekrar yüklemeye çalıştığında sorun yaşıyormusun?
    |
    |
    cinaski12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

birde daha önce root işlemimi yaptınız yoksa bu şekilde orjinal yazılımmı yüklediniz?
    |
    |
    cinaski12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Silverjazz

Arkadaşlar bugünden itibaren bende aranıza katılmış bulunmaktayım.Yaklaşık 9 saattir kullanıyorum memnunum ama pili hızlı gidiyor gibi 2 günü kesinlikle çıkarmayacak.Son güncellemeden sonra böyle olmuş diyorlar bir önceki sürüme geçebiliyor muyuz?
    Bir de bluetooth kulaklığı aynı anda hem tel hem saate bağlı olsa efsane olurmuş:)
    Spotify offline kullanan var mı aramızda böyle birşey oluyor mu video izledim ama yapamadım nedense
    merhaba hayırlı olsun iyi günlerde kullanın saatinizi ;) 4.0.0.4 e mi yükselttiniz yazılımı? 1 günlük kullanımda ne kadar şarjınız kaldı? tüm özellikler açıkken 1,5 gün gidicektir şarjınız bu normal.bluetooth kulaklığı saatinize bağlayabilirsiniz ayarlarda bunun için seçenek var,spotify offline kullanabilirsin ilk account bilgini eşleştir sonra istediğin albümü indir saatine offline olarak kullanabilirsin spotify ayarlarında remote yerine diğerini seçmen gerek ama telefonun her zaman yanındaysa remote control yaparak telefonundan da offline olarak kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 21 Ekim 2019; 7:38:1 >

• Yüzbaşı
    337 Mesaj

Sorun çözüldü çok teşekkür ederim size

son dosyayı yanlış yere yüklediğim için hata veriyordu dikkatli yapınca yazılımı yükledim zaten o kadar güzel anlatmışsınızki yapmamak mümkün değil

saatimi bu şekilde nihayet güncel sürüme kavuştu 2.3.2.3 de takılmıştı

|
    |
    paco_ct kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cinaski12

Sorun çözüldü çok teşekkür ederim size

son dosyayı yanlış yere yüklediğim için hata veriyordu dikkatli yapınca yazılımı yükledim zaten o kadar güzel anlatmışsınızki yapmamak mümkün değil

saatimi bu şekilde nihayet güncel sürüme kavuştu 2.3.2.3 de takılmıştı
    rica ederim işinize yaradıysa ne mutlu bana,sorununuzun çözüldüğüne sevindim aslında 2.3.2.3 en stabil sürüm ama bir çok eksiği var tizen 3 e göre sizdeki sürümde bir hata oluşmuştu büyük ihtimalle güncellemeyi alamıyordu 2.3.2.4 sürümünde bende yaşadım onu ;)
    iyi günlerde kullanın yine bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım ;)
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: paco_ct

merhaba hayırlı olsun iyi günlerde kullanın saatinizi ;) 4.0.0.4 e mi yükselttiniz yazılımı? 1 günlük kullanımda ne kadar şarjınız kaldı? tüm özellikler açıkken 1,5 gün gidicektir şarjınız bu normal.bluetooth kulaklığı saatinize bağlayabilirsiniz ayarlarda bunun için seçenek var,spotify offline kullanabilirsin ilk account bilgini eşleştir sonra istediğin albümü indir saatine offline olarak kullanabilirsin spotify ayarlarında remote yerine diğerini seçmen gerek ama telefonun her zaman yanındaysa remote control yaparak telefonundan da offline olarak kullanabilirsin

Alıntıları Göster
    Teşekkür ediyorum.Evet yükselttim son güncellemede şu an gps açık değil 1.5-2 gün gidiyor biraz böyle kullanayım gps açıp birde öyle deneyecem.Spotify hallettim bu arada saolun cevabınız için yinede.Gittikçe alışmaya başlıyorum saate tek bir sorum var sadece dün galaxy watch saati denedim kayışı çok hafif bizim satin ağır kalıyor birde benim bilekler kalın watch kayışı daha rahat oluyor bana o kayıştan almak istiyorum ama samsungta 250 lira aynısını daha ucuza nereden alabilirim internetten ya da İstanbul içi?

• Yüzbaşı
    356 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Silverjazz

Teşekkür ediyorum.Evet yükselttim son güncellemede şu an gps açık değil 1.5-2 gün gidiyor biraz böyle kullanayım gps açıp birde öyle deneyecem.Spotify hallettim bu arada saolun cevabınız için yinede.Gittikçe alışmaya başlıyorum saate tek bir sorum var sadece dün galaxy watch saati denedim kayışı çok hafif bizim satin ağır kalıyor birde benim bilekler kalın watch kayışı daha rahat oluyor bana o kayıştan almak istiyorum ama samsungta 250 lira aynısını daha ucuza nereden alabilirim internetten ya da İstanbul içi?

Alıntıları Göster
    22mm standart bir kayış genişliğidir istediğiniz herhangi bir saat kayışını takabilirsiniz ama galaxy watch kayışını istiyorsanız uygun olarak ilk başta aliexpress i deniyebilirsiniz istediğiniz gibi çıkabilir belki fiyat olarakta çok daha uygun denemeye değer ;)

aliexpress galaxy watch kayış linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 22 Ekim 2019; 10:39:20 >
    |
    |

• Teğmen
    111 Mesaj
    ssaat kesinlikle güzel bir saat ancak şarjı bluetooth ile telefona bağlanmadan bir gün zor gidiyor.

Orijinalden alıntı: EvoLutioN87

ssaat kesinlikle güzel bir saat ancak şarjı bluetooth ile telefona bağlanmadan bir gün zor gidiyor.
    4. gündeyim an itibari ile %21 şarj ı kaldı ;)kalp atışı otomatikte değil sadece onun harici aktif ;) tizen sürümlerini test ediyorum ;)
    |
    |
    Fiyatı: 50TL dir.

İletişim için: 05365647078 Whatsapp

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.