Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diğer cihazlarda dil Türkçe iken sorunsuz güncelliyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • savage038 S kullanıcısına yanıt
    ben samsung s8+ kullanıyorum sorun yaşamadım hiç iş yerinde iki arkadaşım da ise iphone var onlarda sorun yaşamıyorlar.xiaomi de genel olarak internet üzerinde şikayetler var
  • savage038 S kullanıcısına yanıt
    Ben de zırt pırt gelen hava durumu verilerinden usanıp kapattım :) telefon dili ile ilgili bir problem yok yani. Büyük olasılıkla diğer arkadaşın da dediği gibi telefonunuzda bir sorun olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.gearoplugin&hl=pt
    gear s pluing guncelemesinden sonra saat ile telefon arasi banglanti kopmasi cok oluyordu bende son versiyon N degilde duzu yukledim apkmirror dan, dogal olarak sifirladi saat kendini !
    ayni sorunu yasayan var mi?
    one plus 6 kullaniyorum telefon olarak guncellemeden once herhangi bi sorun yoktu.
    Bir de yedek almaya calistigimda biturlu olmuyor ve samasung pay kullanmiyorum hata aliyorum. sebebi one plus 6 kullanma mi?
  • Hava durumu Xiaomi telefonda güncelmemiyor telefon filini ingilizce yapınca güncelliyor fakat tekrar Türkçe'ye çevirdiğimde güncellemiyor bunun bi çözümü var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mxlpyzgt kullanıcısına yanıt
    bu sorun xiaomi telefonlara özel nedense bunun net cevabını vermek çok zor ancak kullanıcıların testleri çözüme ulaştırabilir,internet te yabancı forumlarda buna bir çözüm bulan olmamış gibi duruyor ancak şunu deneyebilirsiniz çözüm olur yada olmaz bilmiyorum samsung the weather channel üzerinden kullanır hava durumunu play store dan ''the weather channel'' uygulamasını telefonunuza kurun birde öyle deneyin belkide bir çözüm olur emin olamadım xiaomi kullanmadığımız için net bir şey söylemek gerçekten zor üzgünüm(ilave olarak telefonun kendi kullandığı hava durumu uygulamasını kaldırmak gerekebilir lütfen test edip bize sonuçları iletirseniz çok sevinirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 14 Aralık 2019; 1:49:54 >
  • The weather uygulamasını kurup denedim sonuç gene aynı telefon srock rom olduğundan telefonun kendi hava durumu uygulamasını silemedim

• Merhaba bir sorum olacak

Saati sifirladigimda ayarlar eski ayarlarla aynı ve geri yükleme yapmamama rağmen hesabim kısmına girince direkt maili hatırlıyor. Bunu engellemek icin wear yazılımından da sildim kurmadan önce ama fayda etmedi.

Bu sorunu çözmenin var mi bir yolu?
  • Merhaba saatimin garantisinin bitmesine daha 4 ay var. 2 gün önceye kadar geceleri pil tasarruf moduna alarak saatimin şarjı yaklaşık 3 gün gidiyordu. Şu anda gece 00.00 da şarjdan alıp batarya tasarruf modunda ekran ayarı en kısık sabah 8 de şarj %60 lara düşüyor. Ve 12 saatte bitiyor. Saatte güncellemesi yapmadim. En son durum yüklü. Batarya bir anda bu kadar şarjı düşmesi normalmi. Cihazı sıfırladım durum pek değişmedi.

• paco_ct kullanıcısına yanıt
    Dediklerin sonuç vermedi fakat Xiaomi cihazlarda hava durumu güncellememe sorunu ile ilgli bulduğum tek çözüm bluetooth kapatıp wifi ile bağlandığınız da wifi üzerinden güncelleme yapıyor telefondan hava durumuna girip güncelleyince oluyor

• mxlpyzgt kullanıcısına yanıt
    Telefonun dilini ingilizce yapıp guncellediginiz zaman oluyor

• recepix kullanıcısına yanıt
    Sadece ingilizce olduğu sürede güncelliyor tekrar türkç3 oldumu güncellemiyor

• Hocamlar merhaba bir arkadaşımdan bu saati almayı düşünüyorum yaklaşık 4 aydır falan aktif kullanmıyor galiba şarjının hızlı bittiğini söylüyor bir süredir kullanmıyor bana 500tl gibi bir fiyata bırakabileceğini söyledi letgoda vs satılanların fiyatı 800 850 civarında değişiyor öğrenci olduğum için şimdilik bunlara para bulmam çok zor ben de amazfit pace gibi ikinci elini 500 550 gibi bulacağım saatlere bakıyordum ama s3 frontier 500e çıkınca karşıma çok iyi bir teklif gibi geldi hiç olmazsa bataryasını değiştiririm diye düşünüyorum artan parayla

1-Batarya değiştiren biri var mı ücreti ne kadar biliyor musunuz ?
    2-Serviste açılan ürünlerin su geçirmezlik özelliği gidiyor mu çünkü eskiden birçok telefonda öyleydi
    3-Tizenin önceki sürümlerine dönmek mümkün mü
    4-Son güncellemede pil performansı nasıl

cuma günü denemek için alacağım normal olanın ne olduğunu bilirsem alıp almamaya daha rahat karar verebilirim sonuçta 200tl batarya değişimine vereceksem bana 700tlye gelir saat ve su geçirmezlik de gidecekse pek anlamı kalmıyor o zaman.Cevaplarınız çok değerli şimdiden teşekkürler

• Aliexpressten aldigim metal kordon satiliktir.Hic kullanilmadi.Takip cikarmasi pratik olmadigi icin satıyorum.Aldigim fiyatin asagisina vericem

• Xiaomi redmi note 7 kullanıp hava durumunu düzgün kullanabilen var mı? Varsa nasıl yaptınız

• gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Telefonun dilini ingilizce yap hava durumu güncelle sonra Türkçe'ye cevir

• mooncrown_ksk M kullanıcısına yanıt
    Çok yararlı bir yazı olmuş teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mooncrown_ksk

benim 2. saatim istersen tornavida ve pili kendin alabilir ve değiştirebilirsin ttalde 60-70 tlye mal olur. zaten bu saatin su geçirmeme özelliği yok. sonuçta dahili mikrofon ve hoparlör var.

EB-BR760ABE Batarya Pilhttps://urun.n11.com/batarya/samsung-gear-s3-frontier-r770-r760-r765-eb-br760abe-batarya-pil-P366207519

tornavida setihttps://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-y-uclu-tornavida-7-7s-plus-8-8plus-x-xr-tornavida-0-6-y-uclu-tornavida-alt-vida-tornavidasi-509044930?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=396138662781&utm_term=88829326291&ga_prodid=509044930&ga_merchantid=124313048&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAiAluLvBRASEiwAAbX3GXD0j5iDLmUWC0GbaJHHSywZ4bYK2p_Jf27oOiKC8-K0DozGCGcrjhoCtNoQAvD_BwE

videohttps://www.youtube.com/watch?v=eQfb52LQpPA&t=1s
    Telefonlarda da mikrofon ve hoparlör var ama su geçirmiyor o nasıl oluyor?
    Saat su geçirmiyor gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her gün yıkıyorum neredeyse.

• Arkadaşlar selam s3 frontier ile watch 2 arasındayım ikisi arasında öyle aman aman uygulama farkları vs. var mıdır değer mi sizce.. çok arada kaldım
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.