Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Galaxy S7'den Xiaomi Note 8 Pro'ya geçiş yapacağım. Saatin kullanımında ne gibi kısıtlamalar yaşarım? Örneğin Galaxy Store kullanamayacağım anladığım kadarıyla. Başka var mı?
    Pil olarak daha düşük bir performans alır mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galaxy store kullanırsın sadece cihazda tüm uygulamaları aynı anda kapatınca saat bağlantısı kopup yeniden bağlanıyor

• recepix kullanıcısına yanıt
    Teşekkürker yani wearable uygulaması sürekli açık kalacak anladığım. Peki şarj konusuna ne diyorsunuz? Ve galaxy store nasıl yükleyeceğim?

• Wearable içinde var zaten store. Uygulama açık kalsa dahi yine de bağlantı kopuyor şarja çok etkisi olmuyor saatin olumsuz anlamda.

• recepix kullanıcısına yanıt
    Iphone'da da wearable var fakat galaxy store'daki birçok uygulama ve saat arayüzü gözükmüyor Samsung telefonlarda gözükür iken. Bu tarz bi kısıtlamadan bahsetmiştim. G Board Pro yüklemem gerekiyor çünkü.

• gördüğüm kadarı ile 2.3.2.3 versiyonuna geri dönmek isteyen arkadaşlar var downgrade yapma hakkında forumda konum var 2.3.2.3 versiyonunu da ekledim orjinal versiyon talimatları izleyerek downgrade yapabilirsiniz arkadaşlar.https://forum.donanimhaber.com/samsung-gear-s3-frontier-sm-r760-versiyonu-icin-downgrade-yapma-ve-sarj-cabuk-bitme-sorunu-cozumu--140272406#140899668
  • Spotify ugulamasını saate yükledim, telefon ile de eşleşti. Playlistlerim falan saatte görünüyor.

Ancak telefonda çalan müziği saatten kontrol edemiyorum; "this operation is not supported if the device is not the active playback device" diye bir hata veriyor.

Sadece saatten dinleyebiliyorum telefondaki spotify'ı yönetemiyorum.

Bazı yerlerde watch2daki spotify ayarlarında mode olarak remote seçin demiş ama bendeki saat uygulamasının ayarlarında mode seçme gelmiyor?

Fikri olan var mı?
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümü kullanıyorsunuz bende saati bugün aldım 2.el olarak almanyadan üzerinde one ui tizen 4.0... Sürümü yüklü.

Ek olarak saatin bezeli biraz sallanıyor sorun olur mu sizce

Ek olarak saati kullanırken telefonumuzda (adımsayar vb şeyler için) gps özelliğinin sürekli açık olması gerekiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savage038 -- 25 Kasım 2019; 1:37:37 >
  • savage038 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de yurt dışından almayi düşünüyorum, cihazın dili türkçe olmama gibi bi durumu var mi, bir de yurt dışı cihazi olduğu için sistem güncellemelerini almama gibi bi durum var mi. Ya da senin hoşuna gitmeyen bi durum oldu mu. Paylaşırsan sevinirim

• mtnm3rt kullanıcısına yanıt
    Dil konusunda sıkıntı yok güncellemeleri de alıyor. Problem olursa 2.el olması problem olabilir kullanılmış olması açısından başka bi sorun göremedim ben

Anladim teşekkür ederim, zaten sıfır almayi düşünüyorum bi fiyatlari araştırayim da

• Saat üzerindeki hava durumuna konum ekleyemiyorum konum arattığımda bağlantı başarısız diyor ne yapabilirim ?

• Arkadasar merhaba, Galaxy Wearable uygulaması yaklaşık 4,5 gün önce güncelledim hem uygulama değişti hemde saatin ram kullanımında saat ekranını degistirmedigim halde durduk yere artış oldu. Aynı şekliyle guncellemeden once 450 mb ram kullanırken güncelleme ile 550 mb a kadar çıkıyor ayni sorun sizlerdede varmi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba,
    Öncelikle hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.

Saatimin yazılım bilgileri şu şekilde:
    Tizen 4.0.0.4
    One ui 1.0

Bezelin sallanması, eğer fonksiyonda bir problem yoksa sorun yaratmaz. Benimkisi de tam aksine çok sert. Sanırım bezeli çok kullanmadığımdan :)

Ben GPS özelliğini kapalı tutuyorum. Zaten de sürekli telefona bağlı olduğundan orandan kullanıyor GPS bilgisini. GPS in kapalı olması Adımsayar ve benzeri özelliklerin çalışmasında sorun yaratmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 25 Kasım 2019; 15:46:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok teşekkürler ek olarak bu cihazın adım sayar verileri güvenilir mi ?

Spotify' da bazen şarkılarımı liste halinde görebilirken bazen göremiyorum bir bilginiz var mı ?

Spotify kullanmıyorum. Adım sayacı ise ben tam olarak güvenmiyorum zira işteyken doğru düzgün yürümeyi bırakın, ayağa bile kalmadığım zamanlarda dahi yalnızca kol hareketlerimle adım atmışım gibi algılıyor. Bazen de sorunsuz oluyor ama.. yani ortalama şekilde güvenilir diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler

• Arkadaş saat efsane ok, çok güzel oda tamam ama artık fiyatı düşmesi gerekmiyor mu ? saat karaborsa neredeyse ve hala 1500 tl üsttü!!!Fiyatı düşerse haber verin ilk göz agrın diyip alayım
  • Kullandiginiz ve önerdiginiz kordonlari yazar misiniz arkadaşlar.Silikon çok basit duruyor gösterişli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.