Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zamanında bunu almıştım. Hala piyasada var mıdır bilmem.
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Ben bazen bunu kullanıyorum cırt cırtlı apple watch tarzı. Bazen de orjinal silikon kayışı kullanıyorum. Farklı kayış arayışındayım çelik olur deri olur Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• Hocam yanlış anlamayın fotoğrafta kordon görünmüyor ki :) ne diye geçiyor ben de aslında öyle bir şey mi alsam diyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 8 Kasım 2019; 2:14:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Farkındayım daha net bir fotoğraf atacağım galeride şu an bu vardı :) Çok bilinen bir kayış olduğu için siz de biliyorsunuz sandım. İsmini ve daha net fotoğrafını atacağım.

• Şarjı kaç gün gidiyor hocam ?

• Şarjı soranlar için benim saatin şarjı Bluetooth, konum hep açık, wifi ara sıra açık şekilde 12 saatte yaklaşık %20 azalıyor. Yani tam fonksiyonlu kullanımda ki mesajlara bazen saatten cevap veriyorum, 2,5 gün şarjı gidiyor. Telefon bağlantısını kesersem 5 gün falan gidiyor. Saati ilk aldığımda telefona bağlı olmadan 3-4 gün, telefona bağlı ise 1,5 gün civarı gidiyordu yavaş yavaş artmaya başladı şarj durumu. Ama o zamanlar da mesajları okuyordum, aynı şekilde kullanıyorum diyen birsürü kişi farklı şarj süresi alıyor neden olduğunu bilmiyorum.
  • Arkadaşlar saatimden telefonu nasıl bulabilirim telefonumu bul uygulamasını mağazada bulamadım,iphone ile kullanıyorum

• Merhaba, batarya tüketimini merak eden arkadaşlara gelsin:
    saati yaklaşık olarak 1 yıldan beri kullanıyorum. Saatin konum ve NFC kapalı. Bunların dışında aklınıza gelebilecek her özelliği açık. Kalp sensörü sürekli ölçüm yapıyor -ki zaten de aksi takdirde akıllı saat kullanmam- ve bu durumda 12 saatte ortalama %25 ile %28 arası batarya gidiyor. Yalnız belirtmek isterim ki saati çok fazla kurcalamam. Bildirimler geldiğinde ve saati öğrenmek istediğimde -ki bu oldukça sık olur- bakarım yalnızca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Merhaba, batarya tüketimini merak eden arkadaşlara gelsin:
    saati yaklaşık olarak 1 yıldan beri kullanıyorum. Saatin konum ve NFC kapalı. Bunların dışında aklınıza gelebilecek her özelliği açık. Kalp sensörü sürekli ölçüm yapıyor -ki zaten de aksi takdirde akıllı saat kullanmam- ve bu durumda 12 saatte ortalama %25 ile %28 arası batarya gidiyor. Yalnız belirtmek isterim ki saati çok fazla kurcalamam. Bildirimler geldiğinde ve saati öğrenmek istediğimde -ki bu oldukça sık olur- bakarım yalnızca.
    aynı ayarlarda kullanıyorum ve aynı degerleri goruyorum nerdeyse. dolayısıyla 2 gunde saatin pili bitiyor.performans iyice dustu. 2 gun bir akıllı saat icin cok dusuk.bir seyahatte bir geziye bile yanında şarj aleti olmadan cıkamiyorsunuz.yeni modelin performansı nasıl bilemem ama ben xiomi den buna gectigime bin pişmanım. 2 günluk performansı cok yetersiz.

• Apple watch lar 5 nesildir 1 günü çıkaramıyor üstat bir de onu düşün 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: recepix

Apple watch lar 5 nesildir 1 günü çıkaramıyor üstat bir de onu düşün 😁
    hocam 1 günü cıkaramıyorsa saat isterse atomu parcalasın benim fikrimce cöp tür. bu saati kullanıyorsanız zorlugunu bilirsiniz.hergün cıkart şarja koy. 3 4 saat sonra cihazi al.bazen unutursun bazen tam şarj olmadan alırsın zorluklarını biliyorsun. 2 gün 1 gün nedir ya.en az kıstas bi 5 gün 1 hafta gitsin.pil teklonojisi bu kadar mı vasat durumda ?
  • Katılıyorum. Özellikle gün başlamadan önce aklım hep saatte kalıyor. Acaba yeterli şarjı var mı acaba diye.. bu yüzden mesai günlerinde her akşam şarja takarım. Varsın bataryası boşalmamış olsun, farketmez. Seyahatlerde ise mutlaka şarj aletini alıyorum yanıma. Unutursam da yapacak bir şey yok, otomatik saatlerime müracaat :) O yüzden gerçekten de düşüncem bu yönde: ne kadar teknolojik olursa olsun, hiçbir akıllı saat asla bir otomatiğin yerini tutamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Katılıyorum. Özellikle gün başlamadan önce aklım hep saatte kalıyor. Acaba yeterli şarjı var mı acaba diye.. bu yüzden mesai günlerinde her akşam şarja takarım. Varsın bataryası boşalmamış olsun, farketmez. Seyahatlerde ise mutlaka şarj aletini alıyorum yanıma. Unutursam da yapacak bir şey yok, otomatik saatlerime müracaat :) O yüzden gerçekten de düşüncem bu yönde: ne kadar teknolojik olursa olsun, hiçbir akıllı saat asla bir otomatiğin yerini tutamıyor.
    ne zaman bir alan veya odaya girdiginde havadan elektirik alarak kolunda otomatik sarj olmaya başlayan teklonoji yi üretirler (samsung yapmaya calısıyor) bu saatler işte ozaman tam randiman vermeye baslar.
  • Arkadaşlar başka konuya yazdım buraya da yazıyorum kusura bakmayın. Galaxy Store'da uygulama, saat arayüzü vs. satın almak için kartın kredi kartı mı olması gerekiyor? Hesap kartı, para kartı veya maaş kartı artık adına ne derseniz onu kabul etmiyor mu? Sizin kartlar ne kartı? Ben Garanti hesap kartı ile alışveriş yapamıyorum, hata veriyor. Kartım internet alışverişlerine açık, defalarca kapatıp açtım. Bakiye de yeterli. Bankayı aradım kartımda herhangi bir bloke vs. olmadığı söylendi.

• Kredi kartı veya sanal kart kullanman lazım

• recepix kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sanal kart bile kabul edilirken somut hesap kartının kabul edilmemesi bayağı tuhaf.

• Telefonum Xiaomi mi 9t saati bağlnmsı vs hiç bir problem yok fakat hava durumu widgetinde şehir bir türlü seçil2miyor otomatik bul dıyorum gene yok Şimdiki konumu bul dıyorum tekrar dene diyor manule denediğimde bğlnyı yok diyor
    Bütün izinler açık
    Çözüm bilen varmı

• mxlpyzgt kullanıcısına yanıt
    Telefonun dilini İngilizce yap hava durumunu güncelle sonra tekrar dili Türkçeye çevirebilirsin.

• recepix kullanıcısına yanıt
    Aynen bu şekilde düzeldi

• Aliexpress den bu ara akıllı saat alan oldu mu? Vergilendirme nasıl oluyor?

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.