Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu saati herhangi bir xiaomi cihaz ile kullanan birileri var mı ? Benim cihazım xiaomi mi8 herhangi bir uyum problemi var mı merak ediyorum. Gear uygulamasını da play storedan indiremedim apk olarak yükledim sorun çıkarır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl garantili sorunsuz frontier saatimi satıyorum. kutulu faturalı.
    ilgilenen arkadaşlara whatsapp dan fotoğraf atabilirim.
    05365647078
    fiyat: 1000tl
  • savage038 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanılıyor ama arka plandaki uygulamaları kapatınca saatin bağlantısını kesiyor sonra tekrardan bağlanmak zorunda kalıyorsun. Arka planda gear uygulamasını kapatmazsan sıkıntı olmuyor. Ama benim elim alışmıştı tümünü kapaya tıkkıyodum saat koouyodu.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Arkaplanda uygulama kilitleme seçeneği var hocam o zaman kapanmıyor uygulama ben hali hazırda spotify' da kullanıyorum o özelliği. Arkaplandaki uygulamalar seçeneğinde uygulamaya basılı tutup kilit seçeneğine tıklarsanız kapanmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba
    Gear s3 frontier alacam iphone kullanıcısıyım.Birkaç sorum olacaktı
    Batarya performansı nasıl.
    Ekranın sürekli açık kalma özelliği var mı (Always display on)
    Galaxy watch 46mm ile kıyaslarsak çok fark var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Silverjazz

Merhaba
    Gear s3 frontier alacam iphone kullanıcısıyım.Birkaç sorum olacaktı
    Batarya performansı nasıl.
    Ekranın sürekli açık kalma özelliği var mı (Always display on)
    Galaxy watch 46mm ile kıyaslarsak çok fark var mı?
    Merhaba.
    Ekran açık özelliği var, saati kendine çevirince tam olarak açılıyor ışık.
    Bende ekran hep açık kullanıyorum 2 gün net gidiyor. Eğer ekran açık (Always display on) kapatırsan 3 gün.
    Galaxy watch ile bence çok farkı yok internetten karşılaştırın bu özellikleri.

Bu arada ben saatimi satıyorum, çok temizdir 1 yıl garantisi vardır. Düşünürseniz numaram 05365647078.
  • Arkadaşlar merhaba, Gear S3 Classic saatimi satıyorum, Hepsiburada dan almıştım, garantisi bitti, faturası, kutusu, şarj adaptörü her aksesuarı eksiksiz mevcuttur. Yanında 1 adet silikon, 1 adet çelik kordonu hediye ediyorum, sadece 2 kordona 250 lira vermiştim. Satış fiyatı 850 TL dir. Doğru düzgün kullanmadım, en fazla 6 ay kolumda kalmıştır, öylece duruyor. Kullanıma bağlı çizik ve besel kısmının siyah bölümünde silinmeler olmuş ki herkes te var galiba bunlar. Ciddi olarak ilgilenen varsa buradan haberdar edin, geri dönüş yapar konuşuruz. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 37mahir37 -- 18 Ekim 2019; 23:6:32 >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah razı olsun sizden kaç gündür neden bu sorunu yaşadığımı çözmeye çalışıyorum sayenizde anladım.

• Görseldeki kadran samsunga mı ait acaba?
    Adını bilen kullanan var mı?
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu. Ben kullanmaktayım şu an. Samsung'a ait değil.

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Buradan ulaşabilirsiniz;

Flexible by Lucas Philipp

https://galaxystore.samsung.com/geardetail/dd.watchfacedesigner.tizen.Flexible

• Arkadaşlar bugünden itibaren bende aranıza katılmış bulunmaktayım.Yaklaşık 9 saattir kullanıyorum memnunum ama pili hızlı gidiyor gibi 2 günü kesinlikle çıkarmayacak.Son güncellemeden sonra böyle olmuş diyorlar bir önceki sürüme geçebiliyor muyuz?
    Bir de bluetooth kulaklığı aynı anda hem tel hem saate bağlı olsa efsane olurmuş:)
    Spotify offline kullanan var mı aramızda böyle birşey oluyor mu video izledim ama yapamadım nedense
  • Silverjazz S kullanıcısına yanıt
    Benim saatimde güncellemeden sonra şarj konusunda hiçbir sorun yaşamadım hala aynı süresi.
  • Ne kadar gidiyor hocam şarjı

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Cantonsportnighthawk olabilir

• paco_ct kullanıcısına yanıt
    üstad merhaba benim s3 frontier saatim 2.3.23 yazılımında güncelleme gelmedi o yüzden netodin ile dediklerinizi harfiyen uyguladım ancak yüklemeye çok az kala fail verdi nerde hata yapnış olabilirim yardımcı olursanız sevinirim

• cinaski12 C kullanıcısına yanıt
    merhaba,bunun için bir kaç soru var :)benim paylaştığım netodinimi kullandın yoksa başka netodinmi vardı pc de? dosyaları doğru yerleştirdiğinden eminmisin?(çünkü ilk bl sonra ap sonra csc istiyor partition.pit ekledinmi?bunları yaptıysan eğer sorun olmaması gerek yada şarjı varmıydı saatin? bilgisayardan uzaktamıydı işlemi yaparken bağzen 2.4 sinyali aşırı sinyal kirliliğinden etkilenebilir. tekrar yüklemeye çalıştığında sorun yaşıyormusun?
  • cinaski12 C kullanıcısına yanıt
    birde daha önce root işlemimi yaptınız yoksa bu şekilde orjinal yazılımmı yüklediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverjazz

Arkadaşlar bugünden itibaren bende aranıza katılmış bulunmaktayım.Yaklaşık 9 saattir kullanıyorum memnunum ama pili hızlı gidiyor gibi 2 günü kesinlikle çıkarmayacak.Son güncellemeden sonra böyle olmuş diyorlar bir önceki sürüme geçebiliyor muyuz?
    Bir de bluetooth kulaklığı aynı anda hem tel hem saate bağlı olsa efsane olurmuş:)
    Spotify offline kullanan var mı aramızda böyle birşey oluyor mu video izledim ama yapamadım nedense
    merhaba hayırlı olsun iyi günlerde kullanın saatinizi ;) 4.0.0.4 e mi yükselttiniz yazılımı? 1 günlük kullanımda ne kadar şarjınız kaldı? tüm özellikler açıkken 1,5 gün gidicektir şarjınız bu normal.bluetooth kulaklığı saatinize bağlayabilirsiniz ayarlarda bunun için seçenek var,spotify offline kullanabilirsin ilk account bilgini eşleştir sonra istediğin albümü indir saatine offline olarak kullanabilirsin spotify ayarlarında remote yerine diğerini seçmen gerek ama telefonun her zaman yanındaysa remote control yaparak telefonundan da offline olarak kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 21 Ekim 2019; 7:38:1 >

• paco_ct kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü çok teşekkür ederim size

son dosyayı yanlış yere yüklediğim için hata veriyordu dikkatli yapınca yazılımı yükledim zaten o kadar güzel anlatmışsınızki yapmamak mümkün değil

saatimi bu şekilde nihayet güncel sürüme kavuştu 2.3.2.3 de takılmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: cinaski12

Sorun çözüldü çok teşekkür ederim size

son dosyayı yanlış yere yüklediğim için hata veriyordu dikkatli yapınca yazılımı yükledim zaten o kadar güzel anlatmışsınızki yapmamak mümkün değil

saatimi bu şekilde nihayet güncel sürüme kavuştu 2.3.2.3 de takılmıştı
    rica ederim işinize yaradıysa ne mutlu bana,sorununuzun çözüldüğüne sevindim aslında 2.3.2.3 en stabil sürüm ama bir çok eksiği var tizen 3 e göre sizdeki sürümde bir hata oluşmuştu büyük ihtimalle güncellemeyi alamıyordu 2.3.2.4 sürümünde bende yaşadım onu ;)
    iyi günlerde kullanın yine bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım ;)
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.