Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.782
Cevap
224
Favori
433.245
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU
Giriş
    2106 Mesaj

Ne anlami kaldi saatin? Hadi diger kapatilanlari gectimde S Health sensorlerinide kapadinmi hicbir manasi kalmiyor. Oldu olacak saat modunda kullan. Bende 3 yildir S3 Classic var SHealth acik sekilde pilim hala son guncellemeyle 4-5 gun gitmekte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Serdarbayram29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Ben tüm ayarları kapattigım halde 15 saati geçemedim iki kez gönderdim servise hicbir faydası olmadı son olarak bu şekilde s healt kapat derken adim sayar vb modlar aktif ama algılama otomatik değil yürüyüş algılama açık uyku kapalı mesela

Bu arada s healty tum sensörleri açık şekilde denemedim azaltarak denediğim için kullanmadıklarımi kapattım tümünü açıp denerim yine yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdarbayram29 -- 7 Temmuz 2019; 16:41:23 >
    |
    |

• Yarbay
    8000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dkelleci

Bir süre Endomondo kullanmıştım, sonra Strava da uygulama çıkarınca onu kullanıyorum. Strava gayet yeterli zaten bisiklete özel bir site ve uygulama. Tavsiye ederim.
    endomondo mükemmel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    545 Mesaj
    Benim saat adım saymayı bıraktı bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mehmetcank

Benim saat adım saymayı bıraktı bilgisi olan var mı?
    Bir kaç ay önce bende de oldu. Adımsayar ve nabız ölçer çalışmamaya başladı. Servise verdim, anakart garantiden değişti.

|
    |

Orijinalden alıntı: hubut

Arkadaşlar
    Benim saate halen güncelleme gelmedi. Daha önceden de yazmıştım. Farklı bir işlem yapmam gerekiyor mu güncelleme almak için.
    Banada güncelleme gelmemişti sıkıntı CSC değiştirmemden kaynaklanıyordu. CSC değiştikten sonra hard reset atmazsanız güncelleme gelmiyor. Ben tekrardan CSC'yi TUR yapıp saati sıfırladım ve güncelleme geldi. 4.0.0.2'ye oranla daha iyi bir sürüm olmuş. En azından bir çok hata giderilmiş.
    |
    |

• Teğmen
    140 Mesaj
    Saatimin sağ alt yani açma kapama ve menü tuşu kendiliğinden bozuldu. Yalnız bug ını buldum, iki tuşa aynı anda basarsam çalışıyor, tek basarsam çalışmıyor

Başına böyle bi problem gelen oldu mu? Garantisi devam ediyor fakat onunla uğraşmak istemiyorum basit bi problemse iyi bi elektronikçide yaptırabilirim
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    2. El s3 frontier saat alacağım 900 tl ye

1. Sorum alacağım saatin 17 ay garantisi var daha ama ben saatin bozulup tamir edilip edilmediğini içinin açılıp açılmadığını nasıl anlarım. Su geçirmezlik falan bozulmuşa yanı

2. Sorum bu fiyata değer mi?

|
    |
    &#128526;&#128526;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakurtt -- 10 Temmuz 2019; 21:27:48 >
    |
    |

Saatimden memnunum ancak son zamanlarda (sanıyorum ki güncellemeden sonra) telefonun alarmı ile saat kolumda olmamasına rağmen saatinde alarmı çalıyor ve mecburen kalkıp onu da kapatmam gerekiyor. Daha önce sadece telefonun alarmı çalıyordu. Saatten alarmları iptal edince telefondaki alarmlar da iptal oluyor. Belli ki ayarlarda bir değişiklik oldu ama çözemedim.

Eskisi gibi, saat kolumda takılı değilken alarmın sadece telefonda çalması için ne yapabilirim ?
    Mayıs ayında gelen güncelleme halen bana gelmedi. Bu üçüncü yazışım. Problemi mi çözebilecek yok mu

bugün yeni günceleme gelmiş 11 mblık alarm sorununu çözüyormuş. haberin olsun dostum.
    |
    |
    SnypeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aynen güncelleme gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    Tek şikayetçi ben değilmişim:)

Teşekkürler arkadaşlar

|
    |

Orijinalden alıntı: hubut

Arkadaşlar
    Mayıs ayında gelen güncelleme halen bana gelmedi. Bu üçüncü yazışım. Problemi mi çözebilecek yok mu
    Saatinizi WLAN a bağlayın ve otomatik güncellemeyi aktif edin. Bu şekilde birkaç gün kullanmayın ve evde kalsın. Arada bir kapatıp açın saatinizi. Gelmesi gerekir. Bana şu son 11 mb' lık güncelleme dün geldi mesela. Bunu da telefondan kontrol ettiğimde öğrendim.

iş yeri ve ev arasında şarj cihazı taşımamak için ikinci bir şarj cihazı almak istiyorum. bu tarz bir ürünle saati şarj edebilirmiyim? bir zararı olur mu kullanan varmı?? ya da alırken dikkat etmem gereken bir nokta varmı?

https://urun.n11.com/sarj-cihazi/universal-wireless-kablosuz-sarj-cihazi-ped-P312779586

Saat üzerinden whatsapptan gelen fotoğrafları okuma şansım var mı? Tamamen kopya çekme amaçlı bir akıllı saat almak istiyorum ancak hangi model tam anlamıyla iş görür bilemiyorum. Fikri olan bir aydınlatırsa çok sevinirim.
    |
    |
    arkadaşlar günluk 20 25 bin hızlı tempoda adım atarak spor yapıyorum.ancak adımları sayan güzel bir uygulama bulamadım.telefonun kendi yürüyüş modu cok kotu.adımımı degilde kac dk spor yaptıgımı sayiyor. veya ben yanlış yere bakiyorum onerisi olan varmi.ekranda kocaman adımı sayacak bir uygulama.
    |
    |
    1762 Mesaj

sizin yazdığınız ayarlar mı?

|
    |
    Serdarbayram29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Blogio
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.