Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süredir Frontier saatimi kutusuna kaldırdım ve farklı bir akılsız saat kullanıyorum lakin böyle bir
    şey görünce sizlerle de paylaşmak istedim.

Açıklamanın bir yerinde Frontier ve Classic modelleri ile de uyumlu diye yazmakta.

Meraklısına...
    https://www.ringkestore.com/products/galaxy-watch-46mm-bezel-ring?variant=20232505098343

Saygılarımla...
  • Note 8 den iphone geçtim tabi o ara One UI update geldi, şarj 1 günde bittiyor, tüm servisler batarya değişikliği yapıyor mu veya ne kadar sürede yapılıyor Emaar da hemen batarya değişimi oluyor mu ? Note 11 kadar samsungtan ayrı kalacağım.
  • Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile artık hem Emaar hem de Bağdat caddesi deneyim mağazalarında ki anında servis hizmeti sonlandı.
    Yani sizden cihazları alıyorlar ve denk gelirse aynı gün olmadı bir gün sonra destek bilişime gönderip yapılıp tekrar bıraktığınız noktaya getirilip size teslim ediliyor.

Ve yine bildiğim kadarı ile tüm servis noktalarında batarya değişimi yapılmakta.

Saygılarımla...
  • Hala akıllı saatlerde tasarımı en güzel saat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iskorpian kullanıcısına yanıt
    Samsung watch ve Fossil Q3 veya Q4 döver bence Frontier i. Aslında Samsung olmasa hala çok çok cihazlardan ve tasarımlardan biri halen.

• 4.0 update yaptıktan sonra sarjdan çekiyorum hayvan gibi yanıyor. hava da sıcak zaten koluma takasım gelmiyor. güncellediğime pişman oldum
  • Batarya süresi 2-3 saate düşünce, ben de netten denemek için bir batarya aldım.

Kendi değiştireceğim fakat bir türlü arkasını açamadım lanet şeyin.

üçgen vidalar var, torx mudur nedir öyle bir cins.

Buna uygun tornavida nereden bulabilirim.

Yoksa şu saati kenara atıp mi band 4 ile devam edeceğim.

EDIT: Vidalar 0,6 y tipi tornavida ile açılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 1 Ağustos 2019; 13:15:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Batarya süresi 2-3 saate düşünce, ben de netten denemek için bir batarya aldım.

Kendi değiştireceğim fakat bir türlü arkasını açamadım lanet şeyin.

üçgen vidalar var, torx mudur nedir öyle bir cins.

Buna uygun tornavida nereden bulabilirim.

Yoksa şu saati kenara atıp mi band 4 ile devam edeceğim.

EDIT: Vidalar 0,6 y tipi tornavida ile açılıyormuş.
    Benim saatte aynı. Bu şekilde kullanmak mümkün değil!
  • arkadaşlar saati kablosuz taşınabilir şarj cihazı ile şarj edebilen varmı ben bu ürünü düşünüyorum ama deneme fırsatım olmadı
    https://www.vatanbilgisayar.com/s-link-swapp-ip-g8w-kablosuz-tasinabilir-pil-8000mah-mavi-.html

S-LINK Swapp IP-G8W 8000mAh Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı
  • Arkadaşlar saatimi Tizen 2’ye geri çevirmek istiyorum. Şuan Tizen 4 yüklü. Heraketle uyandırma kalp ve adım sensörleri çalışmıyor. Bu forumda birgun kapatmak gibi çözümler vardı hepsini denedim ama sorun hala devam ediyor. Hem batarya hen sensörler konusunda cihazı Tizen 2’ye geri çevirmek istiyorum. Lütfen bu konuda bana yardım edebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son güncellemeden sonra pil süresi çok kısaldı: günü çıkartmıyor bende
  • Herkese merhabalar
    Samsung s3 saatimin pil degisimi yaptıktan sonra, saatten telefon görüsmesi yapamamaya basladım. Telefona gelen aramalar da saatte gözükmüyor. Galaxy wear ve saat uzerindeki ayarlar kısmından baktığımda da hersey normal. Saati sıfırladıktan sonrada değişen bir sey olmadı.
    Bu konuda bilgisi olan varmıdır?

• jrbuji J kullanıcısına yanıt
    kablosuz şarj için bir gelişme var mı? aldınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nestfuncom

Arkadaşlar saatimi Tizen 2’ye geri çevirmek istiyorum. Şuan Tizen 4 yüklü. Heraketle uyandırma kalp ve adım sensörleri çalışmıyor. Bu forumda birgun kapatmak gibi çözümler vardı hepsini denedim ama sorun hala devam ediyor. Hem batarya hen sensörler konusunda cihazı Tizen 2’ye geri çevirmek istiyorum. Lütfen bu konuda bana yardım edebilir misiniz?
    Sorununuz yazılımsal değil. Donanım kaynaklı. Bende de aynı sorun oldu. Servise gönderdim, anakart değişti.

• Merhabalar, gear sport, s2 classic ve s3 frontier arasinda kararsız kaldım.

Xiaomi telefon kullanıyorum. Bildirim, vs kullanımında sıkıntı oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

son güncellemeden sonra pil süresi çok kısaldı: günü çıkartmıyor bende
    Pili değiştirin.

Ben yaklasik 6 aydir sorun yasiyordum. Artik 1 haftadir aod kapali 3 4 aaatte bitmeye basladi.

45 liraya netten pil aldim, kendim degistirdim.

Ortalama 10 saatte yuzde 25 pil yemeye basladi. Geceleri kapatarak 3 gun garanti gidiyor.

Skinti tamamen pildeymis. Servisin kazigini yemeye gerek yok. Sadece acamasinlar diye vidalar y seklinde yapmislar. Onu actiktan sonrasi kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: MXKM

Benim saatte aynı. Bu şekilde kullanmak mümkün değil!

Alıntıları Göster
    Pili degistirdim, sonuç ortada. Mevzu tamamen pil, cikardigim pilde şişmişti.

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Pili degistirdim, sonuç ortada. Mevzu tamamen pil, cikardigim pilde şişmişti.

Alıntıları Göster
    Pili kaç liraya nerede değiştirdiniz?

• MXKM kullanıcısına yanıt
    Kendim aldım 45 liraya, kendim degistirdim.

• esatgelmedi kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler. Cihazı servise göndereyim o zaman.

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.