Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone ile gear s3 frontier kullanıyorum çok ama çok memnunum, hiç apple watch ihtiyacı hissetmedim. kesinlinle tavsiye ederim. telefon hariç hiçbirşey içinde kredi çekip harcama yapmayın. faiz oranları aşırı yüksek, ortalık kötü yarın ne olacağı belli değil. gücünüzün yettiğini alın boşu boşuna cebinizdeki paradan olmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

iphone ile gear s3 frontier kullanıyorum çok ama çok memnunum, hiç apple watch ihtiyacı hissetmedim. kesinlinle tavsiye ederim. telefon hariç hiçbirşey içinde kredi çekip harcama yapmayın. faiz oranları aşırı yüksek, ortalık kötü yarın ne olacağı belli değil. gücünüzün yettiğini alın boşu boşuna cebinizdeki paradan olmayın.
    Kısmen katılıyorum. Şöyle ki, iphone ile frontier kullanıyorum ve Apple Watch’a da sahibim ama Apple ‚ı koluma bile takmıyorum :)
    “Telefon hariç hiçbir şey için kredi çekmeyin” demişsiniz de, ben buraya katılmıyorum; telefon için dahi kredi çekmeyin diye düşünürüm ve bütçenizin el verdiği kapasitede telefon alın derim. Bütçeniz istediğiniz telefona yetmiyorsa ve başka da alternatif yoksa almayın ve para biriktirmeye devam edin. Kredi ile ev dışında hiçbir şey almayı önermiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 6 Temmuz 2019; 20:35:22 >

• Arkadaşlar iphone ile galaxy s3 frontier kullanıyorum bugün saat ayarımın değiştiğini gördüm saat şuan 18:00 a geliyor kız arkadaşım geldi onda da galaxy watch var iphone ile kullanıyor dedi ki bugün saatimde problem oldu bir baktım onda da saat benimkiyle aynı zamanı gösteriyor. nasıl ayarlayabilirim? otomatik ayarlanmıyor mu bu?
  • pil değişimi yapan bir yer biliyor musunuz?
  • PİL SORUNU YAŞAYANLAR LÜTFEN DENEYIN

Pil sorunu yaşayan arkadaşlar bende yaşıyordum servis pili değişti 1 senedir saat her gün sardaydi her sey kapali olsa da bir türlü günü çıkarmiyordu tizen 2 de 3 gün gidiyordu sarj. tizen 2 ye dönüş yaptım ama orada da aynı sorun devam etti tizen 3 yine aynı sorun ayarlarla ilgili en son bazı ayarları değiştirdim ve sarj surem 2.5 güne kadar yükseldi

1 saati sıfırlayın
    2 şarja takarken saatin kapatma düğmesine basılı tutun ve rebooting yazısını görene kadar basılı tutun sonra bırakın sarj olsun
    3 s voice uygulamasını kapatın ayarlardan
    4 kalp sensörünü asla monukuna alın
    5 s healty de sizi takip eden sensoru kapatın uyku dinamik vb.
    6 saati sürekli açık kodundan çıkardın
    7 bedel ile uyandırmayı kapatın
    8 pil optimasyonu yapın

Tizen 4.0.0.4 ile calisiyor saat

Bazı ayarları telefondan da saati baglayip değiştirebilirsiniz.

Bu ayarlardan sonda bende inanılmaz ama 14 saat giden sarj surem 2.5 3 güne kadar yükseldi uzun zamandır bu forumu takip ediyorum bu yüzden pil sorunu olanlar lütfen bu ayarları deneyip dönüş yapsın.

Bu ayarlardan sonra yaklaşık 27 saat geçti sarj halen %49
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdarbayram29 -- 7 Temmuz 2019; 15:38:33 >

• Serdarbayram29 S kullanıcısına yanıt
    Ne anlami kaldi saatin? Hadi diger kapatilanlari gectimde S Health sensorlerinide kapadinmi hicbir manasi kalmiyor. Oldu olacak saat modunda kullan. Bende 3 yildir S3 Classic var SHealth acik sekilde pilim hala son guncellemeyle 4-5 gun gitmekte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben tüm ayarları kapattigım halde 15 saati geçemedim iki kez gönderdim servise hicbir faydası olmadı son olarak bu şekilde s healt kapat derken adim sayar vb modlar aktif ama algılama otomatik değil yürüyüş algılama açık uyku kapalı mesela

Bu arada s healty tum sensörleri açık şekilde denemedim azaltarak denediğim için kullanmadıklarımi kapattım tümünü açıp denerim yine yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdarbayram29 -- 7 Temmuz 2019; 16:41:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dkelleci

Bir süre Endomondo kullanmıştım, sonra Strava da uygulama çıkarınca onu kullanıyorum. Strava gayet yeterli zaten bisiklete özel bir site ve uygulama. Tavsiye ederim.
    endomondo mükemmel.

• Benim saat adım saymayı bıraktı bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcank

Benim saat adım saymayı bıraktı bilgisi olan var mı?
    Bir kaç ay önce bende de oldu. Adımsayar ve nabız ölçer çalışmamaya başladı. Servise verdim, anakart garantiden değişti.

• Saatimin sağ alt yani açma kapama ve menü tuşu kendiliğinden bozuldu. Yalnız bug ını buldum, iki tuşa aynı anda basarsam çalışıyor, tek basarsam çalışmıyor

Başına böyle bi problem gelen oldu mu? Garantisi devam ediyor fakat onunla uğraşmak istemiyorum basit bi problemse iyi bi elektronikçide yaptırabilirim
  • 2. El s3 frontier saat alacağım 900 tl ye

1. Sorum alacağım saatin 17 ay garantisi var daha ama ben saatin bozulup tamir edilip edilmediğini içinin açılıp açılmadığını nasıl anlarım. Su geçirmezlik falan bozulmuşa yanı

2. Sorum bu fiyata değer mi?

• 😎😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakurtt -- 10 Temmuz 2019; 21:27:48 >
  • Herkese merhaba,

Saatimden memnunum ancak son zamanlarda (sanıyorum ki güncellemeden sonra) telefonun alarmı ile saat kolumda olmamasına rağmen saatinde alarmı çalıyor ve mecburen kalkıp onu da kapatmam gerekiyor. Daha önce sadece telefonun alarmı çalıyordu. Saatten alarmları iptal edince telefondaki alarmlar da iptal oluyor. Belli ki ayarlarda bir değişiklik oldu ama çözemedim.

Eskisi gibi, saat kolumda takılı değilken alarmın sadece telefonda çalması için ne yapabilirim ?
  • Arkadaşlar
    Mayıs ayında gelen güncelleme halen bana gelmedi. Bu üçüncü yazışım. Problemi mi çözebilecek yok mu

• SnypeR kullanıcısına yanıt
    bugün yeni günceleme gelmiş 11 mblık alarm sorununu çözüyormuş. haberin olsun dostum.
  • Aynen güncelleme gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek şikayetçi ben değilmişim:)

Teşekkürler arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hubut

Arkadaşlar
    Mayıs ayında gelen güncelleme halen bana gelmedi. Bu üçüncü yazışım. Problemi mi çözebilecek yok mu
    Saatinizi WLAN a bağlayın ve otomatik güncellemeyi aktif edin. Bu şekilde birkaç gün kullanmayın ve evde kalsın. Arada bir kapatıp açın saatinizi. Gelmesi gerekir. Bana şu son 11 mb' lık güncelleme dün geldi mesela. Bunu da telefondan kontrol ettiğimde öğrendim.

• iş yeri ve ev arasında şarj cihazı taşımamak için ikinci bir şarj cihazı almak istiyorum. bu tarz bir ürünle saati şarj edebilirmiyim? bir zararı olur mu kullanan varmı?? ya da alırken dikkat etmem gereken bir nokta varmı?

https://urun.n11.com/sarj-cihazi/universal-wireless-kablosuz-sarj-cihazi-ped-P312779586

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.