Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smart1978

Yok gelmedi ben CSC yi TUR dan XAR yaptim 2 tane guncelleme geldi oyle Tizen 4.0.0.2 ye yukselti. Sonra da ilk bastaki metod ile tekrardan CSC yi XAR dan TUR yaptim olay bu . Yani cihazim Turkiye orjinal urun kodlusu oldu. Samsung Turkiye nin beklenne 2 tane guncellemeyi birlestirip tek OTA olarak yayinlamasini ne zaman gelecegi belirsizligi ile dayanamadim gectim.

Benim yaptigim tek sey CSC yi TUR e dondurmekti.
    merhaba bu CSC yi TUR a döndürme işini nasıl yaptığınızı yazarsanız memnun olurum
    saygılar
  • finitura F kullanıcısına yanıt
    xda-developers tan biliyordum burada da paylasildi hatta Turkce olarak adim adim izah edilmistir.

Pek yapmam senin yerine geriye gidip baktim iste :
    https://forum.donanimhaber.com/gear-s3-clasic-frontier-ana-konu--121702743-289#136992637

Bu konuyu mumkunse her aranan cevap icin geriye donuk takip edilmesini tavsiye ederim.

Yoksa her sorana ayni seyleri yazmak kuru kalabalik ve disardan bakinca genel manada da israf her acidan ...
  • nouwamba N kullanıcısına yanıt
    Belli ki ayni gun yanlis kisiye cevap vermisim iste size yazmam veya cevaplamam gereken :/
    https://forum.donanimhaber.com/gear-s3-clasic-frontier-ana-konu--121702743-295#137268376

Cikmis baska ulkelerinkini deneyin misal : Almanya icin CSC si BDT ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

xda-developers tan biliyordum burada da paylasildi hatta Turkce olarak adim adim izah edilmistir.

Pek yapmam senin yerine geriye gidip baktim iste :
    https://forum.donanimhaber.com/gear-s3-clasic-frontier-ana-konu--121702743-289#136992637

Bu konuyu mumkunse her aranan cevap icin geriye donuk takip edilmesini tavsiye ederim.

Yoksa her sorana ayni seyleri yazmak kuru kalabalik ve disardan bakinca genel manada da israf her acidan ...
    cevap için teşekkür ederim
  • finitura F kullanıcısına yanıt
    Tesekkuru bana degil Turkce ye ceviren arkadasa ve mumkunse basarili sekilde gerekenleri yaptiktan sonra tesekkuru edersiniz :) .
  • tizen 4 güncellemesini 1 saattir uğraşıyorum yapamadım yapabilenler yardım ederse sevinirim 4.aşamada sdb shell komutunda tıkandım kaldım
  • yeni samsung membersa sorduk tizen 4.0 gelecekmi bize diye. cevap yok. bize gelen bir bilgi yok diyorlar kendileri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülke kodu değiştirip yükleyin arkadaşlar geri Türkiye ye de çevirmeyin bölgeyi ki gelen güncelleme ilk size gelsin ben öyle yaptım valla

• saat çok güzel ama hep söylüyorum samsung pişmanlıktır..androıd pişmanlıktır..bir ay oldu yahu bir ayyy altı üstü bir saat güncellemesi bu...korden araba siparişi geçsen şimdiye fabrikadan çıkmış teslim almıştım..yuhhhh valla yaaa
  • Selam arkadaşlar. Dün samsung s8 telefonumu pie güncellemesini yaptım. Fakat telefona arama geldiğinde cevapla dediğimde saatten ses geliyor..aynı satten arama yapmışım gibi ..yine telden birisini aradığımda direk saatin üzerinden görüşme yaptırıyor..bir türlü çözemedim..saat s3 classic .yardımcı olabilecek var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla artık Almanya Amerika tüm csc leri değiştirdim güncelleme falan yok yılan hikayesine döndü bu iş bence kapatın bu güncelleme konusunu çünkü ne gelen var ne giden

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Aramayı ve cevaplamayi saat üzerinden yaptığında görüşme de saat üzerinden yapılır.

• gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Kurduğun sdbleri mutlaka c klasörü ıçine at birde rus bir video var onu izle bende yapamamıştım sonra oldu

sanırım 288. sayfada püf noktası : o komut ilgili klasörün içinden çalıştırılacak gibi bir yorum okumuştum hiç yapmadım ben direkt kanada romunu odin&wifi ile attım saate
    hiç bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 28 Şubat 2019; 19:11:32 >
  • ben yinede anlamadım kimin ne yaptığını nerde neyi çalıştırdığını,herkes ayrı akıl veriyor
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    kanada rom'unu nasıl attın saate
    tamam o odin ile nasıl yapılır sayfasını buldum unutmuşum bir ara 2.3'e geri dönmüştüm
    kanada rom'u en altaakini indiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gahmetk -- 28 Şubat 2019; 20:16:49 >
  • recepix kullanıcısına yanıt
    Arama ve cevaplamayı telefondan yapıyorum hocam..ama otomatik saate aktarıyor..sanki saatten arama yapmış yada cevaplamışım gibi..

• tamamdır kanada rom'u yükledim
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.