Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç gündür su csc kodunu değiştirmedim arkadaş sdb shell komutunu girince olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba yurt disindan gear s3 frontier alsam. Turkiyede kullanimda sorun olur mu ? Bolge kodu vb bor sistemleri varmi ? Yoksa sorunsuz kullanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • speedyarrow kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saat, telefon ile etkileşimde zaten...

• Arkadaşlar samsung pay kullanabiliyor muyuz turkiyede tizen 4 ile geldi uygulama kart kaydetmeye çalıştım ama olmadı

• Saat için Türkiye romunu inderebileceğimiz sağlam bir site tavsiye edebilecek biri var mı?

• Benim saatimin sensörleri çalışmıyor nabız, adım sayar, akıllı uyandırma vb. bunun çözümünü bilen var mı
  • recepix kullanıcısına yanıt
    Samsung Pay ülkemizde desteklenmiyor halen.

Saygılarımla...
  • cloud35 kullanıcısına yanıt
    100TL civarında diye hatırlıyorum. Ama en kötüsü servislerin cihazı açacak olması. Benim cihazımın pilini değiştirdiler ve cihaz su aldı bu kullanıcı hatası (!) S7nucunda ana kart değişikliği için 500TL istediler. Nisandan bu yana dolabında 1300 Liralık çöp yatıyor

• Xiaomi vs, Galaxy watch, Apple Watch saatleri alıp iade ettim Apple’ı verdiğim 3300 liranın karşılığı olmadığı ve çabucak batarya için, galaxy watch’ ı ekranda pikselleri gördüğüm için, diğerlerini de malzeme kalitesi vs nedenlerle....

Dün galaxy active hoşuma gitti, bataryası 1 günü zor çıkaracak olduğundan vazgeçtim, bakarken s3 frontier dikkatimi çekti, nasıl tavsiye eder misiniz, eskidi biraz ama hala alınır mı acaba?

Birde fiyatı hala yüksek gibi, 1000 liranın altına inerse çok güzel olacak

• MuBi kullanıcısına yanıt
    Saatin su geçirmezliği bozulacaksa benim için o cihaz çöp olmuş demektir. Kötü bir durum. Mecbur pili değiştirilecek.

• Bu saat kemeri çok kaliteli ve çok şık.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Pixelleri bunda da sayabilirsiniz hocam ..görmeden incelemeden almayın bence.galaxy watch i beğenmeyen bu saati zor beğenir

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Link verir misin hocam

• kordon ile saat arasında hiç boşluk olmadığı için çok güzel duruyor. sipariş vermek istedim ancak bitmiş.
  • saati alalı bir ay olmadı şarj ile ilgili ciddi bir sorunum var, sabah saati taktığımda sarjı yüzde 90 civarlarındaydı, öğlen şarj bir anda boşalıp yüzde 28'lere geldi. bu sorunun nedeni nedir? 2 gündür aynı şey oluyor. yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok memnun olurum, ayrıca ben bu saatin şarj etmeden bir günden fazla kullanamadım, kesinlikle ciddi batarya sorunu var. batarya dışında genel olarak memnunum ancak batarya sorunu çok ciddi.
  • EvoLutioN87 E kullanıcısına yanıt
    Waar uygulamasına girip bilgi - saat hakkında yı seçip pilinizin neyi tükettiğini bulun...

Seçtiğiniz saat şekli ya da samsung health olabilir.

Bende health öok tüketiyordu. Temiz kurulum yapıp Heartı yüklemedim. Aod açık Bluetooth açık bildirimler aöık. Akşam saati kolumdan çıkarıyorum. Bu şekilde 2 gün gidiyor...

• Saatte sureklı sarj sorunları duyduktan sonra sureklı testlere tabi tuttum ve yakınımda kullanan 3 kısı buna dahıl olarak.

En cok dıkkatımı ceken olay , kullanılan arayuz yanı saat teması bazı yappımcıların saat temalarını sectıgımde resmen sarjı ıcıyor gunu cıkartmıyordu bazılarında abartısız aksama ( sabah 6 dan ) saat 22-23 lerde sarj 20-30 max 35 eksılıyordu ve ben aktıf full ekranda parlaklık kullanıyorum ustelık.

Istersen magazadan saat arayuzu lınkı vereyım suan en cok verım aldıgım arayuzden hem dener ona gore kıyaslarsın sarj olayını.

• dragon3781 D kullanıcısına yanıt
    Hangi arayüzler

• resulalan kullanıcısına yanıt
    Ben bu kemerı shop.samsung.com.tr den aldım.

• Arkadaşlar tizen 4 akilicilik konusunda iyi de saat arayuzlerinde kasıyor gibi saate baktığım zaman birkaç dk geride kalmış ama hemen güncelleniyor sizde de aynı mı durum

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.