Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, çok faydalı oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hallettim. iPhone ile birlikte kullandığım için mesaj kısmı gelmedi :/
    CSC-XAR dönüşümü ile güncelleyim daha kolay geldi.
    Bu işlem sonucunda saat sıfırlanıyor tüm veriler siliniyor. İsteyenler aşağıdaki gibi yapabilir. Sorumluluk kendinize ait. Detay bilgim yok. xda daki açıklamayı Türkçeye çevirdim :)

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/gear-s3/guide-how-to-change-gear-s3-r760-csc-t3784226

1- Ayarlar/ Saat Hakkında / Hata Ayıklama aktif hale getirilir
    2- Saat WiFi bağlantısı her zaman açık yapılır.
    3- bağlı olan WiFi ağ bağlantısından hangi ip adresini aldığına bakılır.
    4-
    adresinden SDBstarterKidv1.zip dosyası indirilir. Zip dosyası açılıp bilgisayarınızın işletim sistemine göre ilgili klasör içindeki data/tool kısmındaki exe ye erişeceğiz.
    5- bilgisayarda çalıştır uygulaması açılır. Yukarıdaki indirilen exe dosyasının olduğu klasör e gelinir. (CD yazıp ilgili adresini yazarken gelebilirsiniz.)

6- sdb shell komutu yazılıp enter a basılır. bilgisayardaki güvenlik duvarı ve virüs programındaki güvenlik duvarı kontrolü kapatılması gerekiyor.
    Ardından saatten bir onay verilir.
    7-sdb connect ipadress:26101 komutu çalıştırılır saatten tekrar onay verilir.
    8-sdb shell komutu çalıştırılır.
    Ardından
    launch_app csc-manager.csc-pre-configuration
    Komutu çalıştırılır.
    Saatten seçenek olarak XAR seçilir. Bu aşamadan sonra saatteki tüm bilgiler silinerek sıfırlanacaktır. Saat yeniden açıldıktan sonra sıradan güncellemeler yapılır. 2 yada 3 güncelleme geliyor. Sonuncusu Tizen 4.0.0.2 versiyonu.

Ben bu şekilde güncelleme yapabildim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sdb shell komutu çalışmıyor benim bilgisayarımda yada ben beceremedim

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thesocrates -- 4 Şubat 2019; 11:3:47 >
  • Arkadaşlar bu whatsapp bildirimleri cidden canımı sıkmaya başladı.
    Bir grubu sessize aldım ama bildirimleri göstermesini istiyorum. Ama bildirim geldiği anda saate de bildirim geliyor ve saat titriyor. Ya ben sessize aldım saati neden titretiyorsun.
    Telefonum Note 8.
    Bir fikri olan var mı?
  • Bu yeni güncelleme bize ne zaman gelicek acaba? Sürümünü de değiştirmek istemiyorum ama yani beklemekten sıkıldım. Bu kadar zor mu birine geliyor birine gelmiyor ne kadar saçma iş ya.
  • isoq2 İ kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar çok uzadı bu iş

• Bazen diyorum Samsung furyasını bırakıp Apple dünyasına döneyim tekrar. En azından güncellemesi belli kime geliyor kime gelmiyor olayı yok. Şu gün yayımlıyoruz dediklerinde herkese acılıyor. Böyle saçma bir şey yok. Kendi kendileri firmadan soğutuyorlar.
  • AliYazıcı A kullanıcısına yanıt
    Whatsapp özelinde bildirimin saate gitmemesini sağlayabilirsin istediğin buysa. Saatten herhangi bir whatsapp bildirimini seç detayı gelir sonra ekrana tıklayınca sağ tarafta ... çıkar. Oraya tıkla 2 seçenek gelir. Biri bildirimi siler diğer seçenek engeller. Bu tanımı telefondaki gear watch uygulamasında geri alabilirsin.

• isoq2 İ kullanıcısına yanıt
    Yok be Samsung saatlerindeki zerafet Applein oyuncak saatlerinde yok. Piyasanin ennguzel saatlarini Samsung yapiyor.

• Yahu nerede kaldı bu güncelleme beklemekten mantara bağladık

• sgaldor S kullanıcısına yanıt
    Bu tarif ettiğin şey whatsapp bildirimlerini tamamen engellemiyor mu?
  • Saate düşsün onda bir sıkıntı yok ama bildirim sesi kısıksa saatte de kısık olmalı bence. Aksi durumda böyle saçma şeyler oluyor. Böyle bir özelliğin olmaması bana garip geliyor açıkçası. Belki yeni versiyonda vardır diye umut ediyorum.
  • sgaldor S kullanıcısına yanıt
    Bu söylediklerinizi mac te yapma imkanı var mı?

• evet ben de 4.0 ı yükledim
  • Arkadaslar spotify kullanan var mi ben de yaklasik 3 haftadir saatten remote olarak kullanamiyorum baglanti hatasi veriyor yasayan var mi bu sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: sgaldor

Ben hallettim. iPhone ile birlikte kullandığım için mesaj kısmı gelmedi :/
    Bu işlem sonucunda saat sıfırlanıyor tüm veriler siliniyor. İsteyenler aşağıdaki gibi yapabilir. Sorumluluk kendinize ait. Detay bilgim yok. xda daki açıklamayı Türkçeye çevirdim :)

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/gear-s3/guide-how-to-change-gear-s3-r760-csc-t3784226

4-
    adresinden SDBstarterKidv1.zip dosyası indirilir. Zip dosyası açılıp bilgisayarınızın işletim sistemine göre ilgili klasör içindeki data/tool kısmındaki exe ye erişeceğiz.
    5- bilgisayarda çalıştır uygulaması açılır. Yukarıdaki indirilen exe dosyasının olduğu klasör e gelinir. (CD yazıp ilgili adresini yazarken gelebilirsiniz.)

6- sdb shell komutu yazılıp enter a basılır. bilgisayardaki güvenlik duvarı ve virüs programındaki güvenlik duvarı kontrolü kapatılması gerekiyor.
    Ardından
    Komutu çalıştırılır.
    Saatten seçenek olarak XAR seçilir. Bu aşamadan sonra saatteki tüm bilgiler silinerek sıfırlanacaktır. Saat yeniden açıldıktan sonra sıradan güncellemeler yapılır. 2 yada 3 güncelleme geliyor. Sonuncusu Tizen 4.0.0.2 versiyonu.

bende bu şekilde update ettim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: sgaldor

Ben hallettim. iPhone ile birlikte kullandığım için mesaj kısmı gelmedi :/

4-

Ardından
    Komutu çalıştırılır.

Komutu çalıştıramadım ben. Baya dün denedim ama beceremedim. Dizine ulasılamadı falan diyor.

• AliYazıcı A kullanıcısına yanıt
    Saatte olanların hepsini engelliyor. Saatte uygulama özelinde engelleme yapılabiliyor.

• Saatin hava durumu ile sıkıntı yaşayan var mı arkadaşlar?
    Benim saatte son 3 gündür hava durumu bilgisi gösterilmiyor, uygulamayı çalıştırmak istediğimde ekranda hava durumu saliselik gelip gidiyor ve "veri yüklenemiyor, tekrar denemek için dokunun" yazıyor...

Saygılar...

• güncelle veya kaldır tekrar kur düzeliyor.

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.