Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler dostum, whatasapp'ı çözdüm söylediğin yöntemle. Peki normal gelen mesajlar veya diğer aklına gelen başka bir uygulama için herhangi bir güncelleme yapmamız gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M__R__T -- 19 Mart 2018; 10:51:30 >
  • Bu ürünün son üretimi ne zaman? Bir de son ürünlerle ilk çıkarılan ürün arasında fark var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M__R__T kullanıcısına yanıt
    yoo diğer bildirimlerde sorun yok bende gayet stabil çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Habipdemirbas

Herkese hayırlı akşamlar. Gear s3 umu sony z5 ile kullanıyordum bütün bildirimler saate düşüyordu. Telefonu degistirdim samsung s8 e geçtigimden beri sms bildirimleri saate düşmez oldu. Gear uygulamasındaki bildirim almak istediğimiz uygulamalar arasında sms yok onu fark ettim. Neden yok acaba fikri olan var mi?

Mesaj uygulaması varsayılanı Facebook Messenger vb gibi bir program ile yanlışlıkla değiştirmiş olabilir misiniz?
    Bazı uygulamalar bu tip yırtıklıkları deniyor illaki.
    Bir de ayarlar uygulamalar altında mesajalrın izinlerini kontrol edin.
    Bu varsayılan mesaj uygulaması seçimi burdaki menüde de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suphion

quote:

Herkese hayırlı akşamlar. Gear s3 umu sony z5 ile kullanıyordum bütün bildirimler saate düşüyordu. Telefonu degistirdim samsung s8 e geçtigimden beri sms bildirimleri saate düşmez oldu. Gear uygulamasındaki bildirim almak istediğimiz uygulamalar arasında sms yok onu fark ettim. Neden yok acaba fikri olan var mi?

Mesaj uygulaması varsayılanı Facebook Messenger vb gibi bir program ile yanlışlıkla değiştirmiş olabilir misiniz?

Kardeş mesaj izinlerine baktım hepsi açık varsayılan msj uygulaması da sms yani herhangi bir problem yok gibi gözüküyor. Bence gear programındaki uygulama bildirimleri ile alakalı bir durum ama çözemedim. Oysaki hepsi açık!

• quote:

quote:

quote:

Kardeş mesaj izinlerine baktım hepsi açık varsayılan msj uygulaması da sms yani herhangi bir problem yok gibi gözüküyor. Bence gear programındaki uygulama bildirimleri ile alakalı bir durum ama çözemedim. Oysaki hepsi açık!

benimde geçen hafta tüm bildirimler geldiği halde telefon çaldığında saatten cevaplayamıyordum. bir türlü çözemedim.saati sıfırladım sonunda öyle çözüldü

• quote:

Orijinalden alıntı: murathanx

quote:

quote:

quote:

benimde geçen hafta tüm bildirimler geldiği halde telefon çaldığında saatten cevaplayamıyordum. bir türlü çözemedim.saati sıfırladım sonunda öyle çözüldü

Benimki daha çok cevaplayamama değil de bir tek sms bildiriminin saate düşmemesi. Diğer bildirimlerin hepsi saate düşüyor.

• Asus Zenfone 3 modeline uyumu konusunda bir problem var mı?

• Gear s2 ile arasında iki katı fiyat farkı var. Özellik olarakta bu kadar fark var mı arkadaşlar. Bütçem maksimum 500 lira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Habipdemirbas H kullanıcısına yanıt
    Benim de Note 8'e geçtiğimden beri öyle SMS'ler bir türlü gelmiyor saate. Araştırdım çözüm bulamadım. Gear uygulamasında izin verilen Bildirimler'de SMS gözükmüyor.
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    2 kat fark var. Belki daha fazla. Gear s2'yi ben saat olarak gormuyorum

• Herkese merhaba,

Gear s3 frontier alarak ben de aranıza katıldım. Telefonum iphone 7. Daha keşif aşamasındayım. Böyle bilgileri derli olarak görebileceğim bir site var mıdır?

• Kayış alacam saatime. Samsung türkiye shop dan bakayım dedim, seçenekler çok kısıtlı. Samsung yurt dışı sitesinde daha geniş içerik var. Yurt dışı siteden sipariş geçme şansımız var mı? herhangi bir sorunla karşılaşırmıyız? veya Samsungla irtibata geçsem onlar sipariş geçebilir mi? yardımcı olursanız sevinirim
  • DarkBlue23 kullanıcısına yanıt
    Ben normal saatciden aldim timsah derisi seklinde deri kayis 50TL. Normal saat kayislarina uyimlu zaten 22mm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 22 Mart 2018; 16:38:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Ben normal saatciden aldim timsah derisi seklinde deri kayis 50TL. Normal saat kayislarina uyimlu zaten 22mm.

Hocam şöyle bir şey istiyorum ama bulamadım normal saatçide.

http://www.samsung.com/uk/mobile-accessories/gear-s3-frontier-d-plus-wax-canvas-strap-gpr765/GP-R765TSEEAAB/
    Ilginc bulunmayacak bir kayis degil bu bez kayis. Pazarda satilan 15TL lik saatlerin kayislarina bi baksaydin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl yani hocam, somut olarak aradaki özellik farklarından bir kaçını yazar mısın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Ilginc bulunmayacak bir kayis degil bu bez kayis. Pazarda satilan 15TL lik saatlerin kayislarina bi baksaydin.

öldürmüşsün kayışı resmen yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Benim de Note 8'e geçtiğimden beri öyle SMS'ler bir türlü gelmiyor saate. Araştırdım çözüm bulamadım. Gear uygulamasında izin verilen Bildirimler'de SMS gözükmüyor.

👍

Isteyerek olmadi, cakma Tommy Hilfiger saatlerin kayislarina benziyor.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.