Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ustat mesela su saat. Telefonda mukkemmel kalitesi var zoom modunda kullanirken. Saatteyken zoom moda alınca direk bulaniklasiyor. Hatta zoomsuz modu bile bulanik. Watchmaker surumunuz nedir acaba?

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bozo Luluk B kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile görme şansınız hali hazırda yok.
    Sadece kendi instagram ve twitter'ınızı bildirimlerden açarsanız size bildirim geldiğinde görebilirsiniz.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 15 Mart 2018; 23:6:12 >
  • Saatteki watchmaker sürümü 4.8.2

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Allah Allah ya:/ hocam hic zoom ozellikli saat denediniz mi

• Cok denedim ve kullandimda, hic öyle bir sorunum olmadi.

Ben bi formatlayayim hocam en iyisi

• Watchmaker full versiyon ise birde sunu dene ben düzenledim.http://www.getwatchmaker.com/watch/sSyzarHuKf

• Full degilse su linktekini indir yüklehttps://s3.amazonaws.com/watchfrenzy/share/H1XqIHOYz.watch

Hocam once sd karta indirin diye hata veriyor

• Olmadi PC ye indir ordan telefona at. Google Plustan indirdiginiz her saatin cözünürlügü gear s3 icin gerekli yükseklilte olmayabilir. Bircogu Androidwear icin oldugundan o saatlerin cözünürlügü düsük olmakta.
    Bahsettiginiz arayüzü bende denedim, cözünürlük cok yüksek degil ama piksellide degil. Benim gönderdigimi deneseniz aradaki farki anlarsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 16 Mart 2018; 1:24:56 >
    Hocam indirdim bu normal. Dedigim gibi benim sikintim zoom ozelligi olan veya cevresinde bezel bulunan saat yuzleri

• Zoomlu saatlerin cogunda bu sorun olabilir, cünkü kücük ekranlara uyarlanmis oluyor.
    Telefondaki görüntüsü süper baskalarida deniyor super ben deneyince kalite 0:D neyse hocam hakkinizi helal edin mesgul ettik bayagi

• Cihaz bugün servise gitti.
    Saate bakmak istediğimde ekranı gelmiyor, barometre beni 44.000 küsür metrelerde gösteriyor, nabzı ölçmüyor, adımları saymıyor.
    Tahminimden evvel patladı
    Bakalım servisten nasıl dönüş olacak. Ne zaman apple ürünlerinden samsung'a geçiş yapsam hüsrana uğruyorum.
    Apple watch 2 ve iphone 7 plus kullanıyordum, gear s3 ve note 8 e geçiş yaptım. saat cortladı, telefondan gelecek acı haberi bekliyorum
  • Arama geldiği zaman saatten açtığım da bluetooth kulaklığa bağlanmıyor,kulaklık hem telefona hemde saate bağlı olmasına rağmen bluetooth kulaklık simgesi kapalı oluyor çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Herkese hayırlı akşamlar. Gear s3 umu sony z5 ile kullanıyordum bütün bildirimler saate düşüyordu. Telefonu degistirdim samsung s8 e geçtigimden beri sms bildirimleri saate düşmez oldu. Gear uygulamasındaki bildirim almak istediğimiz uygulamalar arasında sms yok onu fark ettim. Neden yok acaba fikri olan var mi?

• Meehaba arkadaşlar, benim bir sorum olacak. Whatsapp bildirimleri saatime geliyor fakat cevapla dedigimde telefonunuzu kontrol edin uyarısı veriyor ve bildirimleri saatten cevaplayamiyorum. Bununbir ayari varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

• Blain7845 B kullanıcısına yanıt
    yeni sürümde o şekilde artık malesef...
  • antonow kullanıcısına yanıt
    aptoide apk indirin güncelleme kısmından whatsaap güncelleyin sorun çözülüyor
  • Benm gear s3 saatimde geç şarj olmaya başladı. Gece 1.30 da taktım sabah 7.30 da %92 ydi. Başka şarj aleti bulup denemeye çalışacağım.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.