Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naaptın hocam 4 yılda birmi çıkacak 2020 nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir bağlantı kopma sorunu yaşıyorum mi5 ile, normal saat gibi kullanıyorum tek artısı adım sayıyor. Pil de rekor kırıyor tabi nasıl oalcakcbu bağlantı sorunu bilmiyorum herşeyi denedim.

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Son bir kaç senedir Note serisi telefonlar Amerika'da, akıllı saatler ise genelde IFA'da tanıtılıyor ki bu sene IFA Berlin 31 Ağustos - 5 Eylül arası.
    Benim tahminim 5 Eylül 2018 e kadar Gear S4 modellerinin tanıtılacağı yönünde.

Bana göre, bu sene sadece Gear Sport'un çıkma sebebi de Gear S3 Frontier ve Gear S3 Classic modelin hala satış rakamlarının iyi olması.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 1 Mart 2018; 2:13:12 >
  • Arkadaşlar frontier saatimin alttaki tusu yani ana menu tusu, geri tusuna gore biraz bosta. Yani kenarlarina basinca cok sallaniyor. Geri tusu dahs net duruyor daha saglam gibi. Sizdede boylemi acaba

• Benim de aynı biraz daha gevşek duruyor.

• ege_NL kullanıcısına yanıt
    Rahatladim:d sagolun ustat

• Tizen 3.0 için son durum nedir acaba? Hala guncellemeden bekliyorum. En son pil problemi devam ediyordu.

Pille ilgili farkettigim birşey var. Bazı saat şekilleri inanılmaz pil harcıyor. Normalde 4 gün giden pil yeni saat şekli denemek için indirme yapıp kullandığımda yarım günde bitiyor. Son indirdiğim saatleri silince normale dönüyor. Sanırım saat şekillerinin bazıları optimizasyon problemi yaşıyor. Tizem 3 için yaşanan problem bu sebeptense güncellemek istiyorum:)

• kronin K kullanıcısına yanıt
    İphone ile saati tizen 3.0 versiyonu ile kullanıyorum. gün boyu bildirimler sosyal medya normal reklam mesajları, 1 veya 2 defa saat üzerinden konuşma yapıyorum ve bu şekilde 3.gün akşam eve geldiğimde %3-10 arası şarjım kalıyor. 00:00 ile 07:00 arası rahatsız etme modunda, ve parlaklık 4 de kullanıyorum. herhengi bir uygulama çalıştırmıyorum. saat şekilleri pile doğrudan etki ediyor bu da değiştiriyor pil kullanımını.
    ben gayet memnunum bu saatten.

tel istediğim whatsapp dan gelen sesli mesajları dinleyebilmek ve yazılı veya sesli yanıt verebilmek başka birşey istemem bu saatten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı ne zaman düşer acaba

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Gear s4 ya 7600 mah batarya ile gelirse??? 😃😃😃

• Aliexpress den aldığım metal kordon geldi. Saat daha şık oldu. Takması biraz zahmetli yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Gear s4 ya 7600 mah batarya ile gelirse??? 😃😃😃

Koluna 10.000 Mah power bank bantla dolaş bakalım nasıl olacak... 7600 Mah nedir ya. 760 Mah olmasın :)
  • Metal kayisin farki cok buyuk. Kesinlikle oneririm 😊

• frost35 kullanıcısına yanıt
    Neden olmasin bir hafta sarj etmessin tabi saat buyuyup kalinlasmayacak orasi da muhendislik isi.

• triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    Hocam 7600 olamaz. 760Mah olabilir oda 1 hafta yeter. O mühendislik becerisine sahip olsalae telefona getirirler once. 7600 mah demek full ekran acik 1 ay falan sarji gider oyle bir sey ekleyemezler saate en az 10 senesi var o teknolojinin:)

• muh_tar M kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Telefonum iphone 5s. Bir türlü çözüm bulamadım. Yabancı siteleri de araştırdım. Sadece gear uygulamasını açıp bağlayınca arayanın ismi çıkıyor , ama cevap ver dediğimde sadece telefonu açıyor. Uygulama olmadan blutooth ile bağladığımda sadece numara çıkıyor ve cavap verilebiliyor. İphone kullananlardan ben de cavap bekliyorum.
  • Ben yanlis yazmisim 760 olacak tabiki 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: NOCHIMERA

selamlar, en son yorumunuzu alablir miyim kulaklık hakkında? Aklımı karıştırıyor çünkü verir miyim o parayı diye. Solo 2 kullanıyorum sesi beni mükemmel hissettiriyor ama artık tam kablosuz kulakiçine gireyim istiyorum. Detaylı yorumlayabilir misiniz?

hocam parasini kendi klasmaninda hakeden bir cihaz. airpods vs cihazlarla karsilastirinca daha kaliteli daha ergonomik daha iyi ses kalitesi ve daha ucuz fiyat vs.
    sarj suresi iyi hic yari yolda kalmadim 3-5 gunde bir kutuyu aksam yatarken yada ofiste masa basi takip sarj ediyorum. ses olarak iyi diyorum ama tabiki bir solo 2 gibi ses beklemeyin. bende samsung level over var en buyuklerinden ondaki ses gibi degil sonucta kucucuk kulaklik ne kadar guclu ses verebilir. eger kulak ici kulakliga gececekseniz kesinlikle airpods sony vs arasindan gear icon x 2018 i tercih etmelisiniz.

• Navigasyon için hangi uygulamayı tavsiye edersiniz?Here maps i yükledim ancak navigasyon sırasında konum alabilmek için telefon ekranının açık kalmasını istiyor yoksa gps aranıyor diye uyarı çıkıyor.Telefon ekranı açıkken saate bakmakda anlamsız oluyor haliyle.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Başka yok ki :) (en azından benim bildiğim)

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.