Şimdi Ara

GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7.351
Cevap
209
Favori
504.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU
Giriş
    3573 Mesaj
    Arkadaşlar iphone kullananlara önerir misiniz saati? Tüm işlevselliğiyle kullanabiliyormuyuz ios üzerinde?

Bir de frontier ile klasik arasında tek fark tasarım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    #23 King James
  • Yarbay
    2341 Mesaj

Ben kullaniyorum cok memnunum, mesajlara cevap yazamiyorsun ancak telefonlari acip arama yapabiliyorsun.

Bu arada Watchmaker companion yeniden Galaxy Storede yerini almis. Samsung Tizen 3 guncellemesini pil sikayetleri nedeniyle geri cekmis, guncelleme duzeltilip tekrar yayinlanacakmis.
    |
    |
    MajestiC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

son 2-3 sayfayı bi didikle illaki denk geleceksindir nasıl eski sürüme dönmen gerektiğini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    alastor06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende iphone ile kullanıyorum gayet memnunum. Bildirimler, uzaktan müzik kontrolü ve gelen aramalara gerektiğinde cevap verebilme benim için yeterli. Şarj konusu tatmin edici yineden halen tizen 3.0 dayım 2.5-3 günü buluyorum.

Ben klasik modelini kullanıyorum. Frontier modelinin tek fark olarak suya dayanımının daha iyi olduğu havuzda yüzmeye karşı korumalı olduğunu biliyorum. Samsung resmi sitesinden de bu bilgilere ulaşabilirsin.

|
    |
    MajestiC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel bilgilendirme teşekkürler.

|
    |
    _turbo_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Full dediğim,aod hariç hepsi açık. Saat sürekli kolumda. 3.0 da iki gün yetiyordu pili. Eski sürümde 3 gün yetiyor bana.
    |
    |
    Ekli olan widgetler kendi kendine siliniyor boş ekran olarak görünüyor sadece widget ekle dediğimde listede görünmüyor hava durumu nabız gibi widgetler listede görünmüyor

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

son 2-3 sayfayı bi didikle illaki denk geleceksindir nasıl eski sürüme dönmen gerektiğini.

Yok hocam gördüm o konuyu nasıl dönüleceğini gördüm de orada sadece 2.3.2.3 romu var. Bana 2.3.2.1 lazımdı. Onu bulamadım. Bulduklarım da arşiv bozuk deyip zipten çıkmadı.

Hocam 2.3.2.3 dönmek istiyorum ama bi aksilik çıkar diye korkuyorum yapamazsam diye bi video falan var mi acaba tizen 3.0 da sarj su gibi akiyor bu arada

|
    |

Orijinalden alıntı: Ahmtca

Hocam 2.3.2.3 dönmek istiyorum ama bi aksilik çıkar diye korkuyorum yapamazsam diye bi video falan var mi acaba tizen 3.0 da sarj su gibi akiyor bu arada

Arkadaşlar 2-3 sayfa öncesinde çok güzel bir şekilde anlatmışlar. Ben oradaki tarifle 2.3.2.4 yükledim. Anlatım gayet verimli. Ama tabi her upgrade veya downgrade belirli bir risk taşır.Bu da kullanıcıya aittir unutmayın. Bir kaç forumda 2.3.2.3 ten 2.3.2.1 e yükleme yapılmaya çalışıldığında anakart yandığına daie bilgiler var. Ama tizen 3.0 dan 2.3.2.3 e tekrar dönüş yapan birçok arkadaşımız var onlarda sorun çıkmadı.

Hocam bu konuyla ılgili bir video falan var mi ?

|
    |
    Ben Samsung Saatler İçin 1 yıldır saat tasarımı yapıyorum... Sosyal medya hesaplarımız aktif olmuştur.
    Sosyal Medyadan Bizi takip ederek Destek Olursanız Çok memnun olurum.
    Teşekkürlerimi sunarım. İyi günler Dilerim,...

SDesign Watch Face ON-LINE:

SDesign Full Collection:
    http://apps.samsung.com/gear/brandPage.as?sellerId=htjhqsvhcr&brandId=0000000208

GOOGLE+:
    https://plus.google.com/u/0/collection/4kD7VE

YOUTUBE:
    https://www.youtube.com/channel/UCsxwqZs0CbYQZZIWSloH1aQ

INSTAGRAM:
    http://www.instagram.com/SDesignWatchFace

• Teğmen
    183 Mesaj
    Ana ekrana ekliceğim widgetler listede görünmüyor nabız hava durumu gibi widgetler widget ekle dediğimde listede yok

Saati ilk aldiğimda vardı eklemiştim bi süre sonra ekrani yana kaydırdığımda widget var ama görüntüsü yoktu widgette widgeti kaldırıp tekrar eklemeye çaliştiğimda widget listesindede görünmüyor

|
    |

Gear S2/S3 Sport Watch Face (SDesign)

1 adet satın aldım hocam, çalışmalarınızın devamını dileriz.
    |
    |
    S_Dogan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba desteğiniz için çok teşekkür ederim. Satın aldığınız saatin hediye Saati mevcut.

1- Gear S2/S3 Watch Face Modern Functional Star
    2- Gear S2/S3 Red Watch Face
    3- Gear S2/S3 Functional Circle Watch Face
    4- Gear S2/S3 Watch Face Functional Half Month
    5- Gear S2/S3 Interactive Red Classic

istediğiniz bir tanesinin hediye kuponunu ücretsiz olarak kazandınız. Kuponunuzu gönderebilmem için lütfen bana SDesignWatchFace@gmail.com mail adresine iletiniz.
    Saygılarımla
    |
    |
    .Heisenberg. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gönderiyorum hocam teşekkür ederim

|
    |
    S_Dogan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AOD ekranına bildirim koyabilen var mı?. Mesela whatsapp ten bildirim geldiğinde AOD ekranının köşesinde bildirim simgesi çıkacak. Mümkünmü böyle birşey?
    |
    |
    Dün saat sayesinde bir Whatsapp engelinin önüne geçebildiğimizi farkettim. Whatsapp'a gönderilen mesajı silme özelliği gelmişti yakın zamanda. Karşı taraf gönderdiği mesajı silerse telefonda o sildiği mesajı göremiyoruz ama saat o mesajı aldıysa saatten silinmiyor. Görebiliyoruz. :)
    |
    |

Saat Note4 telefonuma bağlıyken telefondan arama yaptığımda yada gelen çağrıyı yanıtladığımda karşı tarafın sesi saatten geliyor. Ne yaptıysam bu sorunu aşamadım. (Saati sıfırlamadım) ancak telefon ekranından arama açıkken bluetooth'u kapatınca ses telefona geçiyor. Tabi her aramada bunu yapmak gerekiyor yapmayı unuttuğumda ortam içinde saatten karşı tarafın sesi ''aalooo, alooo" diye geliyor.

Bugünde saat kendi kendine kapandı 3 defa.

Kardeşim madem yeni yazılım yapıyorsunuz, neden test etmeden yayınlıyorsunuz?

1300 lira saate para ver, sonra böyle uğraş dur.!!

Orijinalden alıntı: bjkali

Gear S3 saatimi güncelledikten sonra enteresan bir problem yaşamaya başladım.

Saat Note4 telefonuma bağlıyken telefondan arama yaptığımda yada gelen çağrıyı yanıtladığımda karşı tarafın sesi saatten geliyor. Ne yaptıysam bu sorunu aşamadım. (Saati sıfırlamadım) ancak telefon ekranından arama açıkken bluetooth'u kapatınca ses telefona geçiyor. Tabi her aramada bunu yapmak gerekiyor yapmayı unuttuğumda ortam içinde saatten karşı tarafın sesi ''aalooo, alooo" diye geliyor.

Bugünde saat kendi kendine kapandı 3 defa.

Kardeşim madem yeni yazılım yapıyorsunuz, neden test etmeden yayınlıyorsunuz?

1300 lira saate para ver, sonra böyle uğraş dur.!!

Hangi güncellemeyi yaptınız? Güncellemeden önce kendi kendine kapanıyormuydu?

Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.