Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında ayarlar uygulamalar kısmından samsung gear a girip sağ üstteki seçenekler sekmesinden güncellemeleri kaldır deyip baglanabilirdiniz daha kolay olurdu.Sonra play store dan güncelleme tekrar yapılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı düşünüyorum arkadaşlar taksitle çok güzel bu parayı vermeye değer mi sizce biraz pahalı ama yoksa s4ü mü beklesem acaba ne dersiniz

• Arkadaşlar hüncelleme sonrası iphone ile kullanıyoeum whatsapp bildirimleri gelmiyor neden acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 saatte %17ye düştü şarj. Tebrikler samsung yine bir güncelleme ile batırdın!!!

• Selam arkadaşlar ben de aranıza bugün katıldım güncelleme vardı yaptım. Pil biraz hızlı bitiyor gibi.

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• AliYazıcı A kullanıcısına yanıt
    Major güncellemelerde tavsiye edilen cihazı fabrika ayarlarına döndürüp sıfırdan kurmanız.

Bir deneyin isterseniz.

Saygılarımla...

• Almayı düşünüyorum arkadaşlar taksitle çok güzel bu parayı vermeye değer mi sizce biraz pahalı ama yoksa s4ü mü beklesem acaba ne dersiniz

• Bugün bende almayı planlıyorum. Güncellemeye hiç bulaşmasam mı? Hangi yenilikkerden mahrum kalırım? Pil hakkında olumsuz geri dönüşler var güncellemeden sonra.

• Yeni guncellemeden sonra dün akşam saat şarj azaldığı için tasarruf moduna girdi. Akşam şarja taktım. Şimdi ise tasarruf modundan çıkmıyor. Nasıl düzeltme bilirim sizce?

• Güncelleme ile şarj çok çabuk bitiyor. Bu şekilde 1 gün bile dayanmaz :(

• Arkadaşlar şarj süresi ne kadar?

• Ben güncelleme yapmadım. Şarz süresinde bariz düşme var anlaşılan. Ben bu durumu düzeltene kadar güncelleme yapmam.

• Arkadaşlar huawei p9 lite ile sorunsuz kullanılabiliyor mu ?

• arkadaşlar gear sport modelinde gear s2 deki işlemci kullanıldığı yönünde haber var ne kadar doğrudur bu saati düşünüyordum ama olmadı bu haber
  • Güncellemeden sonraki tüm adımsayar geçmişi silindi. Bu durumdan rahatsız olan bir tek ben miyim?
    Bu verileri geri getirmenin bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plastic_angel

Güncellemeden sonraki tüm adımsayar geçmişi silindi. Bu durumdan rahatsız olan bir tek ben miyim?
    Bu verileri geri getirmenin bir yolu var mı?

Bende rahatsızım. Güncellemeyi beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Saatte en çok istediğim özelliklerden birini buldum. Shazam ile şarkı bulma uygulaması yok saatte ama telefondaki widget'ı saate koyabiliyormuşuz Wearable Widgets uygulaması ile. Yalnız her basıldığında çalışıp çalışmadığı anlaşılmıyor telefon ekranı kapalıyken. Bazen bir kere basınca algılıyor, bazen birkaç kez basınca ancak algılıyor.

Nasil yapiyoruz hocam yapamadim.

Playden indirdim gear app den daha sonra gear app den kur diyor ama neyi kuruyoruz anlamadim detayli nasil yapabilecegimi aciklayabilir misin

Edit:Tamamdir yaptim.Wearable Widgets ariyorum yuklu gozukuyordu meger telefon sekmesinde ariyormusum saat sekmesine gecince duzeldi

Birde bu widget'i kullaninca saat arayuzunu aktif olmuyor bu durumu nasil cozdunuz :(

Bende saat arayüzüyle ilgili problem olmadı. Aktif olmuyor'dan neyi kastettin tam anlamadım.

• Güncelleme Hatatalı! %100 Bıraktıgım şarj 8 saatlik Uyku sonunda %65 Düşmüş, Hiç kullanmadığım halde umarım Yakın zamanda düzeltilir Bu yazılım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege_NL

Arkadaşlar şarj süresi ne kadar?

benim su an 2.5 gun gidiyor bluetooth genellikle kapali...

• Şarjın daha az gittiğini düşünenlerin çoğu yazılımı yükledikten sonra saati sıfırlamayanlar. Benim kullanım sürelerimde bir azalma olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.