Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ilginc kaldirilmis, daha onceden yukledigim icin bende gorunuyor ana aratinca cikmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafsinkaf90

quote:

Orijinalden alıntı: cinaski12

Wifi ile bağlantı daha çok pil tüketir, deneyin farkı görün

tesekkurler hocam bir de seyi soracaktim ya...bir ton uygulama var ama kafa karistiriyor hepsi...ben telefonu evde birakip saatle kosuya ciksam ve gpsi acsam....eve geldigimde telefona baglayinca harita uzerinde hangi uygulama ile nasil gorurum rotami?

Koşuyu saatte s-health ile başlatırsan telefonda da s-health uygulamasında görürsün tüm bilgileri.
  • Arkadaşlar daha önce paylaşılan bu linkteki tasarımları indiriyorum .https://plus.google.com/+WatchFacePros?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bu linkteki tasarımları GearWatchDesigner programıyla rahatça atıyorum.. Bunun gibi başka siteler var mıdır ? GearWatchDesigner programıyla atabileceğim başka tasarımlar var mı bildiğiniz ?
  • Arkadaşlar merhaba,

S3 gearı henüz aldım fakat telefonum ile eşleştiremedim. Telefonum Lenovo p2. Bu konu ile ilgili hem samsung ile hemde lenovo ile yazıştım. İki firmada uyumlu olduğuna dair bana mail gönderdiler. Bu konuda çözüm önerisi arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Arkadaşlar daha önce paylaşılan bu linkteki tasarımları indiriyorum .https://plus.google.com/+WatchFacePros?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bu linkteki tasarımları GearWatchDesigner programıyla rahatça atıyorum.. Bunun gibi başka siteler var mıdır ? GearWatchDesigner programıyla atabileceğim başka tasarımlar var mı bildiğiniz ?

Ben de birkaç gündür bunu yazmak istiyordum, siz benden önce davranmışsınız.
    Bu sitede güzel saat arayüzleri var gerçekten.
    Bunun gibi gwd uzantılı saat yüzleri bulabileceğimiz başka siteler varsa öğrenmeyi ben de istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Arkadaşlar yeni s8 plus aldum.Son zamanlarda gelen aramalar görünmüyor.Saati sıfırlayınca bir müddet düzeliyor ama yine sonra aynı sorun.Güç tasarruf modu falan çoğu ayarı denedim olmadı acaba güç kısıtlamamı var diye ama yok.Bilgisi olan ve durumla karşılaşan varsa yardım ederse sevinirim.

aynı sorun bende de mevcut hocam, belirli bir süre sonra aramalar meşgule düştükten sonra gösteriyor çağrı atılmış gibi, sıfırlayınca düzeliyor (dün sıfırladım bu nedenle) belirli süre sonra tekrar maalesef aranma sırasında göstermiyor, bende anlamadım, sebebini bilen biri de yok sanırım.
  • Arkadaşlar elimde 25 günlük gear s3 frontier var orjinal samsung garantili ilgilenen varsa satıyorum.özelden ulaşabilir faturası kutusu herşeyi mecut
  • quote:

Orijinalden alıntı: twilight_flame

quote:

Arkadaşlar yeni s8 plus aldum.Son zamanlarda gelen aramalar görünmüyor.Saati sıfırlayınca bir müddet düzeliyor ama yine sonra aynı sorun.Güç tasarruf modu falan çoğu ayarı denedim olmadı acaba güç kısıtlamamı var diye ama yok.Bilgisi olan ve durumla karşılaşan varsa yardım ederse sevinirim.

aynı sorun bende de mevcut hocam, belirli bir süre sonra aramalar meşgule düştükten sonra gösteriyor çağrı atılmış gibi, sıfırlayınca düzeliyor (dün sıfırladım bu nedenle) belirli süre sonra tekrar maalesef aranma sırasında göstermiyor, bende anlamadım, sebebini bilen biri de yok sanırım.

Tam olarak bu sorun için yazacaktım ben de.Cevapsıza düştükten sonra görünüyor sadece.Sıfırlama işlemini nasıl yapıyoesunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igav

quote:

Orijinalden alıntı: twilight_flame

quote:

Tam olarak bu sorun için yazacaktım ben de.Cevapsıza düştükten sonra görünüyor sadece.Sıfırlama işlemini nasıl yapıyoesunuz.

Ben sıfırladım ama yine olmuyor.
  • dkelleci kullanıcısına yanıt
    https://www.watchfaces.be/ sitesini buldum ben burda güzel arayüzler var
  • murathanx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu siteden haberim vardı ama epeydir bakmıyordum.
    Ara yüzler açıkcası çok kaliteli değil burada ama bakınmak lazım tabii.
  • Kullandığım kayışlar.

• Rotating bezelin iç tarafında boya atması yaşayan var mı?

• lk1973 L kullanıcısına yanıt
    İki üründe orjinal gibi nereden aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkhzsy G kullanıcısına yanıt
    play store dan gear plugin programını indir ve kur birde son samsung gear sürümü hatalı yani son güncelleme ile bozmuslar bir eski sürümü indirince çalışıyor bende aynı senin gibi çalıştıramadım ilk seferde

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-gear/samsung-gear-2-2-17022862-release/

bu adresteki sürümü indir çalışıyor
  • Merhaba arkadaşlar. Geceleri kolumdaki saat açılabildiğinden ışığı rahatsız ediyor, bunun gece saatlerinde otomatik olarak kol hareketleri ile açılmasını engelleyecek bir program varmı yada bir yöntem? gece açılmasın, gündüz kol hareketi ile açılsın istiyorum, yada bu problemi çözecek başka bir öeneriniz olurmu? (not otomatik ekran ışığı düzeyi yeterli olmuyor)
  • merhaba arkadaşlar
    uygun fiyata s3 frontier satan var mı istanbul içi
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi birebir yaptım. Fakat iphone umdaki gear uygulamasında Watchmaker companion uygulaması bulunmuyor arattığımda... sadece "companion" olarak aratınca "facer companion" çıkıyor. Onu kurduğumda saate basılı tutup facer 'ı seçtiğimde yeni saat yüzlerini daily mix olarak günlük dolan token karşılığı random şeklinde veriyor. Cloud sync diye bir şey de yok...Yani watchmaker programından beğenip atamıyorum. Bu arada iPhone'daki Watchmaker uygulamasının free sürümünde hiçbirşey yok, 14TL verip önce uygulamayı premium olarak satın almak gerekiyor. Bahsettiğiniz watchmaker companion uygulamasını gear app üzerinden buamadığım için o parayı boşa vermek istemedim şimdi.

Acaba bu saati babamın telefonunda kendi account'umu girip tanıtsam ve oradan saatleri alıp logout yapsam, sonrasıonda tekrar iphone'uma bağlayıp uygulama ve saat yüzlerini tekrardan yüklerken önceden satın almış olduğum yüzler bu sefer gear app üzerinde görünür mü? aklıma başka bir fikir gelmedi...
  • Frontier ile Classic arasında kayış farkı mi var sadece?

• Apocalypticboy kullanıcısına yanıt
    Ne yazikki Samsung sessiz sedasiz Watchmaker Companion uygulamasini Galaxystoreden kaldirmis. Yani sorun iPhone ile alakali degil Samsung telefonda kullansaniz uygulama Gear icin kaldirilmis. Yabanci forumlarda direkt saate yuklemenin bazi yollari anlatilmis, biraz mesakatli ancak.

Diger taraftan uygulama premium olmali ki istediginiz saatleri linkleri vererek yukleyebilmeniz icin, ancak ödenen paraya deger. Android telefonlarda premium yapmak icin para ödemeye gerek yok kolayi var. iPhone Jailbrekli ise yine localiappstore ile uygulama premium oluyor.

Hepsi bir yana ne yazikki Galaxystorede companion uygulamasi kaldirilmis. Dolayli yollardan direkt saate yukleyebilirseniz ancak olur.

Diger sekilde babanizin samsungunda saati eslestiriseniz saat sfirlanacaktir. O zaman watchmaker degilde facer companion isinizi görür. Androidde facer icin direk telefona indirdiginiz saat arayuzlerini direkt saate yuklemeniz mumkun. Bunun disinda yine gwd uzantili arayuzleri bilgisayarda gearwatchdesigner ilede yukleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 17 Kasım 2017; 0:40:2 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.