Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimkinde yok. Bence değişim talep etmelisin. Çok rahatsız edici...

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;

http://www.teknoburada.net/2017/03/09/gear-s3-frontier/

Adresinde güncelleme geldiği bilgisi var. Güncellemek istediğimde güncel sürümünü yüklü olduğu uyarısı alıyorum.

Saatimin sürüm bilgisi R760XXU1APK6

Haberde geçen R765TUVUZAQA6

• Saatin plastik kısmı kolumu bu hale getirdi hava sıcak terden dolayımı oldu anlamadım böyle birşey yaşayan oldumu
    http://hizliresim.com/LynmYj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00onur -- 29 Mart 2017; 13:50:37 >
  • 00onur 0 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, eğer kayışı çok sıkıyorsanız gevşetin ! Bayağı tahriş olmuş.

• dr_divx D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sıkıyorum biraz 1 delik gevsettim mi bol geliyor ama böyle idare edecez artık :)

• ppemo P kullanıcısına yanıt
    N11 de Samsung Turkiye Garantili aldım iyi birsatıcıda %100 performas vardı yaklasık 1000 kusur satış vardı yorumlarda cok iyiydi neden boyle bir urun yolladılar bana anlamadım ayrıca yanında birde samsung level u pro kulaklık aldım onda da fizikse ses acma kapama tusları calısmıyordu .urunleri iade ettim merakla beklemedeyim

• Arkadaslar lutfen cevap verirseniz hemen cok sevinirim.Ekrani programla surekli acik hale getirince sarj dayanmiyor 6 saatde yada 8 saat de bitiyor.Saatin kendi ayarlarindan always on display i aktif ettigimde de cok sonuk yahuu.Disarda bile zor gozukuyor.Anca aksamlari guzel oluyor.ekran parlakligini 10 a getirsem bile always on display aktif iken sonuc degismiyor cok sonuk kaliyor ekran.Sizde de oylemi acaba lutfen cevaplarsaniz cok sevinirim.simdiden tesekkur ediyorum

• Samsung S8 ve S8+ ile Bixby yeni akıllı asistan tanıtıldı ve an itibari ile destekleyen diller İngilizce ve Korece !!!

SVoice yıllardır Türkçe olamadı.
    Bixby de varsın olmasın :)
    Şaşırdık mı ?
    Tabii ki hayır!

Saygılarımla...
  • ppemo P kullanıcısına yanıt
    Merhaba ppemo,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Merhaba arkadaşlar;

Gear Android uygulamasını güncelleme geldi.

Yenilikler resimlerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpbey78 -- 30 Mart 2017; 12:1:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

Saatin plastik kısmı kolumu bu hale getirdi hava sıcak terden dolayımı oldu anlamadım böyle birşey yaşayan oldumu

Aynı durumdayız, bir delik gevşetsem bol oluyor, sıkı olunca da tahriş ediyor. Farklı renklerdeki yan sanayi kayışlardan aldım kalıbı farklıdır belki diye aynı çıktı :)

• Gear S3 için majör güncelleme geldi falan deniyor yabancı forumlarda haber sitelerinde bize gelen giden yok haberi olan var mı arkadaşlar.
  • Arkadaslar lutfen cevap verirseniz hemen cok sevinirim.Ekrani programla surekli acik hale getirince sarj dayanmiyor 6 saatde yada 8 saat de bitiyor.Saatin kendi ayarlarindan always on display i aktif ettigimde de cok sonuk yahuu.Disarda bile zor gozukuyor.Anca aksamlari guzel oluyor.ekran parlakligini 10 a getirsem bile always on display aktif iken sonuc degismiyor cok sonuk kaliyor ekran.Sizde de oylemi acaba lutfen cevaplarsaniz cok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre

quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

Saatin plastik kısmı kolumu bu hale getirdi hava sıcak terden dolayımı oldu anlamadım böyle birşey yaşayan oldumu

Aynı durumdayız, bir delik gevşetsem bol oluyor, sıkı olunca da tahriş ediyor. Farklı renklerdeki yan sanayi kayışlardan aldım kalıbı farklıdır belki diye aynı çıktı :)

Arkadaşlar bendede aynı durum vardı ben olayı kayışta iki delik arasına tam ortaya düz tornavida ile hafif baskı yaparak yeni bir çizgi şeklinde delik açtım. Diğer delikler gibi değil çizik şeklinde sorunsuz kullanıyorum sizede tavsiye ederim.....

• Guncelleme geldi. Baya degisiklik var. Ekrana sigmadi goruntu alamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 31 Mart 2017; 8:39:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Guncelleme geldi. Baya degisiklik var. Ekrana sigmadi goruntu alamadim.

Güncellemekteyim..
  • Güncelledim ama gear için internet göremedim:)

• saitates kullanıcısına yanıt
    Aynen bende goremedim ,ayarlar-giriş tts seçeneğinde türkçe var ama indirilmiyor ! Yarim yamalak işler samsung turkiyenin basiretsizliği bu resmen hala türkçe desteği yok !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_divx -- 31 Mart 2017; 10:49:39 >
  • Tss de turkce zaten vardi sanki bende.

Browser olayi ise samsung apps uygylamasindan biz kendimiz indiricez saniyorum

• bende hem bahsi geçen saat şeklini hem de tarayıcı vs göremedim indirilebilir olarak ta yok samsung bizimle dalga mı geçiyor ne anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.