Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: djangobjk

Samsung shop ta 1200 tl ye geliyor çekle. Sizce uygun mu ayrıca 6 taksit yapıyor. Benim asıl sorum şu; bu paralara çıkana kadar sıfır watch modelini mi almak uygun 42 mm düşünrek söylüyorum.
    bende merak ediyorum bunu. yeni galaxy watch mi yoksa gear s3 mü?

Teşekkürler.
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    hocam daha ne olsun veriler harika

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fhm06 F kullanıcısına yanıt
    Rakamda sorun yok ise 2 sene öncesinin modeli yerine daha yeni olan bir model tercih edilebilir tabii.

Ayrıca hali hazırda whatsapp görüşmelerinde tüm mesajları görme, su geçirmezlik vs. de dahil yazılımsal olarak yeni model daha iyi ve frontier ve classic modele verilecek mi hala belli değil.

Saygılarımla...
  • Selam beyler yaklaşık 8 aydır zenwatch3 kullanıcısıyım zilsesi olarak kullanıcağım müzikleri saate nasıl aktarabilirim. Forumda zenwatch kullanıcısı fazla olmadığı için buraya yazmayı uygun gördüm. Samsunglarda bu nasıl yapılıyor ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepsiburada s3 frontier 1299 tl şuanda. Değerlendirmek isteyen vardır diye yazmak istedim...

• Galaxy apps açılmıyor beyaz ekran kalıyor, var mı aynı sorunu yaşayan?

• Ben de herhangi bir sorun yok.

Telefon üzerinden uygulamasında ki ön belleği temizleyerek deneyin isterseniz bir de.

Saygılarımla...
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Saati ve uygulamaları sıfırlayıp tekrar kurdum, yine aynısı oluyor beyaz ekranda kalıyor.

• Rica ederim.

Sizde ki sorun başka bir şey gibi ama buradan anlamak oldukça zor.
    Telefonda ki Galaxy Wearable uygulamasında ki ön belleği temizle ve veriyi sil yapsaydınız sadece o da yeterli olurdu düzelecek ise.

Saygılarımla...
  • Leziak kullanıcısına yanıt
    Uygulama üzerinden Gear'a içerik aktar sekmesi ile saate fotoğraf ve muzik gönderilebiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galaxy Watch kullanan arkadaşlar saatin reklamlarda görünen arayüzünün adı nedir yazabilir misiniz? Teşekkürler.

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler ancak rakamda 650 tl gibi bir sorun olduğu için s3 aldım.

Bir sorum olacaktı: calculator uygulamasını hem telefondan hem de saat üzerinden indirmeye çalıştırıyorum ancak olmuyor inmiyor, olduğu gibi kalıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Ayrıca telefonum iphone 8 ve gayet uyumlu çalışıyor (görüşme de yapabiliyorum saat üzerinden).
  • Arkadaşlar 2 gündür galaxy apps bu şekilde çıkıyor sizde de böyle mi yoksa bende mi sıkıntı var anlamadım kaç kere on bellek temizleme cihaz reboot yaptım ama aynı

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• recepix kullanıcısına yanıt
    Ben de durum aynı şekilde hocam, geçecektir diye bekliyorum.
    Farklı calculator uygulamaları mevcut Galaxy Apps'te, denediniz mi farklı uygulamalardan ?

Iphone kullandığınızı belirtmişsiniz, kullanmadığım için emin değilim ama farklı uygulamalarda sorun yok ise belki o uygulamayı indirmede sorun olabilir.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Farklı calculator uygulamaları mevcut Galaxy Apps'te, denediniz mi farklı uygulamalardan ?

Iphone kullandığınızı belirtmişsiniz, kullanmadığım için emin değilim ama farklı uygulamalarda sorun yok ise belki o uygulamayı indirmede sorun olabilir.

Saygılarımla...
    Hocam teşekkürler cevap için. Ancak samsungun kendi uygulaması bana daha güzel ve daha stabilmiş gibi geliyor.

Size bir sorum daha olacak: Pil tüketimine baktığım zaman samsung health in yüzde 25 civarında olduğunu gördüm. Acaba health uygulamasını kapatmanın bir yolu var mıdır? Biliyorum saat aslında sağlık üzerine odaklı ancak bana bildirim gelmesi yetiyor.

Şarjı aktif kullanımda 1 gün ancak gidiyor. Bildirimleri okuyorum başkada bir şey yapmıyorum.

Şarj konusu herkeste mi böyle acaba ?

Teşekkürler.

• BU haber gerçekleşir ise Bixby nin Türkçe olmasının ciddi uzak bir ihtimal olduğu sanki artar gibi geliyor bana.

Ve bu ihtimal gerçekleşirse sıradaki hamle akıllı saatlerdeki Bixby'nin yerine ya da yanına belki de Google Asistan'ın da eklenmesi olabilir.

Bekleyip göreceğiz.

Saygılarımla...
    Rica ederim.

SHealth'ı kapatmanın yolu Disabler Pro veya benzeri uygulamalar ile teelfon üzerindekini de kapatarak tamamen devre dışı bırakmak olabilir ama %25 civarı belirttiğiniz değer gün içerisinde SHealth'in sizin yürüyüş, uyku düzeni vs gibi yaptığınız işlemler ile verdiği değerler.

Bu değerler yürüyüş veya herhangi bir aktivite de bulunmadığınız da düşüyor.

SHealth harici yüksek değerlere sahip bir uygulama yok ise bence pilinizin değerlerinde bir sorun var gibi gözüküyor.

En azından bu kullanım ile hiç yoktan 2 günü biraz geçmesi lazım ki benim değerlerim yeri gelip saat üzerinden konuşmada yapıp, SHealth'in de devrede olduğu zamanlarda bile ortalama 2.5 gün civarı ama benim ana kart ve ve o değişirken mecburen değişen pil ile 2 kez değiştirildi ve ancak rahat ettim.

Yetkili servis ile şikayetlerinizi ve pil durumunu görüşün derim şahsen.

Saygılarımla...

• S3 frontier airpods ile uyumu nasıl beraber kullanan varmı acaba?

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.