Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ,s3 saatimi mi mix 3 ile eşleştirme yapmak için gerekli olan uygulmayı indiremedim. Android 9 desteklemediği için mi acaba? İlerde gelir mi destek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeyi alıp şarj sorunu düzelen varmı, güncelleme hakkında yorum alabilir miyiz?

• turan_58 T kullanıcısına yanıt
    Bana henüz güncelleme gelmedi.
    Bu arada dünden beri bana bir sorun peydah oldu. SMS bildirimleri açıktı. Ancak ne hikmetse eylül ayında gelmiş ve telefondan silinmiş sms leri bildirim diye saatte gösterip durmaya başladı. Ne yaptıysam olmadı. En sonunda telefondan saate gelen sms bildirimlerini kapatmak zorunda kaldım.
  • arkadaslar galaxy watch kullanıyorum. 1 hafta oldu alali. facer den veya wearable dan saat yuzlerini surekli değiştiriyorum. ancak facer de uygulama uzerindeki saatin ön izlemesinde günler turkce iken saat uzerinde ingilizce yaziyor. bunu türkçe yapabiliyor muyuz?

• herkese merhabalar

onceden apple watch 2 42 mm kullandim ve bu watch mantigini az cok biliyorum ama suanda karar veremedim. ince bilekli ve uzun sure kullanacak birisi s3 frontier ya da yeni cikan galaxy watch mi almali?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turan_58 T kullanıcısına yanıt
    Son 3.0.0.2 mi ne oluyor yada bir önceki sayfada resmini çekip koymuştum bakabilirsin.... %100 şarj ile alıyorum sabah 08:00'de herşeyini kullanıyorum, bi kaç arama, maillerimi kontrol falan... hareketli uyandırmada, sürekli ekran açık kapalı, gps , kapalı, wifi kapalı, sadece bluetooh üstünden interneti kullanıyom, spor sensör fonksiyonları kapalı ben isteyince açıyom.... akşam iş dönüşü saat 20:00 gibi çıkarıyom %75 kalmış... bende evdeyken saat takmayı sevmiyorum diye kapatıyorum ve böyle 4 günü hep buluyorum tek şarj ile... amerikada iken aldıydım s3 frontier temmuz ayında... son güncelleme şahane oldu.... ama telefonundan wearable ile saatin pil yönetimine bak, bazen İNTERNET BROWSER programları pili sömürüyor, ben orjinal browser kullanınca pil bitme sorunum çözüldü kafam rahatladı... 4.gün akşamı koyuyom şarja

• Arkadaşlar merhaba belki önceden yazılmıştır fakat aradığım kadarı ile bulamadım.

Telefon ile saati eleştirdim bildirimleri açık yaptım, bildirimler telefona geliyor fakat hiç bir şekilde titreme ve ekran açması yapmıyor. Arama geldiğinde ekran açılıp titriyor fakat WhatsApp SMS geldiğinde ekran açılmıyor titreme yapmıyor, sadece sol tarafa turuncu nokta geliyor. WhatsApptan ya da başka bir uygulamadan bildirim geldiğinde titremesi ve ekranın açılması için ne yapmalıyım teşekkür ederim

• kjhg kullanıcısına yanıt
    Ben facer'dan hiçbir şey indiremedim. Sorunun ne olduğunu anlamaya çalışıyorum.

• 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    An itibari ile imkan var ise yazılımı sayesinde whatsapp'ta tüm mesajları görebilme ve deniz ve havuzda kullanım avantajı ile Galaxy Watch derim şahsen.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 8 Aralık 2018; 19:33:45 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler. Bugün teknosada denedim ancak alt bölümün yüksekliği biraz fazla geldi. Bilekler ince olunca çok çok kötü durmuyor ama bilemedim. İkinci el bulursam düşünüyorum,sıfır fiyatı biraz fazla geldi gibi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    sıfır aldım. şu an servise verdim. yeni cihaz vereceklerini söylediler.
  • Selamlar, eşime Samsung Watch almayı düşünüyorum. Telefonu Xiaomi Redmi Note 5 bu saati sorunsuz kullanabilir mi. Ekstra bir program mı kurması gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

46 mm için bir önceki model Frontier serisi de dahil kasa aynı.
    Bileğinize uygun olan 42 mm olabilir ki o da zaten sadece yeni Galaxy Watch'ta mevcut.

Ve maalesef fiyatlar ülkemiz şartlarında buralara kadar geldi.

Saygılarımla...
  • Merhabalar,

Galaxy watch 46 mm kullanıyorum. Saatten genel olarak çok memnunum.

Geceler dışında sürekli AOD modunda kullanıyorum saati. Bunun bir zararı var mı acaba saate? Ekran ışığı 5 ya da 6 oluyor.
  • s3 frontier kayışları: galaxy warcha uyuyor mu deneyen var mı?
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    evet uyuyor hocam. kullanabilirsin
  • pil ömrünü kısaltmak dışında bir olumsuz etkisi yok hocam.
  • Sıfır tadında deneme amaçlı birkaç kez kullandığım ama Apple Watch geçişi için s3 Frointer saatim satılıktır

2 aylık sıfırdan zerre farksız

Faturalı garantili

1 adet kordon hediyeli kordonuna el değmemiştir

İlanımdan bakabilirsiniz

Buraya yazmamdaki amaç forumdaşıma gitmesi, fazladan verilecek 300-400 gerek yok

İyi forumlar

• Arkadaşlar,

Saatlerimizin spotify bağlantısı ile genel bir sorun var. Çözümünü bilen var mı acaba?
  • Öncelikle iyi günler dilerim Samsung Galaxy S7 ile Gear S3 Frontier akıllı saat kullanmaktayım, sormak istediğim iki soru vardır, bilgisi olanların cevaplamasını rica ederim.

1)Gear S3 Bluetooth üzerinden telefonuma bağlı iken , telefon görünürlüğü ayarlardan kapalı olmasına rağmen telefon Bluetooth açık olduğu için yakındaki cihazlara gözükmektedir telefonun eşleştirilmiş cihazlar haricindeki cihazlara görünürlüğünü nasıl engelleriz ?
    2)Gear S3 için dahili navigasyon uygulaması yok mu ? Akıllı saat ekranı üzerinden navigasyonu nasıl kullanırız ? teşekkürler iyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.