Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cassation

Bana öyle geliyorki pahalı marka saat arayüzleri de pahalı fiyatlara satılacak. Direkt o firma lisanslı bir arayüz olacak ve öyle 5-10 dolara satılmayacak. Bunun da bir sektörü oluşacak. Gerçi s2 de durum fiyatlar ne bilmiyorum bu tamamen tahmin.

Paylaştığım romanson firması 11 farklı kadran hazırlamış s3 için. Bir paket halinde 11 kadranın tamamını 1 yıl süre için 15 dolar karşılığında kullandıracaklarmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamarak kullanıcısına yanıt
    İyiymiş öyleyse tahminimde yaklaşmamisim bile

• Bunlar Watchmaster ekibinin Romanson firmasıyla ortaklaşa yaptıkları tasarımlarmış bu arada. lisanslı arayüzler.
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamarak -- 13 Kasım 2016; 23:58:55 >

• Haber sitelerinde türkiyede akıllı saate ilgi olmadığı için ne zaman geleceği belli değil gibisinden yazılar bugün bir vodafone bayisinde tanıtımını gördüm gelmesi yakın heralde tabi en çok merak ettiğim fiyatı dolara bakarsak uçuk bir rakamla gelecek gibi
  • arkadaşlar ben de bu modeli almak istiyorum. iphone kullanıyorum çok uyumsuz olmaz diye umuyorum.batarya ömrü ve görünüşünden dolayı bunu almak istiyorum.inşallah satışa bir an önce sunulur.
  • Fiyatını bi öğrensek iyi olacaktı

• hollandadan bir gelecek misafir tanıdığm var şimdi baktım 400 euro ön sipariş fiyatı buldum intirnette.vergi iadesi nasıl olur onu araştırıyorum.
  • Samsung sen de artık herkes gibisin. Önceden her çıkan teknolojiyi geciktirmeden getirirdin Tr'ye ama artık sen de attın bizi ikinci plana. Bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inzu -- 21 Kasım 2016; 9:10:1 >
  • Bugünki kurla 1500 tl altı zor gözüküyor.Gerçekten güzel saat ben şahsen klasik modelini beğendim ama 1000 tl hedefimin çok uzağında ilk açıklandığında gecikmese gelmesi 1200 tl den girerdi ülkemize.Ama şu durumda uçuk bir fiyatla girmeside anlamsız kalır.
  • Çok gecikti çok

• Samsung TR bu defa çok gecikti. Geçtiğimiz yıllarda S ve S2 modelleri hızlı gelmişti.
    Acaba gümrükte mi sorun yaşadılar ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=R1GlbK3HYJk bu saat bence olmuş.Görüşmelerindeki kalite apple la falan karşılaştırılamaz.Kesin alacağım İNŞALLAH makul bir fiyat çıkar.Sizce frontiermi clasicmi.
  • Eğer doğru araştırdı isem Classic modeli ile gelen çağrıyı cevaplama sanırım yapılamıyor..
    Frontier'da bu imkan var iken Classic'de olmaması kötü. Gerçekten akıllı saatin amacı ile alakalı bir özellik neden saate konmaz anlayabilmek zor.
    Bu sebeple aynı fiyata daha fazla özelliğe sahip olan Frontier'ı tercih etmek daha mantıklı duruyor..

4 gözle bekliyoruz samsung'un ürünleri satışa sunmasını.. Bu kadar gecikme olmamalıydı..
  • EvrenOzdal kullanıcısına yanıt
    Hayır her özelliği aynı stil dışında aynı. Sadece lte yani e sim ile telefondan bağımsız hatla görüşme özelliği frontier versiyonda geliyor. Ama tabi daha pahalı ve fiyat belli değil henüz. Benim klasikde endişem metal kısmın çabuk deforme olması çizilmesi falan. Ama bana frontier biraz basit geldi.

• Bak bunu bilmiyordum, o zaman tekrar classic'e çevirebilirim rotamı
    2 versiyon arası fiyat farkı yok gibi duruyordu yurt dışı sitelerde, TR'de ne olur bilinmez tabi
    Samsungu saat başı kontrol ediyorum, halen bir hareket yok.. Official sitelerine "pek yakında" ibareli bir fotoğraf koyup bırakmışlar..
    Bende takipteyim fiyatları aynı ama lte li frontier versiyonu daha pahalı ve ülkemizde e sim yok o yüzden gelmeyecek zaten. Klasik modelinde lte li yok sadece.Ama fiyat uçuk gelecek. Acele etmemek gerek. 1600 gibi gelirki burda satmaz bu fiyatlara.

• Satmama konusu bence göreceli..

Sadece saate ihtiyacı olan standart kullanıcı için 1600 TL pahalı. Zaten s3'ün hedef kullanıcısı da bu kitle değildir diye düşünüyorum
    Bence hedef kitle; saati aksesuar olarak gören ve bir erkek olarak neredeyse tek aksesuarı için para harcayanlar.. Ve bu hedef kitle açısından 1600 TL makul bir fiyat

Şahsen sıradan bir Armani saate 1200 TL vermişken bunun gibi bir çok yeteneği olan bir saate 1600 TL'yi gözüm kapalı veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvrenOzdal -- 22 Kasım 2016; 21:43:16 >
    Benim açımdanda saat için bu paralar verilir ama otomatik olanlar için. Çünkü onlar tam bir sanat eseri. Bu saat çıktıktan bir sene dolmadan 1000 tl ue düşer. Ama benimde tek zevkim teknoloji ve kendime bir doğum günü hediyesi alacağım 15 kasım geçti ama napalımKeainlikle klasik düşünüyorum.

• Bende bu Frontier modelini çıkar çıkmaz almayi planlamaktayim.Cihaz aslında şu an avrupada birkaç ülkede halihazırda satışta. Hatta amazon.de üzerinden siparis vermek mümkün. Ancak garanti düşününce burda satışa çıkmasını beklemek daha iyi olacak.

• Az önce vatanın sitesinde gördüm on siparise 1299 tl den açılmış . 4 aralık dağıtıma başlanacak deniyor. On siparis hediyeside 5100mh samsung powerbank.

Ben stoklara girmesini bekleyeceğim ancak on siparis vericeklerin bilgisi olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.