Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1400 liraya gel saat al ama kısıtlı kullan ):(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

https://www.sammobile.com/2017/10/21/5-reasons-why-tizen-3-0-for-samsungs-smartwatches-rocks/

Bugün gelen güncelleme Gear Manager içindi yakında Tizen 3 için gelebilir. Hazırlıklı olun.

Birde tizen 3 ile birlikte

1) 21 gün pil ömrü sunan Saat Modu (saati gerçekten saat gibi kullanabilmeyi sağlayan özel güç tasarruf modu)
    2) Beel ile uyandırma modu ki bu sayede gece uyurken saatin kendiliğinden açılıp kapanması önlebilir (ben 00:00-06:59 arası rahatsız etme modunu kullanıyorum ki buda aynı işi görüyor.)
    3) Güncellenmiş ikonlar
    4) Apple watch uygulama ikonu ekranına benzer saat arayüz seçim ekranı tek ekranda tüm saat arayüzlerini görüp seçmek daha pratik olacak. Bezelle ikide bir klasik arayüzüm neredeydi spor arayüzüm neredeydi derdi bitiyor.
    5) Su koruma modu sayesinde duşta veya havuzda saatin ekranının kendiliğinden açılması engellenebilecek.
    6) Bildirim paneline daha çok ayar ekranı gelecek (Pil tasarruf, Uçak modu, Su koruma, Sadece Saat Modu, Parlaklık, Müzik ve Ayarlar)

Benim ne saate nede gear uygulamasına güncelleme gelmedi cihazın Sony z5 preimum

• sas34 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme Samsung Galaxy cihazlarda geldi. Sanirim Yarin satisa sunulacak Gear Sport saatleriyle uyumlu sürüm, digerlerine daha sonra gelecektir.
  • arkadaşlar gear saat ile telefonu uzaklaştırınca bildiğiniz gibi bluetooth kopuyor ve programdan bağlan demeden tekrar bağlanmıyor bunun kolay bir yolu yokmudur he seferinde bunla mı uğraşacam
  • Son güncellemede yüklü bende ve bahsettiğiniz sorun bende yok açıkçası.

Telefondan uzaklaştığımda kopuyor ama yaklaştığımda kendiliğinden yine bağlanıyor.

Telefon uyumu mu bilemedim ama durum bu bende.

Umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.

Saygılarımla...

• Merhana.Soldaki ikonlar renkli yazilar siyah bende. 2.2.17082261 numarali surumu kullaniyorum.

• Bendeki sürüm 2.2.17082261 ve bahsettiğiniz SHealt ve bir altındaki Samsung Galaxy Apps ikonları sadece renkli, yazıları yukarıdakiler ile aynı yani siyah.

Ben Note 5 ile hem saat hemde IconX kulaklığı sorunsuz kullanıyordum ama şu anda Note 8 de kullanmak için IconX kulaklığın yeni modeli gelsin diye bekliyorum.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 27 Ekim 2017; 2:17:37 >
  • Arkadaşlar gear saatin zil seslerine nasıl ekleme yapabiliriz mevcut cihazda ki zil sesleri pek hoşuma gitmedi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Bendeki sürüm 2.2.17082261 ve bahsettiğiniz SHealt ve bir altındaki Samsung Galaxy Apps ikonları sadece renkli, yazıları yukarıdakiler ile aynı yani siyah.

Ben Note 5 ile hem saat hemde IconX kulaklığı sorunsuz kullanıyordum ama şu anda Note 8 de kullanmak için IconX kulaklığın yeni modeli gelsin diye bekliyorum.

Saygılarımla...

Bende Note 4 ile Level U Pro kulaklık kullanıyorum ama işin ilginç kısmı Level U Pro kulaklığı kullanmadığım günlerde de bağlantı kopması sonrası yeniden bağlanma sorunu yaşıyorum. Özellikle son güncelleme sonrasında bağlantıyı elle yapmak zorunda kalıyorum. Bakalım 2-3 hafta sonra Note 8 alacağım durum ne olacak merak ediyorum.

Bu konuda ben daha önce birkaç kez yazdım. Yabancı forumlarda da bu konu eleştiriliyor. Ben bir çözüm bulamadım. Ama herkeste olmadığı için muhetemelen yüklü bir uygulama bu soruna yolaçıyor. Herşey sıfırlansa bile bir süre sonra tekrar başlıyor. Ben alıştım artık ne yapalım. Samsung böyle. kronik bir soruna çözüm üretemiyor. S7 edge ile kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lk1973 -- 27 Ekim 2017; 23:18:44 >

• Merhaba.

Öncelikle konuda yazıldıysa kusura bakmayın.

Saatin arkasındaki vidalarda paslanma var(arka kapağı sabitleyen köşedeki vidalar). Bu tarz sorun yaşayan var mı acaba? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Not: Saati 1 yıldır kullanıyorum ve asla saatle yüzmedim.

• Bugünkü saat karmaşasından sonra telefonun saatini ayarladım ama saat hala olduğundan 1 saat ileride bunu nasıl ayarlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanx -- 30 Ekim 2017; 6:59:23 >
  • murathanx kullanıcısına yanıt
    saatler geri alınmadı. siz geri mi aldınız?
  • Arkadaşlar mail bildirimini saatte nasıl kapatıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliYazıcı

saatler geri alınmadı. siz geri mi aldınız?

hayır geri almadım. telefon kendini almıştı manuel düzelttim. ama saat hala 1 saat ileride
  • bildirimler bir türlü saate gelmiyor.telefon ile saat bluetooth ile bağlı. telefondaki gear uygulamasından saati de görüyorum bildirimler kısmının tamamı açık. ama bildirimler bir türlü saate gelmiyor. saati parçalamama az kaldı. sorun nerede olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathanx

bildirimler bir türlü saate gelmiyor.telefon ile saat bluetooth ile bağlı. telefondaki gear uygulamasından saati de görüyorum bildirimler kısmının tamamı açık. ama bildirimler bir türlü saate gelmiyor. saati parçalamama az kaldı. sorun nerede olabilir ?

rahatsız etmeyin modu açık olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

bildirimler bir türlü saate gelmiyor.telefon ile saat bluetooth ile bağlı. telefondaki gear uygulamasından saati de görüyorum bildirimler kısmının tamamı açık. ama bildirimler bir türlü saate gelmiyor. saati parçalamama az kaldı. sorun nerede olabilir ?

rahatsız etmeyin modu da açık değil.saati sıfırlıyorum. bir süre sıkıntı yok. bildirimler geliyor. watch designer ile 3-4 arayüz ekliyorum 1-2 gün yine bildirimler geliyor. ama sonra gelmiyor.
  • Güncelleme sonrası saatteki konum açık olunca (telefonda kapalı) here mapste ve altimetre appinde konumumu bulamıyor. Bu durumda da pratikte saatte konumun (gps) olmasının bir anlamı kalmıyor. her 2 uygulama da da telefonun koumunu açmamı istiyor.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

rahatsız etmeyin modu da açık değil.saati sıfırlıyorum. bir süre sıkıntı yok. bildirimler geliyor. watch designer ile 3-4 arayüz ekliyorum 1-2 gün yine bildirimler geliyor. ama sonra gelmiyor.

watch designer uygulamasına telefon üzerinden bildirim erişimini açmanız lazım. Bildirimleri almasına izin vermezseniz bildiğim kadarıyla telefona gelen bildirimleri saate göndermiyor. Android 6 ile bu özellik gelmişti. Android 6 öncesinde böye bir ayar yapmaya gerek yok.

watch designer programı bilgisayara kurulu yani arayüzü bilgisayardan atıyorum saate. gear menager programına telefonumdan erişim izni var

• Arkadaşlar Bugün aldım bende saatimi gear s3 . Sizlerden özür dileyerek bir soru soracağım . çünkü forum içerisinde belki konusu geçmiş cevaplamışsınızdır . Ancak 135 sayfa olmuş . biraz baktım ama bulamadım. Benim HTC A9 telefon ile eşleştirmeye çalışıyorum . bluetooth a bağlanıp 1 saniye sonra kopmuyor. eşimin samsung A5 (2016) teli var . onunla çalıştı . tekrar tekrar cihaz eşlesmesi yapmaya çalıştım görüyor kod veriyor sonra bağlanıyor ama hemen kopuyor. program yukledim geri uninstall ettim tekrar yükledim nafile . Bunun çözümü var mı ? yoka telefonu değiştirmek mi gerekiyor ? Her telle uyum sağlamıyor herhaldede . Benim HTC A 9 1.5 ramli . çözümü varsa yardımcı olursanız çok sevinirim . teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.