Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recepix

arkadaşlar cihaz değiştirdim xperia xz aldım iphone ile bağlanan cihaz bu telefonla bağlanmıyor neden olabilir acaba ?
    gear uygulaması yükleniyor ama cihaz seç diyorum seçmiyor.

aynı problem bende de var huawei mate 9 telefonuma gear uygulamasını yüklüyorum ama cihaz seç diyorum uygulama hiçbir tepki vermiyor. daha önce mate 9 telefonumla gear s2 kullanmıştım hiç bir problem yoktu.
  • Merhabalar,
    Bir yürüyüş başlattıktan sonra bluetooth kulaklık bağlar ya da kulaklık bağlantısını kesersem yürüyüş takılıyor. Yani km ilerlemiyor, durduğumda duraklat moduna otomatik geçmiyor vb.
    Ne yapsam tekrar ilerletemiyorum. Tek yapabildiğim yürüyüşü bitirip tekrar başlatmak.
    Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Yürüyüş verileri ile kulaklığın ne alakası var anlayamadım. Muhtemelen bir hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaisersoze81

quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

Merhaba. Bir sorum olacakti. Gear s3 frontier modeline sahibim. Kosu bandinda duzenli kosu yapıyorum. kosarken anlik kalp atim hizini takip etmem gerekiyor. Surekli saatten bakmak özellikle yuksek hizlarda hem zor bir o kadar da riskli oluyor.Telefonumdaki s health ile senktonize çalışmasına ragmen anlik olarak kalp atim sayisini telefonumdan takip edemiyorum. Var midir bir ayari ya da hem telefon hem saatle koordineli bir sekilde calisacak bir program.yardımlarınız ve önerileriniz için simdiden tesekkur ederim. Saygılar

Saatin kendi uygulamasından bu bilgiyi almanız zor bir işlem. s health uygulamasını telefonda değil, saat üzerinden kullanırsanız anlık veriyi ekranda görürsünüz. Kullandığım diğer programlarda da bu veri vardı ama hepsini spor yapmam yasaklandığı için sildim. kısaca tavsiyem takibinizi telefon üzerinden değil, saat üzerinden yapın ;)

Hocam cevabiniz icin tesekkur ederim. Ben sorumun cevabini buldum. Kucuk bir program var samsungun geliştirdiği. Hem telefona hem saate kurdum sorunsuz bir sekilde takip ediyorum. Onda da sadece rakami kucuk yapmislar. Bu arada nasil bir hastaliginiz vat ki doktor size spor yapmayi yasakladi. Allah sifa versin.

Teşekkürler, haziranda kalp krizi geçirdim, stent takıldı. 1 yıl spor yasak, bundan sonra en iyi performans sporu bana sakin yürüyüş ;(

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

quote:

Orijinalden alıntı: recepix

arkadaşlar cihaz değiştirdim xperia xz aldım iphone ile bağlanan cihaz bu telefonla bağlanmıyor neden olabilir acaba ?
    gear uygulaması yükleniyor ama cihaz seç diyorum seçmiyor.

aynı problem bende de var huawei mate 9 telefonuma gear uygulamasını yüklüyorum ama cihaz seç diyorum uygulama hiçbir tepki vermiyor. daha önce mate 9 telefonumla gear s2 kullanmıştım hiç bir problem yoktu.

ben çözdüm olayı gear uygulamasına güncelleme gelmiş ve hatalıymış.
    apkmirror dan eski sürüm gear uygulamasını bul yükle bağlantı kuruyor saat ile telefon.
    sonra gelen güncellemeyi yapsan da sorun olmuyor ben şu an sorunsuz kullanıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba. Bir sorum olacakti. Gear s3 frontier modeline sahibim. Kosu bandinda duzenli kosu yapıyorum. kosarken anlik kalp atim hizini takip etmem gerekiyor. Surekli saatten bakmak özellikle yuksek hizlarda hem zor bir o kadar da riskli oluyor.Telefonumdaki s health ile senktonize çalışmasına ragmen anlik olarak kalp atim sayisini telefonumdan takip edemiyorum. Var midir bir ayari ya da hem telefon hem saatle koordineli bir sekilde calisacak bir program.yardımlarınız ve önerileriniz için simdiden tesekkur ederim. Saygılar

Saatin kendi uygulamasından bu bilgiyi almanız zor bir işlem. s health uygulamasını telefonda değil, saat üzerinden kullanırsanız anlık veriyi ekranda görürsünüz. Kullandığım diğer programlarda da bu veri vardı ama hepsini spor yapmam yasaklandığı için sildim. kısaca tavsiyem takibinizi telefon üzerinden değil, saat üzerinden yapın ;)

Hocam cevabiniz icin tesekkur ederim. Ben sorumun cevabini buldum. Kucuk bir program var samsungun geliştirdiği. Hem telefona hem saate kurdum sorunsuz bir sekilde takip ediyorum. Onda da sadece rakami kucuk yapmislar. Bu arada nasil bir hastaliginiz vat ki doktor size spor yapmayi yasakladi. Allah sifa versin.

Teşekkürler, haziranda kalp krizi geçirdim, stent takıldı. 1 yıl spor yasak, bundan sonra en iyi performans sporu bana sakin yürüyüş ;(

Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin tekrarını yaşatmasın inşallah. Bir yıldan sonra kalbi güçlendirmek için bence uzun süreli düşük şiddetli spor yapabilirsiniz. Elbette doktorunuza danışarak.

• gera watch designer ile saat arayüzü atamıyorum sertifikanın tarihi geçmiş diyor. ne yapmam lazım yardım edebilecek var mı?
  • Sporda ve uyurken bezel veya tuşa dokundum diye gereksiz ekran açılıp duruyodu. Özellikle uyurken rahatsız ediyordu. Bi süredir bezeli ve tuşları kilitleyen bir app arıyordum. Bu eleman kendi yazmış ve xda forumun da paylaşmış. "https://forum.xda-developers.com/gear-s3/themes/screenlock-gear-gear-app-store-t3600882 " Henüz indirip deneyemedim ama sanırım benim gibi arayan arkadaşların işine yarar
  • gear watch designer ile saat arayüzü yüklüyorum. bir süre bildirimler geliyor. fakat sonra gelmemeye başlıyor ancak konuşma yapabiliyorum. deli etti beni. sorunu çözemedim bir türlü. bluetooth bağlı gözüküyor. aynı wifiye bağlı. ne olabilir sorun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanx -- 22 Ekim 2017; 12:17:38 >
  • Arkadaşlar
    telefona format attıktan sonra gearmanegeri yükledim eşleştime yapacağım ama bir türlü olmadı sorun şu şekilde

gear s3 frontier den de cihazı sıfırla seçeneği ile sıfırladım
    sonra samsung acount kilidi olduğu için ilgili cihazda ilgili hesapla bağlanmamı istedi
    bende tele tekrar samsung hesabımı kurup gearmanager ile eşleme yaptım
    pin kodlarını karşılıklı onaylıyorum biraz geçtikten sonra indirme başarısız hatası veriyor
    tekrar denememde ise
    cihazın sitesine bakın gearmanager le uyumlu olup olmadığında şeklide hata mesajı ile geri gidiyor.

bunu nasıl çözeriz konu ile ilgili bilgi sahibi arkadaşlar bir yardımcı olabilirse çok memnun olurum
  • Arkadaşlar merhaba gear s3 saatim ile rehberimdeki herhangi bir kişiye SMS gönderiyorum ve gönderdiğim kişide cevap yazıyor onuda saatten okuyorum ama gelen SMS okuduktan sonra yanıtla dediğimde telefona yönlendiriyor ben saat üzerinden yanıtlamak istiyorum yardım edermisiniz sizde durum nasıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim saatte uygulamalar kısmına girdiğimde mesajlaşma uygulaması yok acaba sizin saatlerde varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung müşteri temsilcisi ile görüşme yaptım playstore deki uygulamanın çalışmadığını ve bu sebeple yeni aldığım saatimi kullanamadığı mi söyledim bana en yakın zamanda döneceklerini söylediler.

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    telefonunuz samsung ise olmalı değilse olmaması normal.
  • Telefonum Sony diye kullanamayacakmiyim

• jrbuji J kullanıcısına yanıt
    telefonum huawei mate 9 ... diğer uygulamalar yani arama, kişiler, galeri gibi bütün uygulamalar var sadece mesaj uygulaması yok bu mesaj uygulaması için samsung telefon mu kullanmamız gerekiyor, bu kadar uygulamayı destekleyip mesaj uygulamasını desteklememesi çok komik.
  • Gear s3 alıp Mi6 ile kullanmayı düşünüyordum ama belli ki Samsung harici telefon markalarıyla tam uygulama uyumu yok, yada birtakım ayarlarmı yapılması gerek anlamadım. Mail,whatsapp,sms gibi uygulamalarda saat üzerinden ileti alıp cevaplamayı sorunsuz kullanabilen, sorun varsa da çözmüş ve tecrübe etmiş arkadaşlardan bilgi alsak süper olur.
  • Müşteri hizmeti leri beni aradı tekrar bakacaklarını,

Şaka gibi ya uygulamayı güncelleme okadar işte ya

Ne saçma şey

• Valla kafayi yedircek bu saat bana telefon kendi kendine format atti gear da sıfırladım ondan sonra ne yaptıysam bluetooth ile bağlanamadım eşleştiriyorum bağlandı diyor hemen bağlantı kopuyor tablet, PC, telefon hepsinde ayni, sorun gear da nasıl çözerim bilmiyorum. Bilen arkadaşlardan yardim bekliyorum.

• Biraz önce Gear için yeni bir güncelleme mevcut dedi ve göncellemeyi yaptım ancak.ne guncellemesiydi bilmiyorum aynı güncelleme gelen arkadaşlar var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: twilight_flame

Biraz önce Gear için yeni bir güncelleme mevcut dedi ve göncellemeyi yaptım ancak.ne guncellemesiydi bilmiyorum aynı güncelleme gelen arkadaşlar var mi?

Banada geldi ama değişen hiç bir şey yok. anlamadım bende.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.