Şimdi Ara

GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
8
Favori
7.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • *GÜNLÜK OLARAK BU SAATİ KULLANIYORUM HEM DİJİTAL HEM ANALOG SAATLER DAHA ÇOK HOŞUMA GİDİYOR O YÜZDEN ÇOĞUNLUKLA BU SAATİ KULLANIYORUM*
    Geliştirici Adı: Fabio Plata
    Model Adı: Tissot T-Touch
    (Varsa) Not: Dijital panelin sol üstünde tarih sağ üstünde pil göstergesi vardır
    Görüntüler:  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=17&Itemid=218
    -------------------------------
    * KLASİK SAAT OLARAK ÇOK ŞIK VE BEĞENDİĞİM BİR SAATTİR GÜN İÇERİSİNDE MUTLAKA BUNUDA KULLANIRIM*
    Geliştirici Adı: Ayhan Can Bektaş
    Model Adı: NEW ROLEX CELLINI 2016 EDITION
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=7&Itemid=218
    Model Adı: CHRISTOPHE CLARET KANTHAROS
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=88&Itemid=218
    Model Adı: FERRARI GRAN PREMIO
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=77&Itemid=218
    Geliştirici Adı: YOK
    Model Adı: YOK
    Site Linki: YOK
    Linki Silinmiş İsteyenlere Kendim Upload Edip Verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Rich -- 12 Nisan 2016; 20:30:33 >

• Geliştirici Adı:
    Model Adı: ROLEX YATCH MASTER II X2 COLOURS
    Not : Saate bir kere tıkladığınızda siyah tekrar tıkladığınızda beyaz oluyor çift renkli ve ortasındaki 10 dan 0 a kadar olan yer batarya göstergesidir
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=45&Itemid=218
    ------------------------
    Geliştirici Adı: WatchMaster
    Model Adı: DarkKnight by Liongate
    Site Linki: Samsung Apps arayüzüdür oradan indirebilirsiniz
    ------------------------
    Geliştirici Adı: WatchMaster
    Model Adı: SilverKnight by Imperium
    Site Linki: Samsung Apps arayüzüdür oradan indirebilirsiniz
    ------------------------
    Geliştirici Adı: Ram Mor
    Model Adı: ZENITH HERITAGE PILOT CAFE RACER
    Not: Batarya ve saniye kadranları mevcuttur
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=136&Itemid=218
    ------------------------
    Geliştirici Adı: Ram Mor
    Model Adı: SEIKO ASTRON GPS SOLAR
    Not: Batarya ve saniye kadranları mevcuttur
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=139&Itemid=218

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

Keşke şu saati yapan bi arkadaş olsa

GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)

Benzer bir şeklini Ayhan Can Bektaş adlı usta tasarımcı yapmış linki de budurhttp://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=83&Itemid=220

• indirdiğimiz saatleri designer proğramı ile nasıl saate atacağımı bulamadım resimli bi anlatım yapmanız mümkünmü acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokeriz27

indirdiğimiz saatleri designer proğramı ile nasıl saate atacağımı bulamadım resimli bi anlatım yapmanız mümkünmü acaba

Bulduğum ilk boşlukta sizler için resimli bir anlatım yapabilirim yada bir video çekebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Rich

quote:

indirdiğimiz saatleri designer proğramı ile nasıl saate atacağımı bulamadım resimli bi anlatım yapmanız mümkünmü acaba

Bulduğum ilk boşlukta sizler için resimli bir anlatım yapabilirim yada bir video çekebilirim

Süper olur.
  • sabırsızlıkla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef şu aralar hazırlamam gereken bir proje var zaten yakında zamanda saate nasıl atıldığı ile ilgili video yada resimli anlatım yapıcam birde apple watch ile karşılaştırma yaptım o yazıyı da derleyip ana konuya yazacağım
  • gear watch designer ile face ler nasıl atılıyor?
  • Öncelikle BLUETOOTHU KAPATIP SADECE WİFİ AÇMANIZ GEREKİYOR daha sonra saatin Ayarlar kısmından  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri) Hata Ayıklama özelliğini açmanız gerekiyor
    Daha sonra bilgisayarınız ile saat aynı wifi ağına bağlı olmalı eğer bağlı ise Gear Watch Designer programını açın
    Açtıktan sonra sol üstten  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri) open project diyerek indirdiğiniz gwd dosyasını açın
    açtıktan sonra böyle bir görünüm olacak  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri) saat ekrana geldikten sonra kırmızı ile yuvarlak içine aldığım yere basarsanız ufak bir pencere açılacak ve wifi ağına bağlı olan saatinizi taramaya başlayacaktır saati bulduktan sonra F10 tuşuna basıcaksınız  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri) bu şekilde projeyi kaydedip kaydetmemek istediğinizi soracak yes dedikten sonra açılan menüde  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri) security level kısmından moderate olanı seçiceksiniz yoksa saatler hata verir daha sonra altta LABEL yazan kısım gear s2 üzerindeki saat seçme ekranında görülecek isimdir oraya saatin marka modelini yazarsanız sizin için daha iyi olur bunları yaptıktan sonra açılan küçük pencereden saatinize çift tıklayın (Saatin ip adresi yazar 192.168.x.x:port) şeklinde çift tıklayınca eğer sertifika vs. aldıysanız hemen göndermeye başlar eğer sertifika falan almadıysanız çıkan adımlarda ne yapmanız gerektiği yazar acele bir anlatım oldu kusura bakmayın meşgulüm de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Rich -- 2 Mayıs 2016; 18:59:17 >

• güzel bi anlatım olmuş teşekkürler.proğram wiifi ağına baglı olan saati bulamadı onunla uğraşıyorum
  • quote:

güzel bi anlatım olmuş teşekkürler.proğram wiifi ağına baglı olan saati bulamadı onunla uğraşıyorum

Bulunmadığı zaman saat bulma penceresine sağ tıklayıp elle saatin ip adresini girebilirsiniz birde bluetoothu kapatıp sadece wifi açmanız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Rich -- 2 Mayıs 2016; 19:00:53 >
  • yaptım ve bi kaç saat ekledim yardımıınız için çok teşekkürler.hayırlı günler dilerim
  • Ben sertifika işlemini halledemedim.
    Edit : hallettim onuda, teşekkür ederim, gayet yararlı bir konu olmuş, saatlerde güzel.

Birde 2 tür sertifika var, yazar ve dağıtıcı olarak, ben ikisinide aldım sanırım, hangisi ne işe yarar, saat yüklerken bazen hata veriyor, sertifikadan kaynaklı galiba.
    Bu sertifika olayını açıklar mısınız ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 3 Mayıs 2016; 17:39:16 >
  • quote:

yaptım ve bi kaç saat ekledim yardımıınız için çok teşekkürler.hayırlı günler dilerim

Rica Ederim
    --------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Ben sertifika işlemini halledemedim.
    Edit : hallettim onuda, teşekkür ederim, gayet yararlı bir konu olmuş, saatlerde güzel.

Birde 2 tür sertifika var, yazar ve dağıtıcı olarak, ben ikisinide aldım sanırım, hangisi ne işe yarar, saat yüklerken bazen hata veriyor, sertifikadan kaynaklı galiba.
    Bu sertifika olayını açıklar mısınız ???

Dağıtıcı sanırım samsung apps üzerine yüklemek için gerekli fakat benimde fazla bilgim yok sertifika hatası veriyorsa ve çıkan hata ekranında tekrar sertifika için giriş yapmak gerekiyorsa mutlaka yaptığınız saati kaydederken Security Level'i Moderate yapın

• Mr.Rich M kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi moderate yapınca düzeldi. Bu arada ufak tefek düzenleme işleride yaptım, mesela bu saatin etrafında dakikalar yazıyordu, ondan dolayı saat ekranda küçük gözüküyordu, dakikaları sildim sadece saat kaldı, ekrana tam oturdu, bundan sonrada renklerle oynama çalışması yapacam biraz da

• Kendi yaptığım saati attım güzel program biraz photoshop bilgisiyle şahane arayüzler yapılabilir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Herkese selam... Aşağıda bir arkadaşın isteği vardı, Ferrari Secuderia bugün yayınlanacak, ayrıca gearproject.com ile ilgili istek ve şikayetlerinizi bana iletebilirsiniz. Kendi tasarımlarıma ayrıca Gear Store' da arama kısmına siledesign yazarak ulaşabilirsiniz. Yeni Modeller bunlar bakalım beğenecekmisiniz? :)

www.siledesign.com GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)

• quote:

Orijinalden alıntı: AYHAN CAN BEKTAŞ

Herkese selam... Aşağıda bir arkadaşın isteği vardı, Ferrari Secuderia bugün yayınlanacak, ayrıca gearproject.com ile ilgili istek ve şikayetlerinizi bana iletebilirsiniz. Kendi tasarımlarıma ayrıca Gear Store' da arama kısmına siledesign yazarak ulaşabilirsiniz. Yeni Modeller bunlar bakalım beğenecekmisiniz? :)

www.siledesign.com GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)

Helal olsun saatleriniz mükemmel Sports Pro saatini bekliyorum

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    linke tıklayarak indirebilirsin...http://www.gearprojects.com/index.php?option=com_judownload&view=document&id=225&Itemid=218
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.