Şimdi Ara

GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
8
Favori
7.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba öncelikle bu konu GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) buranın yan konusudur okumadıysanız lütfen ilk önce orayı okuyun

Arkadaşlar bu konu altında kendi saatlerimiz üzerinde kullandığımız ücretli-ücretsiz dijital-analog her türlü saatin tanıtımını yaparsak saati satın alan arkadaşlara ya da hali hazırda saate sahip olanlar için güzel bir rehber olabilir bu sayede almak istediği ücretli saatin görünüşünü-özelliklerini buradan öğrenebilir

Sizden ricam kullandığınız saat arayüzlerini
    Geliştirici Adı:
    Model Adı:
    (Varsa) Not:
    Görüntüler:
    Şablonu kullanarak burada paylaşmanız bu sayede arayüzü edinmek isteyen arkadaşlar daha kolay bir şekilde aradıklarını bulabilirler

*ÖNEMLİ* Lütfen eklemek istediğiniz saat arayüzlerini 1 yorum içerisinde düzenleyerek eklemeniz yeni satın aldığınız ya da indirdiğiniz saatlerin her biri için yeni cevap yazarsanız çok fazla mesaj kalabalığı olur bu yüzden sonradan eklemek istediğiniz saatleri cevabınızı düzenleyerek ekleyiniz

Sizlerin kullandığı ücretli-ücretsiz dijital-analog her türlü saatin resimlerini bekliyoruz

Ben kendi favori saatlerimden başlamak istiyorum artık gear store üzerinden değil de Gear Projects sitesi üzerinden beğendiğim saatleri indirip Gear Watch Designer programı ile saate atıyorum favori saatlerimi bu siteye göre vericem

En çok kullandığım saat
    Geliştirici Adı: Tom Hald
    Model Adı: LOUIS MOINET JULES VERNE INSTUMENT III (Gerçek Fiyatı 34.000 Tl civarında en sevdiğim saat arayüzüdür )
    Görüntüler:
    Not: Saniye - Dakika - Batarya - Tarih kadranları var saatin üzerinde saate bir kere tıklayınca çerçeveler vs. mavi fosforlu birşey oluyor indirince görürsünüz
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php/ju-download/11-watch-faces/173-louis-moinet-jules-verne-instument-iii
    ---------------------------
    Geliştirici Adı: Tom Hald
    Model Adı: VICTORINOX SWISS ARMY DIVE MASTER 500 L.E. CHRONOGRAPH
    Görüntüler:
    Not: Saniye - Saat - Batarya - Tarih kadranları var ve saate birkaç kez tıklayınca en üstteki alan dönüyor 4 yada 5 kez tıkladıktan sonra fosforlu mavi renge dönüyor
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php/ju-download/11-watch-faces/171-victorinox-swiss-army-dive-master-500-l-e-chronograph
    Geliştirici Adı: Joel Germano
    Model Adı: TIME DIGITAL LED
    Görüntüler:
    Not: Basit dijital saat pek bir artısı yok
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php/ju-download/11-watch-faces/170-time-digital-led
    Geliştirici Adı: YOK
    Model Adı: ROLEX RAUTECH X2 FACES BLACK&WHITE
    Not: Saatin ekranına bir kere tıklayınca siyah oluyor bir kere daha tıklayınca beyaz renge geri dönüyor saatte bir tek Tarih kadranı mevcut
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php/ju-download/11-watch-faces/127-rolex-rautech-black-white
    Geliştirici Adı: YOK
    Model Adı: CITIZEN BLUE
    Görüntüler:
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php/ju-download/11-watch-faces/89-citizen-blue
    Geliştirici Adı: Mike Wickens
    Model Adı: CUSTOM TAG HEUER CARRERA HEUER-02T BLACK PHANTOM
    Görüntüler:
    Not: Saatin 4 farklı renk modu var saate bir kere tıkladığınızda Mor-Yeşil-Mavi-Siyah renkleri arasında geçiş yapabiliyorsunuz - Animasyonlu bir saattir en alttaki çarklar haraket eder
    Site Linki:http://www.gearprojects.com/index.php/ju-download/11-watch-faces/146-custom-tag-heuer-carrera-heuer-02t-black-phantom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Rich -- 20 Mart 2016; 12:07:11 >

• Arkadaşlar benim saatler Samsung Gear Store'da yayınlandı. Ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. İndirdikten sonra kalbe tıklayarak beğenip yorum da yazarsanız sevinirim. Yakında videolarını çekip forumda paylaşacağım ama şimdilik fotoğraflarını koyuyorum.

1) Modern Classic Watch: Yaptıklarım arasında favorim budur arkadaşlar. Kendim de bunu kullanıyorum.

NORMAL SAAT EKRANI ---------------- EKRAN SÜREKLİ AÇIK MODU

GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)

2)Classic_Digital_Watch: Analog ve digital saat birarada ve saniye kadranı da tam ortadadır.

NORMAL SAAT EKRANI ---------------- EKRAN SÜREKLİ AÇIK MODU

3)Black_Watch: Siyah kadranlı analog saat sevenler kullanabilir.

NORMAL SAAT EKRANI ----------------- EKRAN SÜREKLİ AÇIK MODU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 25 Şubat 2016; 13:57:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar saatlerin videolarını ekledim.

1) Modern Classic Watch

2)Classic_Digital_Watch

3)Black_Watch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 26 Şubat 2016; 13:50:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende kendi kullandığım arayüzleri paylaşayım bari. Konuya katkı olsun
    Bu arada konuyu açan arkadaş CWF nin saatlerini eklemiş. Ama o arayüzler bende aşırı şarj yiyor, o yüzden kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 13 Şubat 2016; 22:39:52 >

• Yeni saat hazır. Bir kaç gün bizzat test edip gear store da yayınlanması için göndereceğim.

Normal saat ---------------------------------- Ekran Açık Modu

• ekran acik modunda saat sekili saatin cercevesine tam oturmuyor saga sola kayiyor sizdede ayni durum varmi ardaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

Yeni saat hazır. Bir kaç gün bizzat test edip gear store da yayınlanması için göndereceğim.

Elinize sağlık yeni saatler mükemmel olmuş
    ---------------------------------------
    quote:

Orijinalden alıntı: or_ca

ekran acik modunda saat sekili saatin cercevesine tam oturmuyor saga sola kayiyor sizdede ayni durum varmi ardaslar

Bende bahsettiğiniz sorun yok resim atarmısınız problem ile ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Rich

quote:

Yeni saat hazır. Bir kaç gün bizzat test edip gear store da yayınlanması için göndereceğim.

Elinize sağlık yeni saatler mükemmel olmuş
    ---------------------------------------
    quote:

ekran acik modunda saat sekili saatin cercevesine tam oturmuyor saga sola kayiyor sizdede ayni durum varmi ardaslar

Bende bahsettiğiniz sorun yok resim atarmısınız problem ile ilgili

aynen bu şekilde
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

aynen bu şekilde

Saati yapan kişi sanırım yamuk yapmış

• quote:

quote:

aynen bu şekilde

herzaman bole durmuyor tabi bazen tam ortada da durdugu oluyor

• quote:

quote:

quote:

aynen bu şekilde

herzaman bole durmuyor tabi bazen tam ortada da durdugu oluyor

Sadece bu saatte mi var böyle bir sorun ? Başka saatlerde varsa sorun yazılımsal dır eğer yoksa sorun saat arayüzündedir

• sanirim hepsinde var ama bazisinda o cevreleyen halka olmayınca mesela sadece akrep ile yelkovan olunca kayma belli olmuyor tabi

• Bugün bende kendim 2 yeni saat yaptım 1i çok güzel oldu çünkü ana taslak samsungundu üstünde birkaç değişiklik yaptım daha az pil gitsin diye felan ama 2.saati full kendim yaptım oda orta güzellikte(saatte spor bir hava oluşturmak istedim) yarın 1 yeni saat daha yapıp(siyah classic şeklinde) yapıp burda paylaşmayı düşünüyorum desteğinizi bekliyorum

• Arkadaşlar artık yaptığım saat isimlerinin başında, eşimin ve benim isimlerimizin karışımından oluşan MerCan markası olacak. Böylece storeda saatlerimi daha kolay bulabileceksiniz. Bu sabah iki yeni saatim yayınlandı. Umarım beğenir ve kullanırsınız. Beğeni butonunu tıklayıp yorum da yaparsanız sevinirim.

1) Mercan: Multi-Functional Watch -------------------- 2) MerCan: White Modern Classic Watch
     GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri) --------------------  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulmf

Bugün bende kendim 2 yeni saat yaptım 1i çok güzel oldu çünkü ana taslak samsungundu üstünde birkaç değişiklik yaptım daha az pil gitsin diye felan ama 2.saati full kendim yaptım oda orta güzellikte(saatte spor bir hava oluşturmak istedim) yarın 1 yeni saat daha yapıp(siyah classic şeklinde) yapıp burda paylaşmayı düşünüyorum desteğinizi bekliyorum

Türk geliştiricilere her konuda desteğimiz sonsuz
    ------------------------------------------------------------------

quote:

Arkadaşlar artık yaptığım saat isimlerinin başında, eşimin ve benim isimlerimizin karışımından oluşan MerCan markası olacak. Böylece storeda saatlerimi daha kolay bulabileceksiniz. Bu sabah iki yeni saatim yayınlandı. Umarım beğenir ve kullanırsınız. Beğeni butonunu tıklayıp yorum da yaparsanız sevinirim.

1) Mercan: Multi-Functional Watch -------------------- 2) MerCan: White Modern Classic Watch
     GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri) --------------------  GEAR S2 YAN KONU #1 (Saat Arayüzleri)

Ellerinize sağlık hocam en kısa zamanda beğenip yorum atmayı düşünüyorum

• Konuya yeni saatler eklendi Gear Watch Designer üzerinden saate aktarmayy bilenler için mükemmel bir site gösterdim
  • Arkadaşlar bu Dropbox tan indirilen saatleri gear s2 cihZima nasil atabilirim? Normalde ben sadece samsung marketten saat tasarimlarini indiriyordum. Şimdi burda ilk defa öğrendim dışardan indirebileceğimi. Marketteki tasarımlari beğenmedim. Iyi oldu bunu öğrendiğim.

• hakkaten bu gearprojects.com'daki saat arayüzlerini nasıl indiricez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Arkadaşlar bu Dropbox tan indirilen saatleri gear s2 cihZima nasil atabilirim? Normalde ben sadece samsung marketten saat tasarimlarini indiriyordum. Şimdi burda ilk defa öğrendim dışardan indirebileceğimi. Marketteki tasarımlari beğenmedim. Iyi oldu bunu öğrendiğim.

Eğer indirdiğiniz saat tasarımları gwd formatında ise Gear Watch Designer üzerinden saate yollayabilirsiniz internet üzerinde tonlarca kaynak mevcut eğer benim gibi biraz bile ingilizceniz ve ilginiz varsa kolayca yapabilirsiniz
    quote:

Orijinalden alıntı: gajiin

hakkaten bu gearprojects.com'daki saat arayüzlerini nasıl indiricez ?

İlgili saatin sayfasına girdiğinizde orta kısımlarda File name-File size-Mime type-Downloads-Download yazıları olan bir tablo var ordaki Download yazan yerin altındaki kaydetme işaretine basarak indirebilirsiniz yukarıda ise anlattığım gibi internetten basit bir araştırma ile nasıl aktarabileceğinizi bulabilirsiniz

• Keşke şu saati yapan bi arkadaş olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz40 -- 24 Mart 2016; 21:21:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.