Şimdi Ara

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.194
Cevap
29
Favori
71.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onun dusmesi zor hocam. Cok tutuldugu icin fiyati bir sure daha oyle kalir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Vatan 799'a indirmiş.700 imkansız değil aslında ancak bir saate'de 800 felan vermek istemiyorum açıkcası.
  • Eylul ayinda s3 cikacak. Onunla birlikte fiyat inebilir.

• inşallah fiyatı düşer
  • ben geçen hafta 850 liraya aldım 50 lira çok koymadı ama fiyatı 600 lere inerse üzülürüm. Sport modeli 600 liraya inmiş çok iyi fiyat. Klasik saçmalığı yüzünden aynı saate 250 tl fazla vermiş oldum ama 2-3 tane farklı kordun çıkarıp takabiliyorum deri, metal vb bu seçenekler sport modelinde yok.

Birde arkadaşlar varsa güzel gear s2 saat temaları samsung store linkini falan atabilirseniz çok sevinirim ben ekran sürekli açık modundaykende güzel görünen saat temaları arıyorum.
  • Hocam 600'e inmez ancak 699 olsa diyorum keşke.Classic model normal saate benzediği için kesinlikle tercihim olacak.Sport modele doğru dürüst kordon yok zaten.

Alınca da iPhone için Güzel bir rehber konusu hazırlayacağım merak eden çok arkadaş var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 30 Temmuz 2016; 20:43:40 >
  • gear s3 duyurulursa fiyat biraz daha düşebilir. Bende sırf dediğin sebepten dolayı gittim daha fazla verip classic modeli aldım. O kadar vermişken biraz daha vermek çok koymuyor. Bence alacaksan al geç. Sport modeliyle aynı fiyat olmaması ayrı bir saçmalık aynı donanıma 200 tl fazla istiyorlar 1-2 ufak farkı olsaydı neyse.

Bende iphone var ama desteği yok diye gittim diğer telefon sony m4 aqua ya kurdum onunla çalışıyor. İos desteği gelecek demişlerdi yıl içerisinde herhalde yılın son ayında getirecekler. Bu yüzden Apple watch almadığıma biraz pişman oldum ama onunda fiyatı baya pahalıydı.
  • iPhone desteği var.Nisan ayından beri Gear Manager uygulamasını kurup kullanabiliyorsunuz sorunsuz.Uygulamayı indirebileceğimiz doğru dürüst bir link olmadığı için kimse kullanamıyor.
  • Sport modeli kullanan arkadaşlara hayırlı olsun. Yakın zamanda satışı olur.

https://news.samsung.com/global/gear-s2-band-adapter-gives-users-more-styles-to-choose-from

• quote:

Orijinalden alıntı: onegogh

iPhone desteği var.Nisan ayından beri Gear Manager uygulamasını kurup kullanabiliyorsunuz sorunsuz.Uygulamayı indirebileceğimiz doğru dürüst bir link olmadığı için kimse kullanamıyor.

Bilmiyordum ocak ayında demişler yıl içerisinde gelecek diye yıl bitti yahu. Akıllı saatlere giriş yapalım diye fazla vermek istemedim birde tasarımı yüzünden gear s2 aldım ama bir daha kesinlikle apple watch alacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: diablodiablo

Sport modeli kullanan arkadaşlara hayırlı olsun. Yakın zamanda satışı olur.

https://news.samsung.com/global/gear-s2-band-adapter-gives-users-more-styles-to-choose-from

Ürün baya güzelmiş klasik modele fazladan 200 tl vermekten kurtarırlar ama yinede klasik model gerek tırtıklı çerçeve gerek daha küçük kasasıyla daha hoş gözüküyor.

• bildirirm sorununu çözen var mı ?
  • Arkadaşlar gearproject sitesi açılmıyor. Gwd uzantılı elinizde bulunan saat arayüzlerini paket olarak atma imkanınız olursa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sintech

Arkadaşlar gearproject sitesi açılmıyor. Gwd uzantılı elinizde bulunan saat arayüzlerini paket olarak atma imkanınız olursa sevinirim.

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) önceden indirdiklerimi silmek yerine saklamıştım buyrun hangisini isterseniz söyleyin upload edeyim

• Arkadaşlar buyrun önceden indirmiş olduğum GWD formatında saatler Gear Designer programı ile saate yükleyebilirsiniz
    https://drive.google.com/folderview?id=0B2JEP659nh3PUnAxRTNYbUNhZlU&usp=sharing
  • ucuzlasada alsak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• beyazını aldım 434 liraya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-gear-s2-sm-r7200zwatur-beyaz-ak%C4%B1ll%C4%B1-saat-1152524.html

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-gear-s2-classic-ak%C4%B1ll%C4%B1-saat-1152521.html

Classic 482 spor 434 alacaklar kaçırmasın yok böyle fiyat

klasik model için güzel fırsattı kaçırdım :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar almayı dusunuyorum bu saaten sonra alinirmi yada yeni saati ne zaman cikiyor

• mediamarkt'tan teslim aldım ürünü mağazadn, şu an şarjda beyaz olanı, vallahi süper fiyata aldım :)
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.