Şimdi Ara

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.194
Cevap
29
Favori
71.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinwearsprada

Nabız olceri calismiyor artik
    Pek takılmayın zaten nabız işine. Geçenlerde masaya bıraktım. Masadan nabız alıyordu. 78 çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim icin ama nabiz onemli. Kolestrol ve nabiz sorunu var bende

• quote:

Orijinalden alıntı: metinwearsprada

Benim icin ama nabiz onemli. Kolestrol ve nabiz sorunu var bende
    • Kalp Hızı özellikleri yalnızca boş zaman, sağlık ve fitness amaçlı tasarlanmıştır ve tıbbi kullanım için tasarlanmamıştır.
    • Bu özellikleri kullanmadan önce talimatları dikkatli bir şekilde okuyun.

Geçmiş olsun. Eğer sorununuz ciddi ise zaten profesyonel bir cihazla takip yapın.
    burada da belirttiği gibi , Gear s2 tıbbı olarak tasarlanmış bir cihaz değil.
    Yani çıkan sonuçlar %100 güvenilir değil.
  • Bana verdigi rakamlar eskiden hep dogruydu aslinda

• Maalesef tüm konuyu okuyamadım, daha önce konusu geçtiyse k. bakmayın. Saati orjinal standı yerine powerbank yanında ince bir kablosuz şarj cihazı ile kullanmak istiyorum hatta kendinden kablosuz özelliği olan bir powerbank da olabilir, bunları daha önce deneyen oldumu, tavsiyeniz varmı?

• Olmuyor standart kablosuz şarj cihazlarıyla uyumsuz.

• Kablosuz power bank ile şarj olmuyor. Ben romoss marka kullanıyorum telefonda, malesef saate uygun değil.

• arkadaşlar selam, cihaza shazam yuklemenin bir yolu var mı
  •  GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER)

Arkadaşlar sağ taraftaki saat teması nedir bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: wufuk

Arkadaşlar sağ taraftaki saat teması nedir bilen var mı
    Gear s2 classic deki stock saat teması, ayarlardan kişiselleştirmiş sadece .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macorono34 -- 30 Eylül 2018; 9:43:9 >
  • macorono34 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende gear s2 sport var ama bulamadım bir türlü yardımcı olma şansınız var mı aceba
  • wufuk kullanıcısına yanıt
    Hocam s2 sport da o şekil varmi bilmiyorum SS koyuyorum bakarsın.  GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar gear s2 classic modelini 400 liradan istanbul içi elden alacağım. Satan varsa bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Merhaba arkadaşlar gear s2 classic modelini 400 liradan istanbul içi elden alacağım. Satan varsa bilginiz olsun.
    gear sport al hocam biliyorum kaçırdınız fırsatı ama gear s2 çok eskidi pilide zayıfladı son güncellemeden sonra ben sırf bu sebepten 3-4 ay önce sport'a geçtim.Sport'un tasarımı birde çok çok daha iyi özelliklerini zaten saymıyorum 2'sinide çok uzun zamandır kullandığım için yorum yapayım dedim yinede siz bilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 11 Ekim 2018; 21:23:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

gear sport al hocam biliyorum kaçırdınız fırsatı ama gear s2 çok eskidi pilide zayıfladı son güncellemeden sonra ben sırf bu sebepten 3-4 ay önce sport'a geçtim.Sport'un tasarımı birde çok çok daha iyi özelliklerini zaten saymıyorum 2'sinide çok uzun zamandır kullandığım için yorum yapayım dedim yinede siz bilirsiniz :)

Alıntıları Göster
    Öneriniz için teşekkürler hocam. Sporta hiç ısınamadım 360 liraya kapabilsem kaçırmazdım ama 2. El 500 600 lira vermek istemiyorum. Klasik bana çok güzel gözüktü. Canlı olarak görmedim ama fotoğraflardan öyle geldi.

• Arkadaşlar saatim demo olduğu için yeni sürümü Odin ile kurmak istiyorum ama wifi moda girdiğimde ekran kapanıyor. problem ne olabilir
  • Bir arkadaştan gear s2 aldım.Saati sıfırladım.Arkadaş etkileştirme kilidini aktif etmiş.Şimdi eski samsung accountundan giriş yapmamı istiyor.Arkadaşta şifreyi unutmuş...Yani etkileştirme yapamadığım için kullanamıyorum.Kutusu garanti belgesi var.Ama garanti bitmiş.Samsung yetkili servise gitsem etkileştirmeyi kaldırırlarmı.? Yada başka çözümü olan?
  • octo73 O kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınız kolaya kaçmış, Samsung Account için şifreyi unuttum adımını kullanarak mail adresine yeni şifre gönderirler. Mail adresinin şifresinide unuttu ise aynı adımlar mail adresi içinde geçerli...

Hırsızlık, kaybetme gibi durumlar için alınan bir önlem bu; gitmeden önce servisten telefonla bilgi alabilirsiniz. Servisin özel yazılım menüsü ile çözebileceği bir adım olduğunu düşünüyorum. Arkadaşınız faturada ismi yazılı kişi ise bi zahmet sizinle Samsung servisine kadar eşlik ederse sıkıntı çıkarmadan yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

• Faturası yok malesef herşeyi var garanti belgesine kadar.
  • octo73 O kullanıcısına yanıt
    Fatura sorun değil, alınan yere ürün götürülürse ordan alındığına dair size bir belge veriliyor. Benim saat Teknosa dan alınmıştı, öyle bir belge ile servis kontrolü yaptırdım meselâ...

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.