Şimdi Ara

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.194
Cevap
29
Favori
71.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesabın şifresini unutmuştum ve sıfırlayamıyordum. Sonunda geri döndüm. Azıcık konuyu canlandırıyım.

Gear saat modellerinde en büyük sıkıntı Whatsapp bildirimlerinde en son mesajın gözükmesi ve resimlerin gözükmemesiydi. Yeni Gear Manager uygulamasıyla bu sorun kalkmış. Hem resimler hem de en son mesajların hepsi gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gear Manager keşke iOs'ta da bu kadar hızlı ve aktif güncellense.
  • IOS kullanıp Gear saat almanız kötü olmuş. Kendi telefonlarında bile yeni yeni gelişen bir saat başka platformlarda zar zor gelişir. Hala düşünüyorum neden google, facebook, whatsapp tarzı uygulamalar yok diye büyük ihtimal parayı basıp anlaşma yapmadıklarındandır. Çünkü samsung gear saat kullanıcılarına önem vermiyor. Ürün güzel olabilir ama satana kadar güzel. Daha 1.major update verilmeyen ürünün (sport modeli) kayışlarını türkiye getirmeyen bir şirketten bahsediyoruz. Ama Samsung telefonlarını çok seviyorum o yüzden mahkumum bu alete. Olmadı satar bu sene çıkacak modeli alırım.(sport modelinde hoparlör olmadığından bana hitap etmiyor.)

• quote:

Orijinalden alıntı: kodtayfasi

IOS kullanıp Gear saat almanız kötü olmuş. Kendi telefonlarında bile yeni yeni gelişen bir saat başka platformlarda zar zor gelişir. Hala düşünüyorum neden google, facebook, whatsapp tarzı uygulamalar yok diye büyük ihtimal parayı basıp anlaşma yapmadıklarındandır. Çünkü samsung gear saat kullanıcılarına önem vermiyor. Ürün güzel olabilir ama satana kadar güzel. Daha 1.major update verilmeyen ürünün (sport modeli) kayışlarını türkiye getirmeyen bir şirketten bahsediyoruz. Ama Samsung telefonlarını çok seviyorum o yüzden mahkumum bu alete. Olmadı satar bu sene çıkacak modeli alırım.(sport modelinde hoparlör olmadığından bana hitap etmiyor.)

Hocam gelse kim kullanacak saatte facebook girilse yani anlamı yok.Here maps'e zaten bin basar saatte uygulama az ama öz uygulama var.Android wearda bahsettiğiniz uygulamalar varda ne oluyor kullanan mı var Wear'ın yaşadığı bile meçhul.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hesabın şifresini unutmuştum ve sıfırlayamıyordum. Sonunda geri döndüm. Azıcık konuyu canlandırıyım.

Gear saat modellerinde en büyük sıkıntı Whatsapp bildirimlerinde en son mesajın gözükmesi ve resimlerin gözükmemesiydi. Yeni Gear Manager uygulamasıyla bu sorun kalkmış. Hem resimler hem de en son mesajların hepsi gözüküyor.

Son tüm mesajlar gösteriyor mu whistory kullanıyorum o yüzden bakamadım

• Bazen tüm son mesajları bazen ise tüm grupların son mesajlarını gösteriyor. Ben de anlamadım ama resim konusunu çok güzel halletmişler. Resim görüntülenmesi bir saate bu kadar iyi olur diyorum.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Apple Watchta burger king uygulaması bile varken basitte olsa google ve whatsapp uygulaması gerekiyor. Google sesli arama ile gelse çok iyi kolaylık sağlar. Zaten internet sitesi açmasına gerek yok hazır kart cevapları gösterse yeter. Whatsapp da gece telefonu bırakıp koyduğumuzda şöyle gruplara basit cevap yazabileceğimiz bir sistem gelmeli. Bana saat gece çok daha cazip geliyor küçük ekran parlaklığı yüzünden gözü yormuyor. Kısaca tizen gereksiz uygulamalardan çok ünlü şirketlerin kaliteli uygulamaları gelirse çok daha üstün olur. Tizen 3.0 icon farkı hariç hiç değişiklik olmayan bir sürüm. Onu bile vermiyorlar.

• quote:

Bazen tüm son mesajları bazen ise tüm grupların son mesajlarını gösteriyor. Ben de anlamadım ama resim konusunu çok güzel halletmişler. Resim görüntülenmesi bir saate bu kadar iyi olur diyorum.

Deneyeyim hocam son mesajlari falan gosteriyorsa super olur.

• Hiç denemeyin bile 1 gün geçti şimdi ne fotoğrafları gösteriyor ne de tüm mesajları. Hayır yaptıkları şeyi nasıl bozuyorlar anlamıyorum. Çalışan sistemi geri bozdular.

• Bende Gear S2 Classic var daha yeni aldım . saati özelleştirebilmek için Watchmaker ve MR.TIME uygulamalarını indirmek istiyorum fakat playstore'dan gearın marketine yönlendiriyor . İndirmek istediğimde hata veriyor . Sony telefonumda satın alma başarısız oldu error code : 4002 gibi bir hata verdi . Başka Samsung bir telefonla deneyincede markette böyle bir uygulama yok hatası alıyorum . Zaten gear markette arattığımda bu 2 uygulama çıkmıyor . Gear marketin içinde çok kötü saat arayüzleri var .Bu sorunu nasıl çözebilirim aynı sorunu yaşayan var mı ? Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum gerçekten moralim bozuldu
  • Lipovna kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum , daha önce Huawei p7 , şimdi ise Huawei p10 lite ile kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.
    İsterseniz gear uygulamasını silip tekrar yükleyin belki sorun çözülür.
    Bu arada Mr.time uygulaasını hiç indirmeyin pek işe yarar bişey yok.
    Ben size WacthMaster'ı tavsiye ederim.
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    xda ' dan baktım başkalarındada aynı sorun varmış . Birisi watchmaster'a mesaj atmış . Ordan gelen cevaba göre samsung gear s2'nin marketinden uygulamayı kaldırmış . İnşallah tekrar eklenir gerçekten moralim bozuldu . Ben bu saati güzel güzel kişiselleştiririm diye . Dikkatli olun uygulama silinmesin yoksa tekrar yükleyemezsiniz kaldırmışlar
  • Lipovna kullanıcısına yanıt
    Watch master var markette

• Slm alykm arkadalar. 1adet gears2 sport birde demo olanla araniza katilmis bulunmaktayim. Rabbim cumlemize kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin isn

Sormak istedigim su ki;

Gear s2 kurulur kurulmaz iki guncelleme alip tizen 2.3.2.2e yukseldi. Yazilim no R720XXU2EQL1

Demo olan zaten bisey olmuykrdu. Neyse bi sekil flashladim. Kullanilabilir duruma geldi.(isine yarayan olacaksa detayli anlatirim)

Bulabilfigim yazilim maalesef eski surum tizen. Sanirim ilk update. Ios la calisabilen son yazilim

En guncel versiyonu nerden bulabilirim. Veya elimdeki orjinal cihazdan nasil kopyalayabilirim.

Yardimci olursaniz cok sevinirim arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@rslan -- 12 Şubat 2018; 3:4:33 >
  • Su Gear Here uygulamasina her yurtdisina cikisimda hayran kaliyorum.Buyuk rahatlik Here valla telden ayarliyorum gerisi Saatte nereden donecegim kac metre kaldi herseyi sorunsuz gosteriyor.Telefonu cikar bak vs derdi yok.

Saatlerin en cok ise yaradigi anlar yoksa burger king varmis icinde o varmis gereksiz.

• selamlar herkese iyi forumlar dilerim.

merak ettiğim bir konu var. gear S2 de whatsapp dan gelen mesajları okuyabiliyoruz anlaşılan. Peki s3 de ki gibi klavyeyi açıp istediğimiz gibi yazı yazmak ya da ses kaydı gönderme işlemleri yapılabiliyor mu yoksa sadece hazır mesajlar mı gönderiliyor?
  • HERKESE İYİ GECELER YAKLAŞIK 2 HAFTADIR GEAR S2 SPORT SAATİ SAMSUNG GALAXY NOTE 4 İLE BİRLİKTE KULLANIYORUM. KONU ÜZERİNDE FORUMDA ONLARCA YORUM OKUDUM ANCAK BİR SONUCA ULAŞAMADIM. YAŞADIĞIM SORUNLARIN ÜSTADLAR TARAFINDAN CEVAP BULACAĞINA İNANARAK YAZIYORUM.

SORUN 1 : TELEFON İLE SAATİN BİRBİRİNDEN UZAKLAŞMASI NEDENİ İLE BLUETOOTH BAĞLANTISI KOPTUĞUNDA CİHAZLAR BİRBİRİNE YAKLAŞTIĞINDA OTOMATİK BAĞLANTI SAĞLAMIYOR (ÇOK NADİREN BAĞLANIYOR AMA İSTİSNA SONUÇTA) NOT : BLUETOOTH BAĞLANTISINI KONTROL ETTİĞİMDE GEAR S2 (FFBO) VE GEAR S2 (FFBO) LE OLARAK İKİ AYRI BAĞLANTI GÖRÜNÜYOR.

SORUN 2 : WHATSAPP BİLDİRİMLERİ GELDİĞİNDE SAAT ÜZERİNDEN KLAVYE İLE CEVAP YAZAMIYORUM. CEVAPLA İKONUNA TIKLADIĞIMDA TELEFONA YÖNLENDİRİYOR. SAATTEN WHATSAPP BİLDİRİMİNE CEVAP YAZABİLMEK BENİM İÇİN ÖNEMLİ SORUNLARIMA YARDIMCI OLABİLECEK DENEYİMLİ KULLANICILARIN YARDIMLARINI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

NOT : SORUNU DÜZELTEBİLMEK ADINA YAPTIĞIM İŞLEMLER ANCAK MALESEF DÜZELMEDİ.
    1. SAATİ DEFALARCA KEZ FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRDÜM.
    2. HEM SAATİ HEM TELEFONU FORMATLADIM.
    3. BLUETOOTH UYGULAMASINI SIFIRLADIM.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Hadi hayırlısı olsun bende Classic modelden sipariş geçtim Çarşamba veya perşembe günü saatim elimde yanında birde Level U Pro kulaklık aldım. Umarım pişman olmam :)

Note 4 + Gears S2 Classic + Level U Pro + Spor Ayakkabı ve Koşu Takımı spora hazırlandık resmen :D

hocam saati hala note 4 ilemi kullanıyorsunuz ben sorun yaşıyorum sizde sorun yaşıyormusunuz yardımcı oluabilirseniz sevinirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berenvcdcenter

quote:

Hadi hayırlısı olsun bende Classic modelden sipariş geçtim Çarşamba veya perşembe günü saatim elimde yanında birde Level U Pro kulaklık aldım. Umarım pişman olmam :)

Note 4 + Gears S2 Classic + Level U Pro + Spor Ayakkabı ve Koşu Takımı spora hazırlandık resmen :D

hocam saati hala note 4 ilemi kullanıyorsunuz ben sorun yaşıyorum sizde sorun yaşıyormusunuz yardımcı oluabilirseniz sevinirim

Artık Note 8 + Gear S3 kullanıyorum

peki hocam umarım yardımcı olabilecek birileri çıkar 😔😔 siz whatsapp iletilerine saatten cevap yazabiliyormusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berenvcdcenter -- 24 Mart 2018; 19:24:30 >

• Gear s2 klasik, 90 mb güncelleme geldi. Bilginize
    Uygulamalar ve widget tasarımları Tizen 3.0'a benzetilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 27 Mart 2018; 11:1:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.