Şimdi Ara

GE60 0ND GTX660m Overclock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar maksimum overclock değerlerinizi söyler misiniz ? Core speed boost ile 950 oluyor zaten memory ise 2400 e sabitledim.araştırmalarıma göre core speed i 1100 ,memory i ise 3000 yapan arkadaslar var. Sizin denediğiniz gördüğünüz değerler nedir ? Notebook da yapmak sağlıklı değil ancak yine de öğrenmek istiyorum.

Edit :
    1050 core ve 2500 memory ile bf1 auto ayar oynuyorum performans gayet iyi 67-69 derece
    Edit 2:
    Uzun süreli bf1 oynamalarında 80 dereceyi görüyor.Notebook oda şartlarında şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camsil -- 19 Aralık 2016; 20:3:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayarlar nedir bir de kaç fps alıyorsunuz ayrıca ram iniz ne kadar 8 mi çünkü bf1 de 8 ile 16gb ramler arasında baya fark var.
  • 8 gb Ram ile ve gpu overclok ile düşüj ayarlarda 60 fps alıyorum

• Banada yardimci olabilecek varmi?

https://forum.donanimhaber.com/ogluma-hangisini-almaliyim-yardimci-olur-musunuz--129991682

• hocam ben soğutma güçlendirmesi yaptım laptopun sıcaklığı belirgin bir şekilde düştü ama tekrar bozuldu siz soğutucu falan kullanıyormusunuz çünkü 95 dereceye çıkıyor benim ge60
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHiBLaST

hocam ben soğutma güçlendirmesi yaptım laptopun sıcaklığı belirgin bir şekilde düştü ama tekrar bozuldu siz soğutucu falan kullanıyormusunuz çünkü 95 dereceye çıkıyor benim ge60

herhangi bir soğutma güçlendirmesi yapmıyorum hocam, 1180 e 2499 clock yapıyorum
  • camsil C kullanıcısına yanıt
    efsane overclock yapmışsın iyi çıkmış senin gpu silikonu memory clockunu arttırmayı dene genelde 300 400 arttırabiliyorsun işlemci sıcaklığı yüksek olmasa güzel olur da yapacak birşey yok fanmı güçsüz acaba 95 dereceyken elimi fanın oraya koyduğumda elimi aman aman yakmıyor normalde yakması lazım değilmi direk?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.