Şimdi Ara

GDR3 (WP8 Update 3) hemen kurun... Açıklamalar içeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
4.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft uygulama geliştiriciler için Update 3 'ü (Nokia GDR3 / Black olarak isimlendiriyor) yayınladı. Buradaki amaç, Update3 resmen yayınlanmadan önce, geliştiricilerin uygulamalarını test edip gerekli değişiklikleri yapmaları ve yeni özellikleri eklemeleri. Ancak geliştirici olarak kayıt olmak son derece kolay ve hepimiz ÜCRETSİZ kaydolup GDR3 özelliklerini şimdiden alabiliriz.

Öncelikle, bende herhangi bir sorun çıkmamasına rağmen aşağıdaki notu düşeyim:
    AŞAĞIDAKİ YÖNERGELER ADIM ADIM İZLENMELİDİR, KARŞILAŞABİLECEK HERHANGİ BİR SORUNDA TÜM SORUMLULUK SİZE AİTTİR. YAPILACAK GÜNCELLEME TELEFONUNUZU GARANTİ DIŞI BIRAKABİLİR.
    .
    1. http://apps.windowsstore.com sayfasına erişip, Start Building linkini seçerek telefonunuza kurduğunuz Windows hesabıyla kayıt(register) olun,
    .
    2. Telefonunuzda Ayarlar/Hakkında/Daha Fazla Bilgi seçeneğinden kontrol ederek en az 8.0.10322.71 versiyonu yüklü olduğundan emin olun, daha eski ise Ayarlar/Telefon Güncellemesi bölümünden tüm güncellemeleri yapın,
    .
    3. Preview for Developers uygulamasını mağazadan telefonunuza kurun,
    .
    4. Kurulan Preview for Developers uygulamasını çalıştırın, Windows hesabınızla giriş yaparak, tüm sözleşmeleri onaylayın,
    .
    5. Artık bir geliştirici olarak kayıt olduk ve telefonumuzu tanıttık. Tüm güncellemeleri herkesten önce deneyip kullanabiliriz. Şimdi Ayarlar/Telefon Güncellemesi seçeneğinden güncellemeri kontrol edin ve gelen güncellemeyi yükleyin.

Update3 ile gelen yeniliklerden bazıları, multitask ekranında X işaretiyle uygulamaları kapama, Driving Mode, Orientation Lock vs...

Bilinmesi gerekenler;
    - Güncellemeyi yaptıktan sonra bir önceki sürüme geçmeniz mümkün değildir.
    - Yüklediğimiz güncelleme GDR3'ün Microsoft tarafındaki geliştirmeleri içerir, Nokia'nın üzerine ekleyeceği ekstra uygulamalar (Yeni Glance uygulaması vs.) resmi güncelleme yayınlandığında telefonumuza yüklenecektir.
    - Telefonunuz teknik servise gittiğinde resmi son yazılımı içermediğinden garanti dışı olarak değerlendirilebilir,
    - Güncelleme sırasında hiçbirşey silinmiyor, tüm süreç herhangi bir güncelleme alınır gibi işliyor, veriler silinmiyor,
    - Kurulum uzun sürüyor, çarklar 10dk. kadar ekranda dönüyor, panik yapmayın,
    - Yine de herhangi bir sorun ile karşılaşmamak adına telefonunuzun yedeğini baştan almanız mantıklı olabilir,
    - Bu işlemlerle ilgili destek için preview program’s support forum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:http://wmpoweruser.com/windows-phone-8-gdr3-aka-update-3-download-procedure/

• 100000 konuyu açtınız, tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

100000 konuyu açtınız, tebrikler

+ yanyatmışsekiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

100000 konuyu açtınız, tebrikler

+ yanyatmışsekiz

Alıntıları Göster
    Yapanlar bir haber versin bakalım nasıl olmuş
  • Uzun suredir kullanmaktayız zaten.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Uzun suredir kullanmaktayız zaten.
    Nokia başlığındaki 2 sayfayı kontrol ettim, böyle bir yönerge göremedim. Açıklamak için uğraştım, bakın Falcon ve benim gibi bundan yeni haberdar olanlar var. Sizler daha önceden yaptıysanız tebrik ederim. Ama emeğe saygı... Tekrarlandıysa özür...
  • En emek edilen seninki olmuş ;) 3,. Konu oldu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

En emek edilen seninki olmuş ;) 3,. Konu oldu bu
    Hocam gdr 3ün suyunu çıkardık bir haftadır sen nerdeydin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    geliştirici olarak kayıt olduk diyelim.yükledik gd3 ü de. peki bizim kurduğumuz gdr3 ön sürümünde hatalr vardı veya yeni özellikler geldi bazı seyler değişti.yani son kullanıcıya gelen gdr3 ile bizimki farklı oldu. bu durumda ne olacak. bizede mi güncellem ile en son sekildeki sürüm verilecek yoksa yüklediğimiz ön sürüm kurulu mu kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

geliştirici olarak kayıt olduk diyelim.yükledik gd3 ü de. peki bizim kurduğumuz gdr3 ön sürümünde hatalr vardı veya yeni özellikler geldi bazı seyler değişti.yani son kullanıcıya gelen gdr3 ile bizimki farklı oldu. bu durumda ne olacak. bizede mi güncellem ile en son sekildeki sürüm verilecek yoksa yüklediğimiz ön sürüm kurulu mu kalacak.

Alıntıları Göster
    bir de bu uygulamaların indirdiğim seyleri hafıza kartına atabiliyormuyuz.hani mp3 indiriyoruz da programda kalıyor ya mesela.

• Yeni güncelleme geldiğinde otomatik alırsın güncellemeyi sorun olmaz
  • İlk konu bana aitti
  • Bende gerçek Developer hesabı var ama sizce kurmalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Bende gerçek Developer hesabı var ama sizce kurmalı mıyım?

Ben de de var kurdum güzel yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsadSamil

quote:

Htc hd7 vardı bende. Developer unlock olduğu için garantide başımı çok ağrıttılar. Yine uğraşmak istemiyorum
  • quote:

quote:

quote:

Htc hd7 vardı bende. Developer unlock olduğu için garantide başımı çok ağrıttılar. Yine uğraşmak istemiyorum

Sence tekrar kitlemeli miyim cihazı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sence tekrar kitlemeli miyim cihazı?

Artık iş işten geçmiş

• Bu işlemle dev. Unlock yapılmıyor cihaza sadece sizde bulunan dev. Hesabı ile bu uygulamayı kuruyorsunuz. Dev. Unlock için 19$ gibi bir ücret ödenmesi gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Bu işlemle dev. Unlock yapılmıyor cihaza sadece sizde bulunan dev. Hesabı ile bu uygulamayı kuruyorsunuz. Dev. Unlock için 19$ gibi bir ücret ödenmesi gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam.

Sadece üye olmak yeterlidir.para istemiyor
  • mga93 M kullanıcısına yanıt
    Benim anlatmak istediğim olay çok farklı Dev. Unlock tan bahsediyorum cihaz için. Dev. hesabı değil. Bu arada App studio üyeliği ücretsiz ve app studio basit bir dev. sistemidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 23 Ekim 2013; 19:20:57 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.