Şimdi Ara

GDR3 ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam yaşın kaç cidden merak ediyorum, birkaç haftadır takip ediyorum sürekli kötülemeye çalışıyorsun. Sevmemişsin anladık, belki senin gibi olanlara da aldırmamak için uğraşıyorsun onu da anladık ama her konunun altına da yazılmaz ki. Alınma ama bence çocukça davranıyorsun ve gerçek yaşamda da sana sıkıntılar çıkarır bu tavırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merxelmel

Hocam yaşın kaç cidden merak ediyorum, birkaç haftadır takip ediyorum sürekli kötülemeye çalışıyorsun. Sevmemişsin anladık, belki senin gibi olanlara da aldırmamak için uğraşıyorsun onu da anladık ama her konunun altına da yazılmaz ki. Alınma ama bence çocukça davranıyorsun ve gerçek yaşamda da sana sıkıntılar çıkarır bu tavırlar.

Gerçek hayatta böyle değilim sen merak etme iyiyim ben. Ama buradaki şu wpyi körü körüne savunanlara karşı yapıyorum genelde. Ama doğru diyorsun artık kendimi frenleyeceğim. Her konunun altında ben bile rahatsız oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

Orijinalden alıntı: Merxelmel

Hocam yaşın kaç cidden merak ediyorum, birkaç haftadır takip ediyorum sürekli kötülemeye çalışıyorsun. Sevmemişsin anladık, belki senin gibi olanlara da aldırmamak için uğraşıyorsun onu da anladık ama her konunun altına da yazılmaz ki. Alınma ama bence çocukça davranıyorsun ve gerçek yaşamda da sana sıkıntılar çıkarır bu tavırlar.

Gerçek hayatta böyle değilim sen merak etme iyiyim ben. Ama buradaki şu wpyi körü körüne savunanlara karşı yapıyorum genelde. Ama doğru diyorsun artık kendimi frenleyeceğim. Her konunun altında ben bile rahatsız oluyorum.

Sonunda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The One With No

quote:

quote:

Bunu yüklersem garanti dışı olur mu developer uygulamasında warning yazan yerde olabileceği yazıyordu doğru mu ?

Öyle diyen var da eğer bozulursa yüklerken diyedir muhtemelen. Zaten Microsoft'un bilerek yaptığı bir şey. İllegal yöntemle yapmıyoruz ki.

Yüklesem mi

Yükle bence, görev yöneticisi çok hoş.

Cok tatli boyle sag ustte carpi var tikliyorsun uygulama kapaniyor

Öyle de çarpıya basacağımıza kaydırarak kapatsak ya. Tam bir özürlü bu wp vallahi.

Ne memnuniyetsiz herifsin yahu?

Gerçekten iyileri gördükten sonra insan nasıl memnun olabilir ki?

Yahu tamam memnun değilsinde kaydırılarak kapanmıyor diye isyan edilir mi? Ne saçma sapan bir bahane bu. Kaydırılarak kapansa niye böyle yapmışlar iOS çakması olmuş dersin.

Ona laf etme buna laf etme. Neye laf edelim, tüm eksikleri sıralıyoruz söylemeyince vay anam niye kötü diyorsun eksikleri söyle diyorlar.

Görev Yoneticisinde açık olan programı kaydırarak değilde X tuşuna basarak kapatmak eksiklik mi? Mağazayı eleştirebilirsin, başka şeyi eleştirebilirsin ama bu ne saçma bir eleştiri yapısıdır.

Tabii ki öyle. Düşün hangisi daha kısa sürüyor ve daha kolay? Kaydırsak yarım saniye, x e basınca bir saniye sürüyor. 8 uygulama açık olduğu zaman 4 saniye yerine 8 saniye sürüyor. Bir de onu buldurmak var. Ama animasyonu çok hoş bunu da belirtmek lazım :)

kendi kendini tuzağa düşürüyorsun. çoklu uygulama kapatmada animasyonel değil statik fonksiyon her zaman daha pratiktir. 8 tane uygulamayı da wp sistemdeki X fonksiyonu ile tüm sistemlerden daha kolay kapatırsın. elini aşağı yukarı sürekli sallamak mı kolay? yoksa tıklamak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaYılmazcan

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu yüklersem garanti dışı olur mu developer uygulamasında warning yazan yerde olabileceği yazıyordu doğru mu ?

Öyle diyen var da eğer bozulursa yüklerken diyedir muhtemelen. Zaten Microsoft'un bilerek yaptığı bir şey. İllegal yöntemle yapmıyoruz ki.

Yüklesem mi

Yükle bence, görev yöneticisi çok hoş.

Cok tatli boyle sag ustte carpi var tikliyorsun uygulama kapaniyor

Öyle de çarpıya basacağımıza kaydırarak kapatsak ya. Tam bir özürlü bu wp vallahi.

Ne memnuniyetsiz herifsin yahu?

Gerçekten iyileri gördükten sonra insan nasıl memnun olabilir ki?

Yahu tamam memnun değilsinde kaydırılarak kapanmıyor diye isyan edilir mi? Ne saçma sapan bir bahane bu. Kaydırılarak kapansa niye böyle yapmışlar iOS çakması olmuş dersin.

Ona laf etme buna laf etme. Neye laf edelim, tüm eksikleri sıralıyoruz söylemeyince vay anam niye kötü diyorsun eksikleri söyle diyorlar.

Görev Yoneticisinde açık olan programı kaydırarak değilde X tuşuna basarak kapatmak eksiklik mi? Mağazayı eleştirebilirsin, başka şeyi eleştirebilirsin ama bu ne saçma bir eleştiri yapısıdır.

Tabii ki öyle. Düşün hangisi daha kısa sürüyor ve daha kolay? Kaydırsak yarım saniye, x e basınca bir saniye sürüyor. 8 uygulama açık olduğu zaman 4 saniye yerine 8 saniye sürüyor. Bir de onu buldurmak var. Ama animasyonu çok hoş bunu da belirtmek lazım :)

kendi kendini tuzağa düşürüyorsun. çoklu uygulama kapatmada animasyonel değil statik fonksiyon her zaman daha pratiktir. 8 tane uygulamayı da wp sistemdeki X fonksiyonu ile tüm sistemlerden daha kolay kapatırsın. elini aşağı yukarı sürekli sallamak mı kolay? yoksa tıklamak mı?

Yani bulduramıyorsun bazen ve uygulamayı açmış oluyorsun. Bu da büyük zaman kaybı ve kaydırmaktan daha büyük uğraş oluyor. Ama getirdiler artık laf etmek istemiyorum. Ben yine de kaydırmak yerine şöyle o uygulamanın üstüne aynı genişlikte büyük bir çarpı tuşu koymayı öneriyorum. Basması daha kolay olur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.