Şimdi Ara

GB SATISLARINI HEP BERABER DURDURALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR ADAMLAR İSTEDİKLERİ GİBİ BUS BES DUPELEYİP BUNLARI NPC LERE SATIP GB YAPIYOLAR 10,000-20,000 GB SATAN ADAMLAR VAR VE HİÇ BANAMISIN DEMEDEN YAPIYOLAR. İNSANLARIN SIRTINDAN PARA KAZANIYOLAR. ÇOĞUNUZUN BABASI AYLIK 700-800 MİLYON BELKİDE 1 MİLYAR MAAŞLA ÇALIŞIRKEN BU ADAMLAR O PARAYI 1 SAATTE KAZANIYO.
    DİCEKSİNİZKİ NAPCAZ ANLATİM:
    KNİGHTONLİNE SİTESİNE TİCKET ATIN AMA SORUN ÇIKARTABİLİYO O YÜZDEN K2 NETWORKUN KENDİ SİTESİ VAR ORAYA GİRİN CONTACT KISMINDAN MESAJINIZI ATIN. İNGİLİZCE BİLMEYENLER İÇİN BURAYA Bİ TASLAK HAZIRLAYIP KOYUCAM BEN.TASLAK KISACA ŞÖLE DİCEK: BU ADAMLARI DURDURMANIZ LAZIM YOKSA BEN VE BENİM GİBİ BİRÇOK İNSAN OYUNU BIRAKICAK.Bİ ÖNERİ OLARAKTA SCROLLARIN NPC YE SATIŞINI DURDURUN DİYE YAZICAM. İNGİLİZCE BİLMEYEN ARKADAŞLAR ORADAN KOPYALA YAPIŞTIR İLE ATABİLİRLER.

HEPİNİZİN BU OLAYA DUR DEMEK İÇİN DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM. BU BİR OYUNDUR BİR EĞLENCE ARACIDIR BUNDAN ZENGİN OLMAYA ÇALIŞAN İNSANLARI ENGELLİYELİM. BENİM MAİLİMLE BİŞEY OLMAZ DEMEYİN HERKEN GÜNDE 1 KERE ATSA EMİNİM 1 HAFTA İÇİNDE SONUÇ ALICAS K2 NİN NE KADAR PARAGÖZ OLDUĞU ORTADA MUTLAKA SORUNU HALLEDİCEKLERDİR.

• kusura bakma 750kr den 30-35 tane alacağım durduramam hemde bukadar ucuzken
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

kusura bakma 750kr den 30-35 tane alacağım durduramam hemde bukadar ucuzken

gb ucuz itemler pahalı denge sağlanıyo durdurusak o paralar kalıcak itemler ucuzlucak daha rahat alıcaz
  • quote:

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: deuchejunge

quote:

gb ucuz itemler pahalı denge sağlanıyo durdurusak o paralar kalıcak itemler ucuzlucak daha rahat alıcaz

ben bi gb cikleri alam ozaman durdururuz

• quote:

quote:

quote:

o zmn bi seferberlik başlatalım herkez charlarını gb ile doldursun durdurulcak gb satışları

• quote:

quote:

quote:

quote:

o zmn bi seferberlik başlatalım herkez charlarını gb ile doldursun durdurulcak gb satışları

aslında bu işi ticaret e çevirek.750kr den alalım gb leri 2ytl den başka illlere satalım 1gb den 1ytl 200kr kar sa 100 gb den nekadar kar ederiz hiç düşündünüz mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isbara ALP -- 19 Aralık 2006; 13:50:57 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aslında bu işi ticaret e çevirek.750kr den alalım gb leri 2ytl den başka illlere satalım 1gb den 1ytl 200kr kar sa 100 gb den nekadar kar ederiz hiç düşündünüz mü?

ben paralarımı silver bara çevirdim ne olur ne olmaz silerler millerler paraları diye gb fiyatları artınca gb satılır diye pmler geçicem

• yaw bunları nası dupe liolar bilen biri varsa sölesin
  • arkadaslar doğru soliyo herkes ark dediğini bi denesin
  • kardeşim kusura bakma ama sen dupe yapamıyorsun diye kıskanma Gereksiz bi topic
  • Alan memnun satan memnun size ne oluor ?
  • quote:

quote:

ben 20 gb alayım sora kapanan kapansın ayrıca babamın aylık maası 1250 ytl annemin 750 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: MUTT

ARKADASLAR ADAMLAR İSTEDİKLERİ GİBİ BUS BES DUPELEYİP BUNLARI NPC LERE SATIP GB YAPIYOLAR 10,000-20,000 GB SATAN ADAMLAR VAR VE HİÇ BANAMISIN DEMEDEN YAPIYOLAR. İNSANLARIN SIRTINDAN PARA KAZANIYOLAR. ÇOĞUNUZUN BABASI AYLIK 700-800 MİLYON BELKİDE 1 MİLYAR MAAŞLA ÇALIŞIRKEN BU ADAMLAR O PARAYI 1 SAATTE KAZANIYO.
    DİCEKSİNİZKİ NAPCAZ ANLATİM:
    KNİGHTONLİNE SİTESİNE TİCKET ATIN AMA SORUN ÇIKARTABİLİYO O YÜZDEN K2 NETWORKUN KENDİ SİTESİ VAR ORAYA GİRİN CONTACT KISMINDAN MESAJINIZI ATIN. İNGİLİZCE BİLMEYENLER İÇİN BURAYA Bİ TASLAK HAZIRLAYIP KOYUCAM BEN.TASLAK KISACA ŞÖLE DİCEK: BU ADAMLARI DURDURMANIZ LAZIM YOKSA BEN VE BENİM GİBİ BİRÇOK İNSAN OYUNU BIRAKICAK.Bİ ÖNERİ OLARAKTA SCROLLARIN NPC YE SATIŞINI DURDURUN DİYE YAZICAM. İNGİLİZCE BİLMEYEN ARKADAŞLAR ORADAN KOPYALA YAPIŞTIR İLE ATABİLİRLER.

HEPİNİZİN BU OLAYA DUR DEMEK İÇİN DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM. BU BİR OYUNDUR BİR EĞLENCE ARACIDIR BUNDAN ZENGİN OLMAYA ÇALIŞAN İNSANLARI ENGELLİYELİM. BENİM MAİLİMLE BİŞEY OLMAZ DEMEYİN HERKEN GÜNDE 1 KERE ATSA EMİNİM 1 HAFTA İÇİNDE SONUÇ ALICAS K2 NİN NE KADAR PARAGÖZ OLDUĞU ORTADA MUTLAKA SORUNU HALLEDİCEKLERDİR.

dostum bosa cabalama..boşverrrrrrrrrr...
    sen mi kurtarcan dunyayı:)

• Bu mali bi sorun şuan K.O pıyasası 9-10 tane cafecının elınde bu yoldan altlarına araba da çekıorlar bu azbile el altından ıtem de satıorlar ytl ıle ama şuan devletın bu tıp onlıne oyunlar üstünden yapılan kazançlara el attığı yok ha varsa yürek gücün haksız para kazanıor şu cafe şu şahıs diye şikayet et. aynı decoderlere şifre kıran elektronık satıcılar gibi el altından yürütülen bişe. Bu oyun öyle bişekı ınanılmaz bağlıyor kendıne ınsanı ama oyundakı o kalabalıka bakıp aldanmayın %70 ı belırlı şehırlerdekı cafelerde uyutulan genc arklar
    gerisi de evden onlıne olan vasıfsız kişiler.
  • 200m para kasmak için 1 hafta uğraşmıştım. Ancak 1gb 75 kuruşa düşmüş sonradan öğrendim. Çoluğun çocuğun elinde 50-60GB para var. Ama bu para sadece pot almanıza yarar. Bugün bir +8 MD 75GB olmuşsa sonuçta değişen birşey olmuyor demektir. Dupe yokken +8 MD 850m a tezgaha konan bir itemdi. GB ile item dizen kişilere fazla diyecek sözüm yok bir tercih meselesidir bana biraz ters...
    Ama GB ile item dizip burda hava basan artistlere sırf inat olsun diye 200$ verip +8 Shard alacak değilim. Beni GB alıp item dizip kesebilirler birçok legal oyuncuyu bu şekilde alt üst edebilirler ama asla legal oyuncular kadar saygı göremez asla onlar kadar takdir edilemezler. Benim için takdire şayan olan emektir ve Gb alıp item dizen emek vermemiş oyuncuya itibar etmem. Çoğu gelip clan istiyor GB alıcam item dizicem diyor. Hayatımda duyduğum en saçma şeylerden birisi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4Revenge

quote:

+1

• Itemi Gb satin alarak yap Lvl i de koxp la kas... Ne anlami kaldi bu oyunun
  • Şu bela oyunu neredeyse 2 yıldır oynuyorum,ben böle bi rezalet görmedim,logosta 2 aydır oynuorum daha piyasada item yok adam skeleton belt e 750gb istio,işin süper yanı ise 750gb a (artık güvenmediği adamdan nsıl alabiliosa 21gb üstü ile) alan alıo,böyle rezalet olamaz,bu oyun yaa,tmm zengin çocuğu olabilir bazı kimseler ama emeksiz masrafsız adam kestikten sonra yetenek beceri sergilemek yerine cebinizdeki para ile bişiyler satın almak bunlarla bişiyler yapmak bu kadr zevk veriosa size yapn amk.. Ama en üzüldüğüm nokta burad ii ve güzel niyetli bir arkadş burada güzel bir teklifte bulunup bunu CAHİLCE bir tavırla alay konusu etmeniz.. Forum iice çoluk çocukla doldu artık sanırım,kalitesinide kaybedio böle böle,yazık...
  • L.J GM ler senın kadar emek e önem vermıor 1 seneyı gecık gold sılver pre kullanmıs 74 75lvl charlar 999 bloclu demekkı sabah akşam kasıp 70+ yaptığın charlar partydekı farketmedığın bır kosper yüzünden hiç olabıyor nekadar tıcket yollasanda onlar da sana otomesaj çekıp sallıorlar yazdıklarınıı gb 750 bınden satıor kafeler, ben 4 mılyar yapmak için 3 ay ıtem kastımı bılırım şimdi kralını 1 günde yapabılıorsun ıtemın ve gb nin ozaman emekten şuan için konuşmayalım emekten konuşmak için önce GM lerin aylarını oyuna vermıs premıumlu kullanıcıların charlarını ıade etmeleri gerekir. Zaten ban artık oto atılıor adam böyle birşeye artık az kalkışacaktır kospa da emek verıp zaman harcayıp ıd sının sılınmesını ıstermı kımse.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.