DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Gaziemir Kipa 10.Yıl Anadolu Lisesi'ne Ulaşım Hakkında
6
Cevap
0
Favori
2.545
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Gaziemir Kipa 10.Yıl Anadolu Lisesi'ne Ulaşım Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      446 Mesaj
      29 Haziran 2013 18:00:27 Konu Sahibi
      Arkadaşlar kpss sınavına cumartesi günü Gaziemir Kipa 10.Yıl Anadolu Lisesin'de gireceğim.Banliyo ile buraya ulaşım var mıdır, varsa hangi durakta inmeliyim ? Bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

|
      |

• Yarbay
      2419 Mesaj
      29 Haziran 2013 18:06:49
      Ben gaziemirde oturuyorum yardımcı olabilirim ama senin nerde oturduğunu bilmem gerekiyor
      |
      |

"Fear. Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt. Fear. Fear is my ally."

Darth Maul
    • Yüzbaşı
      446 Mesaj
      29 Haziran 2013 18:12:21 Konu Sahibi
      Buca'da oturuyorum ama cumartesi sabah Ürkmez'den geleceğim.Yani Cumaovasın'dan o okula nasıl gelebilirim öyle sorayım madem
      |
      |

• Yüzbaşı
      772 Mesaj
      29 Haziran 2013 18:24:48
      B yazan yer, Sarnıç İZBAN durağı. Cumaovasından izbana binip sarnıç durağında inerek işaretlenen yolu yürüyebilirsiniz, 1,5 km.

Otobüs, dolmuş yerine yürümek daha mantıklı olacaktır.
      |
      |

• Yüzbaşı
      446 Mesaj
      29 Haziran 2013 18:32:29 Konu Sahibi
      Teşekkür ederim.sınavdan önce söylediğiniz yöntemle okulun yerini bulmaya çalışacam

Oradan okulun önüne giden otobüs hattı var mı acaba eğer zaman sıkıntısı yaşarsam onu kullanmak gibi bir altrenatifim olursa iyi olur.

• Yüzbaşı
      772 Mesaj
      29 Haziran 2013 18:43:11
      quote:

Orijinalden alıntı: PrinceOfRebeL

Teşekkür ederim.sınavdan önce söylediğiniz yöntemle okulun yerini bulmaya çalışacam

Oradan okulun önüne giden otobüs hattı var mı acaba eğer zaman sıkıntısı yaşarsam onu kullanmak gibi bir altrenatifim olursa iyi olur.

Geç kalma durumunda otobüs beklemek vs. daha uzun zamanınızı alacaktır ki o hatta otobüs hatırlamıyorum. Tam kipanın karşısında taksiler var, onlara sınava geç kaldığınızı söylerseniz kısa mesafe de olsa yardımcı olacaklardır.
      |
      |

• Yüzbaşı
      446 Mesaj
      29 Haziran 2013 18:50:45 Konu Sahibi
      Teşekkür ederim eyvallah
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,210
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.