Şimdi Ara

Gaziantep'te yaşayınca moralim bozuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gaziantepte yaşayınca moralim bozuluyor herkes çok zengin yoldan gecen her 3 arabadan biri BMW Audi Mercedes veya Porche ben memur çocuğuyum sıradan bir arabam bile yok arkadaşlarımla buluşuyoruz adam beni range loverla alıyor mahçup oluyorum sıradan oturabileceğin bir kıraathane yok mekanların hepsi lüks,buradaki Suriyeliler bile benden zengin evler çok pahalı normalde aydın da yaşıyorum orda alabileceğin 170 bnlik ev burda 400-500 buda en düşük fiyat kiralar zaten ateş pahasi saat 8 de sokaklar bomboş oluyor burada yasayabilmen için ya zengin olmalısın yada zengin görünmelisin tek iyi yanı yemeklerin güzel ve ucuz olması 1 hafta ailemin yanıma geliyim dedim piskolojik bozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden bu insanlar zengin diye dusunmek gerek biraz

• antepliyim agam ben

çiğ köfteyi severim ben

baklava fıstık, baksana fıstık

güzelleri öperim ben

• insanlar zengin ama antep çok külüstür bir yer
  • hep bizden daha iyileri daha zenginleri daha mutluları yani hep olacak bu konulara takılmamak gerek.ama şahsen zenginle fakirin takılması olmuyor.onlar lux yere gidiyorlar sen kalakalıyorsun hepte onlara ısmarlatmakta olmaz.her ne kadar herkes eşitti densede bu pekte doğru değil.davul bile dengi dengine vuruyor olmuyor yani biryerde patlak veriyor yurumuyor bu tarz arkadaşlıklar falan
  • Antep en büyük köy olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düztepe tarafında takıl

• Antep zengin bir şehir çünkü Anteplilerin kafasi yahudiler gibi ticarete ve sanayiye çok iyi çalışıyor.Ihracat rakamlarina bakarsaniz 5.Sırada ki Türkiye'nin bir doğu köşesindeki bir ile göre bu müthiş bir rakam. Neden zengin olduklarini sorgulamak lazim diyen ileri zekali arkadaş açsın Gaziantep in ihracat rakamlarina baksin ki bunun 2 katıda yurt içine gidiyor. Şu an istanbulda aldığınız en ufak bir plastik parçası Gaziantep den çıkma.

Örnek vermem gerekirse Gaziantep'in hemen yanı başındaki Adana ile kiyaslarsak üretim ve satilan mal olarak 6 kat büyüklüğe sahip.

Allahın doğusunda, bütün sinirlarinda savaş olan, herhangi bir limani olmayan, denizden uzak bir şehrin göç ve mülteci problemlerine karşın ülke ekonomisine bu kadar katkı yapması takdire şayandır ve Gaziantep'lilerin neden zengin olduğunu anlamakta bize çokta güçlük çektirmez.

En büyük köy diyen gerizekalıya diyecek bir şeyim yok çünkü bunu sadece kafası çalışmayan gerizekalı beyinsiz bir insan söyler onada laf anlatmaya değmez. Keşke bütün doğu illeri Gaziantep gibi olsada ülke kalkınsa

• Meshur memur Teoman in oglu musunuz?

• Ben istanbulda yaşıyorumda ne oluyor hergün sövmekten sesim kısıldı o kadar dullo var düşün suriyeli geyiklerde işin cabası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.