Şimdi Ara

Gaziantep'te yaşayınca moralim bozuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Gaziantep'te yaşayınca moralim bozuluyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    63 Mesaj
    Gaziantepte yaşayınca moralim bozuluyor herkes çok zengin yoldan gecen her 3 arabadan biri BMW Audi Mercedes veya Porche ben memur çocuğuyum sıradan bir arabam bile yok arkadaşlarımla buluşuyoruz adam beni range loverla alıyor mahçup oluyorum sıradan oturabileceğin bir kıraathane yok mekanların hepsi lüks,buradaki Suriyeliler bile benden zengin evler çok pahalı normalde aydın da yaşıyorum orda alabileceğin 170 bnlik ev burda 400-500 buda en düşük fiyat kiralar zaten ateş pahasi saat 8 de sokaklar bomboş oluyor burada yasayabilmen için ya zengin olmalısın yada zengin görünmelisin tek iyi yanı yemeklerin güzel ve ucuz olması 1 hafta ailemin yanıma geliyim dedim piskolojik bozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Neden bu insanlar zengin diye dusunmek gerek biraz

|
    |

çiğ köfteyi severim ben

baklava fıstık, baksana fıstık

güzelleri öperim ben

|
    |

Kötü bir gerçek şüpheden yeğdir
  • Yarbay
    4286 Mesaj
    insanlar zengin ama antep çok külüstür bir yer
    |
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Er
    1 Mesaj
    hep bizden daha iyileri daha zenginleri daha mutluları yani hep olacak bu konulara takılmamak gerek.ama şahsen zenginle fakirin takılması olmuyor.onlar lux yere gidiyorlar sen kalakalıyorsun hepte onlara ısmarlatmakta olmaz.her ne kadar herkes eşitti densede bu pekte doğru değil.davul bile dengi dengine vuruyor olmuyor yani biryerde patlak veriyor yurumuyor bu tarz arkadaşlıklar falan
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Düztepe tarafında takıl

|
    |
    Antep zengin bir şehir çünkü Anteplilerin kafasi yahudiler gibi ticarete ve sanayiye çok iyi çalışıyor.Ihracat rakamlarina bakarsaniz 5.Sırada ki Türkiye'nin bir doğu köşesindeki bir ile göre bu müthiş bir rakam. Neden zengin olduklarini sorgulamak lazim diyen ileri zekali arkadaş açsın Gaziantep in ihracat rakamlarina baksin ki bunun 2 katıda yurt içine gidiyor. Şu an istanbulda aldığınız en ufak bir plastik parçası Gaziantep den çıkma.

Örnek vermem gerekirse Gaziantep'in hemen yanı başındaki Adana ile kiyaslarsak üretim ve satilan mal olarak 6 kat büyüklüğe sahip.

Allahın doğusunda, bütün sinirlarinda savaş olan, herhangi bir limani olmayan, denizden uzak bir şehrin göç ve mülteci problemlerine karşın ülke ekonomisine bu kadar katkı yapması takdire şayandır ve Gaziantep'lilerin neden zengin olduğunu anlamakta bize çokta güçlük çektirmez.

En büyük köy diyen gerizekalıya diyecek bir şeyim yok çünkü bunu sadece kafası çalışmayan gerizekalı beyinsiz bir insan söyler onada laf anlatmaya değmez. Keşke bütün doğu illeri Gaziantep gibi olsada ülke kalkınsa

|
    |

• Binbaşı
    1969 Mesaj
    Meshur memur Teoman in oglu musunuz?

|
    |
    |
    |

Onlar anlatsan da anlamazlar, bir anlam da yüklemezler
    Çıldırdığını düşünürler o büyük düşünürler
    Keşke konuşmasaydım dersin
    Meğer buymuş ilk dersin. Zor iş, kolay gelsin.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.