Şimdi Ara

Gazi Üniversitesine Yakın Bir Yurt Bilen Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
14.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, seneye kısmet olursa gazi üniversitesine gideceğim. Üniversite iyi güzel ancak ilk sene yurtta kalayım diyip çevredeki birçok yurdu gezdim, devlet yurtlarının durumu hiç iyi değil, o nedenle yaklaşık 10 tane özel yurt gezdim, onların da sadece adı "özel" ancak hiçbir özel tarafı yok, çoğu devlet yurtlarından daha kötü.

Bana Ankara'da gaziye ulaşımı kolay olan önerebileceğiniz en iyi yurt hangisidir? (fiyat yönünden çok aşırı olmadığı sürece bir sıkıntım yok sadece bir sene kalacağım için, tek kişilik oda düşünüyorum)

• Up up up
  • Özel denilen KYK yurtlarına bak. Standartları biraz daha yüksekmiş. Ayrıca yurt ortamına alışırsan, başta askerlik olmak üzere birçok ortamda sıkıntı çekmezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Özel denilen KYK yurtlarına bak. Standartları biraz daha yüksekmiş. Ayrıca yurt ortamına alışırsan, başta askerlik olmak üzere birçok ortamda sıkıntı çekmezsin.

Tamam oralara da bakayım, teşekkürler cevap için.
  • Arkadaşlar yok mu başka alternatifi olan yurt konusunda
  • Ulaşım sorun olmaz dersenwww.ankarayurt.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gazinin hangi kampusu?
    Eve neden cikmiyorsun madem tek basina oda fiyat vereceksin?

www.ozelyurt.com adresine de bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tercihdonemi

Gazinin hangi kampusu?

Gazi tıp'tayım. Ben de araştırdım, o sitedeki yurtlara baktım, çoğunu da gezdim hatta ama şu anda ev bulabilirsem daha mantıklı duruyor haklısın.
  • O bolgede cok universite var. Pek cok yurt ve ogrenciye kiralik ev de var. Biraz daha arastirirsan bulabilirsin bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..:lion_boy:..

quote:

Gazinin hangi kampusu?

Gazi tıp'tayım. Ben de araştırdım, o sitedeki yurtlara baktım, çoğunu da gezdim hatta ama şu anda ev bulabilirsem daha mantıklı duruyor haklısın.

önerebilecegin yurt var mı gazi tıpa yakın mesala güneş ögrenci yurdu,ideal ög.yurdu flan var oralar nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: eygt82

quote:

quote:

Gazinin hangi kampusu?

önerebilecegin yurt var mı gazi tıpa yakın mesala güneş ögrenci yurdu,ideal ög.yurdu flan var oralar nasıl

10-15 tane yurt gezdim ama içlerinden galiba ideal'in 11 ve 15. şubelerini önerebilirim. Yine de gezmeden karar verme, herkesin beklentisi farklı sonuçta.

• Kardeş, İdeal yurdunda kalmada nerede kalırsan kal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peçito

Kardeş, İdeal yurdunda kalmada nerede kalırsan kal

Benim gezdiğim yurtların arasında en iyisi idealdi, ama diğerlerinin hali berbattı orası ayrı mesele. Önerebileceğin yurt var mı kardeş ?
  • quote:

quote:

Benim gezdiğim yurtların arasında en iyisi idealdi, ama diğerlerinin hali berbattı orası ayrı mesele. Önerebileceğin yurt var mı kardeş ?

ben de gazi tıptayım . su yurtlara bi bak derim benim fazla bilgim yok ama inceleyecegm. ardıclar erkek yurdu bahçelievler şubesi,evin erkek ög.yurdu,göksü ög.y.,kaptanoglu ög.y.,,günes ögr.yurdu,ömer derin ö.y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eygt82 -- 3 Ağustos 2013; 0:04:03 >

• quote:

quote:

quote:

ben de gazi tıptayım . su yurtlara bi bak derim benim fazla bilgim yok ama inceleyecegm. ardıclar erkek yurdu bahçelievler şubesi,evin erkek ög.yurdu,göksü ög.y.,kaptanoglu ög.y.,,günes ögr.yurdu,ömer derin ö.y

Bu dediklerinden çoğunu gezdim. Ben bir şey demeyim kendin bak ama çoğu "özel" olduğu halde devleti aratacak yurtlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu dediklerinden çoğunu gezdim. Ben bir şey demeyim kendin bak ama çoğu "özel" olduğu halde devleti aratacak yurtlar.

nası yani sitede yazdıkları kadar olmazda yani okdar mı kötü

• quote:

Sitedeki fotoğraflarına "benzeyen" hiçbir yurt bulamadım, gezdiklerim o derece kötüydü ama yine de arada ankaraya gidiyorum geziyorum henüz iyi bir yurt denk gelmedi. Sana denk gelirse haberdar et, yoksa ev de bulamazsam sokakta yatacağım bu gidişle.
  • quote:

quote:

Sitedeki fotoğraflarına "benzeyen" hiçbir yurt bulamadım, gezdiklerim o derece kötüydü ama yine de arada ankaraya gidiyorum geziyorum henüz iyi bir yurt denk gelmedi. Sana denk gelirse haberdar et, yoksa ev de bulamazsam sokakta yatacağım bu gidişle.

tmm sen de haberdar et yukarda verdiklerimden bakmadıkların varsa falan yada basska yurt
  • Özel Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci yurdu gazi üniversitesi C kapısına ve senin bölümüne 10 dk mesafede internetten bak yerine gidince hiçbir farkı olmadığını göreceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filizhanım

Özel Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci yurdu gazi üniversitesi C kapısına ve senin bölümüne 10 dk mesafede internetten bak yerine gidince hiçbir farkı olmadığını göreceksin.

Kız mısın diye sorsaydın bir filiz abla, beni almazlar oraya. :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.