Şimdi Ara

GAZİ ÜNİVERSİTESİ-YURTLAR(2011 GİRİŞLİLER)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu sene gaziyi kazananlar kyk çıkmadığı halde nerelerde kalmayı düşünüyorlar? tecrübeli arkadaşlarımızıda buraya bekliyoruz.bölümden arkadaşlarınızı bulup aynı yere gitmek isteyenler de çıkabilir aramızda.burda gerçekleştirmiş oluruz if]

not:ana koluyu böldüysem kusura bakmayın

• mesajım bulunsun
  • takip
  • Konuyla alakasız ama kayıt için ne yapıcaz okuldan herhangi bişey gelcekmı yoksa internetten mi halletcez =))
  • ANA KONUDAN GELİN Bİ EL ATIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: f_davey

Konuyla alakasız ama kayıt için ne yapıcaz okuldan herhangi bişey gelcekmı yoksa internetten mi halletcez =))

ana konuda yazıyor bunlar.evine kayıt evrakları gelcek
  • quote:

Konuyla alakasız ama kayıt için ne yapıcaz okuldan herhangi bişey gelcekmı yoksa internetten mi halletcez =))

Sali günü okulun sitesinde yayınlanacakmış.
  • beklemedeyiz o zaman teşekkürler dostum okuldan msj geldimi sizede ? Gazili olmak ayrıcalıktır
  • toplanıp özel yurda başvurabilriiz daha hesaplı olur. gideriz yönetime biz 3 arkadaş sizin yurdunuzda kalacağız diye, sanki ev gibi özel yurtta kalırız. ayın 5i gibi açıklanacak devlet yurtları. böylece hem odamızdaki adamı az cok tanımış oluruz hem de yurtla pazarlık etme şansımız olur. rastgele birisinin gelmesindense buradan konuşup muhabbet ettiğim birisiyle aynı odada kalmayı yeğlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

toplanıp özel yurda başvurabilriiz daha hesaplı olur. gideriz yönetime biz 3 arkadaş sizin yurdunuzda kalacağız diye, sanki ev gibi özel yurtta kalırız. ayın 5i gibi açıklanacak devlet yurtları. böylece hem odamızdaki adamı az cok tanımış oluruz hem de yurtla pazarlık etme şansımız olur. rastgele birisinin gelmesindense buradan konuşup muhabbet ettiğim birisiyle aynı odada kalmayı yeğlerim.

aynen.aslında hangi gün kayda gitceğimizi sölesek orda ayarlayabiliriz.mesela ben 6-7 eylülde gitcem
  • Ben 8 inde dostum hangı bölüm/fakülte ?
  • quote:

beklemedeyiz o zaman teşekkürler dostum okuldan msj geldimi sizede ? Gazili olmak ayrıcalıktır

evet geldi
  • POLATLIYI KAZANA VAR MI?
  • quote:

Ben 8 inde dostum hangı bölüm/fakülte ?

tıp fakültesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: savageness

quote:

Ben 8 inde dostum hangı bölüm/fakülte ?

tıp fakültesi

Tebrik ederim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asigenc_bedri

POLATLIYI KAZANA VAR MI?

Ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.