Şimdi Ara

Gazi Üniversitesi Ülkücüler ile Davalık Oldum Ceza Aldılar... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
4
Favori
30.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun arkadaşım. Şikayetinin arkasında durmana sevindim. Ama maalesef hukuk sistemimiz bunları daha da cesaretlendiriyor. O hapis cezasını erteleyeceğine, hemen tıkacaksın içeri. Bak bakalım bir daha yelteniyorlar mı. Şerefsizler.
  • Savci kamu davasi acmaya karar verdiyse, sen sikayetini geri cekemezsin. Cunku islenen suc, kamuya karsi islenmistir, sen sadece sahitsindir. Ki yuzun kan icinde kalmis, darp raporun varmis, bu durumda kesinlikle kamu davasi acilmistir. Sikayetimi geri cektim demenden CSB oldugu belli oluyor.

Ayrica 5 yil icinde baska suc islemezlerse, adli sicil kaydi silinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChangeOrBeCrushed -- 16 Mayıs 2019; 16:27:17 >
  • Bu reis diye geçinen tiplerin hiçbiri teke tek kavgaya girmeyi göZü yemez. Dünyada bunlar kadar leş tipler yoktur.
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt
    İki arkadaş cevap yazmış ama tam olmamış.
    5 yıl erteleme şu demek: Eğer 5 yıl içerisinde başka hiç bir suçtan ceza almazsa verilmiş olan ceza yatılmış sayılır. Yani cezasını çekmiş kabul edilir. Ama 5 yıl içinde bir başka ceza alırsa hem o cezasını hem de ertelenmiş olan bu cezayı çeker.
    Özetle bu dayak atmış arkadaşlar artık çok çok dikkatli olmalılar.
  • Şimdi bunlar Duman konseri bileti satan çocuğu dövdükleri için ne yapmış oldular? Ülkeyi mi kurtardılar? Geçiniz.
  • ChangeOrBeCrushed C kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ne csb si belirttim zaten şikayetimi geri çektim karakolda fakat kamu davasına dönüştü diye. Duruşmada hakim şorunca da şikayetçiyim dedim onların ifadelerinden sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h065 -- 16 Mayıs 2019; 16:56:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gazi Üniversitesi Ülkücüler ile Davalık Oldum Ceza Aldılar...

• Bunları gerçek yüzünü tüm Türkiye biliyor. Umarım genç arkadaşlarımızın okur da bu beladan uzak dururlar, bir kişi bile ülkücü olmaz.

• Kardeşimin boş sınıfta sevgilisyle öpüştüğünü görmüşler onu da tuvalete çekip dövmüşlerdi.Tabi bunu yapan yine 5-6 kişi.Sonra Gaziden çıkıp Ankara üniversitesine girmek için tekrar sınava girmişti.
  • bu kadar adamın seni tek sıkıştırmaları bile erkekliğe sığmaz, erkekliğin kitabında yazmaz. çömez bunlar
  • AK-İT VE ÜLKÜCÜ ÇOMARLAR İŞTE. TEK GEZDİKLERİNDE KUZU, ÇOK GEZDİKLERİNDE İT SÜRÜSÜ GİBİ OLUYORLAR. TEKE TEK ÇIKMAYA YEMEZLER TABİİ. GEÇMİŞ OLSUN
  • Bizim lise de de vardı. Haftada bir kötek yiyip giderlerdi. 😁 Ama doymazlardı. Her hafta yeni bir elemanla gelirlerdi. Sonuç yine sayak yer giderlerdi. Okul içinde kalabalık bir arkadaş grubun olsaydı kök söktürürdün bunlara...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşların dediği gibi en başta şikayetimi çekmeseydim daha fazla alacaklardı büyük ihtimal bazı şeyler düşmüş şikayetimi geri çekince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h065 -- 16 Mayıs 2019; 17:52:31 >
  • Bir forumdaşımız daha kötünün hakkından gelmiş.

Csb değilse bravo valla.

• Milliyetçiyim lakin bu tipte ülkücülerden gram haz etmem ülkücülüğün ismini lekekediler pala bıyıklı takım elbiseli tipler ya yeminle ifrit oluyorum daha milliyetçilik ne onu bilmezler senden iyi milliyetçi kesilirler bıyıkla takımla olmaz bu işler kanında yüreğinde hissettiğinle olur.
    Olaya dönersek yedirememe 18 yaşında ki velet falan geçin bunları gereken yerlere şikayet edin peşinide bırakmayın lakin böyle mevzularda tek başınıza bi yere girmeyin hiç ummadığınız ortamda çok kötü pozisyona düşebilirsiniz bu ya.şakların napcağı belli de olmaz silah bıçak falan tek gitmeyin abi kız mevzularında da böyle davranın.
    Abi o değilde lisede olsa tamam da üniversitede böyle mevzular devam ediyor mu??

• Ulan bunlar hala kalmış mı yav şikayet edin mapus görsünler biraz da orda reisçilik oynasınlar veledler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mafyacılık oynayan tipler her okulda varlar 10 kişi bir araya gelmeden kimseye vuramazlar.
  • Köpekler kalabalıkta uluyolar.kemik atınca susarlar.götleri yiyosa doğuda yapsınlar kabadayılıklarını

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.