Şimdi Ara

Gazi Üniversitesi Ülkücüler ile Davalık Oldum Ceza Aldılar... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
4
Favori
30.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu okula yeni gelen yetmelerin kendini bi bok sandığı bir yere ait olma cabası durumudur bu .Bu okulun önceden ülkücülerini severdim en azından savundukları şeyler belliydi şimdikilerse daha kendi savundukları Alparslan Türkeş'in fikirlerini kitaplarını okumaz ne demiştir ,nasıl ülkücü olmamız gerekir diye düşünmezler, bilmezler okumazlar anca bıyık bırakıp koseli ayakkabı,takım elbise giyip kabadayılık yaparlar ocak dedikleri yerde gidip bir şeymiş gibi kabarırlar bunu her ülkücü için demiyorum ama genel olarak durum bu. Asıl olan ÜLKÜ Bu değildir bu yüzden bu şekildeki kabadayılar da ülkücü değildir.Ben de çok kavga ettim ocaklarına gittim.Etme sebeplerimiz ise genel olarak Türkçü-ülkücü catışmalarıydı. Genel olarak Atsız beğin fikirlerini sunduğum için pek sevmezlerdi beni .Oysaki Türkçülükte ülkü'cülükte ana fikirlerine bakacak olursak bu vatan en iyisi en yücesi neyse onu istemek-yüceltmek.
    Biz kulaktan dolma fikirlerle yalap şalap bir fikri benimsersek aa herkes böyle yapmış o zaman ben de böyle yapayım dersek araştırmadan doğruluğunu öğrenmezsek sonuçları ne yazik ki bu şekilde oluyor.

• Geçmiş olsun, böyle haberleri görünce sinir oluyorum.Sonra insanlar nasıl katil oluyor daha iyi anlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya pek giremedim kusura bakmayın.

Keşke ilk başta şikayetini geri çekmeseydin diyen arkadaşlar için yazmak istedim KORKTUM. Polisi birşey çıkmaz diyor. üst mevkiden kişilerin yardımcıları arıyor bir yanlış anlaşılma olmuş diyor zaten birşey çıkmayacağını söylüyor barışın diyor. Siz olsanız ne yapardınız? Kime güvenip bunları karşınıza alırdınız ? Ben duruşmaya bile giderken aklımda şikayetçi olmak yoktu fakat öyle bir ifade verdilerki kendimi zor tuttum ve şikayetçi oldum orada. Hakimde inanmamış olacak ki o söyledikleri yalanlara cezalarını verdi.
  • Gazi İİBF'den yeni mezun oldum. Gitmeyi düşünen varsa okuldaki tiplerle ve kezbanlarla takılmasın sadece derslere gitsin gelsin.
  • 2arkadsim Marmara makina öğretmenliğini kazanmıştı. İlk günlerde okulu geziyorlar büyük bir kantine giriyorlar tipik üniversiteli genç havaları küpe takılmış şekil gözlük falan. İçeri Bir girmişler herkes kumaş Pantalon ceket . Önce birbirlerine bakmışlar sonra etrafa oldukları yerde Bir dönüş doğru dışarı.

Sonradan öğrenmişler ki ülkücü kantiniymis. Tek parça kurtulduğumuza sukrediyoruz dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: h065

Konuya pek giremedim kusura bakmayın.

Keşke ilk başta şikayetini geri çekmeseydin diyen arkadaşlar için yazmak istedim KORKTUM. Polisi birşey çıkmaz diyor. üst mevkiden kişilerin yardımcıları arıyor bir yanlış anlaşılma olmuş diyor zaten birşey çıkmayacağını söylüyor barışın diyor. Siz olsanız ne yapardınız? Kime güvenip bunları karşınıza alırdınız ? Ben duruşmaya bile giderken aklımda şikayetçi olmak yoktu fakat öyle bir ifade verdilerki kendimi zor tuttum ve şikayetçi oldum orada. Hakimde inanmamış olacak ki o söyledikleri yalanlara cezalarını verdi.
    hocam meraktan soruyorum boy kilo kaç?
  • Önde gelenleri huni takıp uluyor ne beklenir ki gerisinden , geçmiş olsun :/
  • 182 boy 85 kilo hocam. Cılız biri değilim anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Bu ülkedeki herşey gibi ülkücülük de kağıt üzerinde maalesef. Ülkücüyüm ve bu tipler yüzünden ülkü ocaklarına 2-3 defadan fazla uğramadım. Bunların sözde reislerini de defalarca terslemişimdir. Önüne geleni ocağa alıyorlar(siyasi ideolojisi farketmez, ülkücüyüm desin yeter) ve sonuç maalesef böyle oluyor. Kendine ülkücü diyen korkarlar, hayvanlar gibi gruplaşarak insanlara zarar veriyorlar.
    1998-2002 üniversite yıllarımda böyle değildi. gerçi ben KTÜ deydim. şimdi ülkücüyüz diye üniversitede gezenlerin alayı benim gözümde eskinin devsolcu tikkocularından pek bir farkı yok(istisnalar az da olsa var). neticede şekil şemal zihniyet az çok koministlerle hemen hemen aynı. bir kişiye sürüyle çökme koministlerin adetiydi bizim zamanımızda. burda anlatılan da bildiğin tikkocu devsolcu yok demokratik öğrenci birlikleri (namı diğer s..kleri) vb vb vb grupların yaptığını yapmışlar gününüz soytarıları. bunlara da ülkücü deniyor işte. daha neler göreceğiz bakalım.

• Hocam ben de Gazi'de iktisat okuyorum . İyi yapmışsın tebrik ederim. Bunları görünce gıcık oluyordum zaten ceza almaları çok iyi olmuş.

• Meseleyi halledelim dediğinde mesele yok diyip gitmezdim ben. Neden gittiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsini geçtim namussuzluk hainlik yapan biri hariç böyle bir konu için 1 kişiye 10 kişi dalmak delikanlılık değil deliğikanlılıktır.

• O gün gitmesem başka gün zaten bulacaklar. her sınıfta neredeyse kendi adamları var. Hukukta kuzenim okuyor hukuk tarafında pek yoklar onun dışında İibf tamamiyle ellerinde gibi birşey. Ayrıca bu kadar insanlıktan uzak oldukları aklımın ucundan bile geçmezdi çok anlatılırdı da abartıyorlardır hep derdim.
  • 2 tane muşta al bundan sonra yanına birşey olursa özellikle tuvalete topla hepsini yemin ediyorum öyle dar yerde vurduğun yerde tuvalet paspası olur kaç kişi olduğuna bakmaz son it bükücü ilan ederler bunlar sokak köpeği gibi bi arada dolanmadan öz güvenlerini bulamıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 15 Mayıs 2019; 19:44:31 >
  • bu cezaları erteleyen hakimler bu hukuk sisteminin bu kadar kötü olmasının başlıca sorumlusudurlar. tehdit var darp var. ver 3 ay ceza yatsın içerde akılları başına gelsin bu nedir ??!!

• Adamlar sana neden takmışlar onu anlamadım?

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Komedi olan o zaten hocam. Konser jolly jokerdeydi. Mekan alkollü diye veya duman sol görüşlü olduğu için olabilir. Başka yazmadığım veya atladığım herhangi bir sebep yok bu şahıslarla önceden tanışmışlığım da yok.
  • Ülkücüler bu ülke ye hep zarar vermiştir.

• Trajikomik bir olay desenize. Geçmiş olsun hocam tekrardan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.