Şimdi Ara

Gazi universitesi sorunsali ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversitelerin çoğunda siyasi gruplar olur. Genelde çoğu yerde dhkp-c ve pkk sempatizanı komünistler var. Türkiyenin en iyi üniversitelerinden odtü ve boğaziçinde bile çok fazla terörist destekçisi var. Genelde siyasi bilimler ve iletişim fakültelerinde daha çok oluyor.

Gazi ise ülkücülerin ağırlıkta olduğu bir yer ama sorun olacağımı düşünmüyorum kimse kardeşinizi zorla siyasi işlere sokamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4alerce kullanıcısına yanıt
    Hocam gaziyle alakalı nette çok bir bilgi bulamıyorum o yüzden sormak istedim ; eğitim, kampüs olarak nasıl buluyorsunuz ,ben eem için soruyorum ama genel bişiler desenizde olur.

-ytü ile gazi ee aynı sıralarda hangisini ilk yazarsınız ?

• Git kitap falan yaz o potansiyeli gördüm sende dediklerine katılıyorum.

Gazi eskiden çok kötüydü ama artık değil. Merak etme sıkıntı olmaz

• Ortilency kullanıcısına yanıt
    Hem teknoloji fakültesinde eem var hem de müh. fakültesinde. Mühendislik fakültesinin yerleşkesi küçük. Yeşillik arıyorsanız yok denecek kadar az. Ama mühendislik fakültesi de merkez yerleşkeye oldukça yakın. Bu sıralar bölüm tanıtımı ve laboratuar turu varmış. Eğer Ankara'da yaşıyorsanız gidip görebilirsiniz.http://mf-eem.gazi.edu.tr/posts/view/title/aday-ogrenciler-her-gun-saat-11:00-ve-15:00-%27da-bolum-baskanliginda-yapilacak-tanitim-ve-laboratuvar-turuna-davetlidir.-211257
    Tanıtım videoları:http://mf-eem.gazi.edu.tr/posts/view/title/tanitim-videolari-211188
    Teknoloji fakültesi ise merkez yerleşkede. Orası büyük, yeşillikli bir yer.

Yeni gördüm hocam mesajınızı.Mühendislik fakültesi için mi soruyosunuz yoksa teknoloji mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4alerce

Yeni gördüm hocam mesajınızı.Mühendislik fakültesi için mi soruyosunuz yoksa teknoloji mi
    Hocam tercihler bitti ya gazi> yıldız olarak yazdım şehir faktöründen dolayı, hacettepe gelmezse gazi olucak artık

Müh fakültesi için sormuştum ,öğrenciler hocalardan memnunmu diye ( kampüsü geçtim zaten ufakmış harbi)

bide şunu soruyum hazırlık başka yerde veriliyormuş ,ana kampüsmü nere ,ulaşımı rahatmıdır

Hocam ben daha iyisini sorayim gazinin neden yurdu yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazılabilecek en leş okıllardan

insan kalitesi çöp

• Nabuket kullanıcısına yanıt
    Çevredeki kyk yurtları ile hallederim diye düşünüyorum ama gazinin kendi yurdu olmaması gerçekten sinir bozucu , orda okuyorsunuz heralde yurt çok mu sıkıntı oldu ?

• Eğitim fakültesi nasıldır acaba ?

Yok hocam benimde gazi makine gelme ihtimali çok yüksek

GAZI UNI. Mühendislik fakültesi ile teknoloji fakültesi arasındaki fark nedir hocam bilginiz var mi ?

• gazi üniversitesinde eskisi kadar siyasi olay yokmuş artık şimdi normalmiş diyorlar

• Nabuket kullanıcısına yanıt
    Üstte sormuştum okumadıysan ,teknoloji ana kampüste mis gibi onun dışında uygulamayı daha çok görüyorlarmış yazıyordu ; alaylı mühendis dediğimiz şeye bwnzettim biraz ben, çok bilemiyorum.

Nabuket kullanıcısına yanıt
    Hazırlık Gölbaşı yerleşkesindeki yabancı diller yüksek okulunda. Şehir merkezi(valilik)ne ~24 km. Mesai başlangıç/bitiş saatlerinde belediye otobüsleri sıktır.(104-105-106-195). Gün içinde sefer aralığı azalır. Ayrıca dolmuşlarla da Gölbaşı yerleşkesine gitmek mümkün. Onlar gün içinde de sık sık geçiyor. Ulaşım aracı bulmakta sıkıntı çekmezsiniz. Ancak bulunduğunuz yere göre yolda geçireceğiniz zaman uzayabilir.

@Nabuket Ortilency'nin de dediği gibi teknoloji fakültesi; uygulama ağırlıklı, merkez yerleşkede bulunuyor, son sınıfta işyeri eğitimi var, staj süresi mühendislik fakültesinden uzun, dersler %100 Türkçe, meslek liseliler için teknoloji fakültesinde m.t.o.k kontejanları mevcut. Mühendislik fakültesindeki programlar ise %100 ve %30 İngilizce. Ancak çoğu programda İngilizce ders oranı %30'un üzerinde.

Yine olmayan siyasi olaylar hakkında yazıp çizenler olmuş. Bu konuda mühendislik fakültesi sorulmuş. Mühendislik fakültesinde siyasi olay falan yok. Bilmediği halde ısrarla "Vardır, vardır." diyenlerin niyetini anlayabilmiş değilim.

• merhaba50 kullanıcısına yanıt
    Off hocam çok uzakmış ya ODTÜ nün bile arkasında kaldı, bilgi için sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ortilency -- 15 Ağustos 2018; 19:25:1 >
    İngilizce yeterlik sınavını geçerseniz hazırlık okumazsınız.
  • merhaba50 kullanıcısına yanıt
    biliyorum da çok umutlu değilim, geçebilen oluyor mu yoksa hep birkaç kişi midir ? bilgin varmı
    Fazla geçen olmuyor ama İngilizceniz kötü değilse geçilebilecek bir sınav. Makine ve inşaat kontanjanları 90+3 kişi. Örneğin 2017 girişli makine %30 İng. programında 11 kişi geçmiş. İnşaat müh. %30 İng. 8 kişi geçmiş.
    2016 girişli %30 İng makine müh. 17 kişi geçmiş. İnş müh. %30 İng. 4 kişi geçmiş vs. vs.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.