Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
8.105
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: reach61

quote:

Orjinalden alıntı: oGuxXx*

dostum beraber takılırız salla başkalarını laf atarlarsa bnde dayanamam
    quote:

Orjinalden alıntı: reach61

benim siyasetle işim yok da yerimde duramayan laf atana cevap veren riskli bi adamım başım yansın istemiorm cok oldu cünkü

dostum beraber gazi olmayalım sora

|
    |

• Yüzbaşı
    577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ondeire

bende elektrik-elektronik bölümüne gidebilirim büyük ihtimal nasıldır eğitimi? evet o ülkücü sorunu benide düşündürüyor

ben gazi mmf eem deyim. 1. sınıf bitti, öğrendiğim tek şey elektrikle şaka olmaz. şaka bi yana elektrik elektronik bölümü, fakültenin en çok laboratuvara sahip bölümü.hocalar kaliteli, gazinin kötü imajından uzak. hatta bu imajı silmek için onlar da ellerinden geleni yapıyolar. takım elbiselileri ben 1 sene içinde 1 defa gördüm, ana kampüsten gelmişler, muhsin yazıcıoğlu öldüğü zamandı sanırım. küpeli ye uzun saçlıya karışan olmaz kafanız rahat olsun. Yalnız üniversite hayatını da unutun, kafanızda herkesin çimlere yatıp seviştiği üniversite hayaliyle gelirseniz çok üzülürsünüz.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    1827 Mesaj
    konuyu uplayalım. gazi makine nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Elektrik elektronik mühendisliği nasıl?Ciddi yazmayı düşünüyorum.Türkçe bölümü tutuyor.İngilizce kursina gidicem artık.Benim için önemli olan yel şey eğitimi diyebilirim tqbi sosyql imkanları da iyi olsa fena olmaz.

|
    |
    Biraz geç oldu ama yıllar önce açtığım konu hakkında gazide makina ve endüstri mühendisliklerinden mezun arkadaşlarımdan duyduklarımı aktarayım. Mühendislik kısmı fen/edebiyat kampüsünden uzakta olduğu için ülkücü olayları dönmüyormuş. Mühendislikler bir binadan oluşuyor, kampüs hayatı söz konusu değil, bina maltepe civarında. Eğitim olarak orta karar, endüstriden mezun arkadaşım memur oldu, makinadan mezun olan özel bir şirkette satışta çalışıyor. Endüstriden arkadaşım derslerin kolay olduğunu söylerdi, makinacı arkadaşım biraz çift dikiş okudu, bazı derslere zor derdi. Birinci ve ikinci öğretimler aynı saatte öğrenim görüyor, sadece ikinci öğretimlerin ödediği harç vardı en son. Bildiklerim bu kadar, umarım sizlere yardımcı olur.
    |
    |
    Arkadaşlar kaç sene geçmiş yazıdan ama yardım edebilecek arkadaşlara bazı sorularim var yardımcı olursanız çok memnun kalırım. Ben elektrik elektronik mühendisliği düşünüyorum gazı üniversitesi eğitim kalitesi nasıldır hocalar nasıldır illa öğrenciyi sınıfta bırakmaya çalışan hocalar babacan hocalar vs... Mezun olduktan sonra kolay iş bulabiliyoruzmu ortamı nasıl yurt işleri felan nasıl oluyor

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
seo paketleri
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.