Şimdi Ara

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burası hakkında bilgisi olan var mı?yine ülkücü yuvası mı?eğitimi kampüsü falan nasıl?

• bende gazi mühendislik yazacağım bilgisi olan biraz tanıtırsa seviniriz siyasi olaylar beni sallamaz eğitimi kampüsü iyi olsunda
  • benim siyasetle işim yok da yerimde duramayan laf atana cevap veren riskli bi adamım başım yansın istemiorm cok oldu cünkü
  • dostum beraber takılırız salla başkalarını laf atarlarsa bnde dayanamam
    quote:

Orjinalden alıntı: reach61

benim siyasetle işim yok da yerimde duramayan laf atana cevap veren riskli bi adamım başım yansın istemiorm cok oldu cünkü

• Hiçbir fakültede ülkücüler sorun çıkarmıyor merak etmeyin. Güzel okul Gazi
  • quote:

Orjinalden alıntı: oGuxXx*

dostum beraber takılırız salla başkalarını laf atarlarsa bnde dayanamam
    quote:

benim siyasetle işim yok da yerimde duramayan laf atana cevap veren riskli bi adamım başım yansın istemiorm cok oldu cünkü

dostum beraber gazi olmayalım sora

• Mühendislik fakültelerinde ülkücülerin etkisi fazla yokmuş.Sanırım oranın kampüsü zaten merkez kampüse uzak..Daha çok fen fakültelerinde bu var.Yani merkez kampüs etrafında bu oluyor..Forumda gazide mühendilik okuyan birkaç kişi var ama isimlerini bilmiyorum..
  • Beni düsündüren su,sınavdan önce arkadasım sevgilisiyle gitti gazi üni.ye,elele yürüyorlarmıs,yolsa cevirmisler ayıp olmuyo mu gardaş diye sora saça sakala laf eden varmış vs vs
  • quote:

Beni düsündüren su,sınavdan önce arkadasım sevgilisiyle gitti gazi üni.ye,elele yürüyorlarmıs,yolsa cevirmisler ayıp olmuyo mu gardaş diye sora saça sakala laf eden varmış vs vs

Arkadaşım Gazi inşaat mezunu (bu sene mezun oldu). Hiç böyle bir şeyden bahsetmedi. Uzun saçlı ve küpeli arkadaşları da vardı ama 4 sene boyunca hiç bir sorun olmamış.
  • @hasan_hzl
    dostum rica etsem arkadaşından üni. hakkında bilgi alıp bizlerle paylaşabilir misin? gerek sosyal ortam gerek eğitim vs. birde iş bulma konusuna nasıl bakıyor?
  • Ülkücülerin etkisi yok. Merkez kampüsten uzak. Serbest bir yer. O açıdan kafanız rahat olsun

Ama kampüs diye bişi yok, lise gibi küçücük bahçesi var. Alternatif varsa tavsiye etmem.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=gazi+%C3%BCniversitesi+m%C3%BChendislik+mimarl%C4%B1k+fak%C3%BCltesi&nr=y&pt=gazi+universitesi+muhendislik+mimarlik+fakultesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 14 Temmuz 2009; 19:46:48 >

• aslında egitimin yanında kampüs de aramiyorum desem büyük yalan olur..
  • quote:

@hasan_hzl
    dostum rica etsem arkadaşından üni. hakkında bilgi alıp bizlerle paylaşabilir misin? gerek sosyal ortam gerek eğitim vs. birde iş bulma konusuna nasıl bakıyor?

Arkadaşım bir şirkette işe başladı. Ama şunu söyleyebilirim ki lise gibi bir bahçesi olduğundan pek sosyal bir ortamı olduğunu sanmıyorum o kampüsün. (Ha merkezi bi yerde o başka) Verdiği eğitime ve derslere de devamlı sövüyordu Daha detaylı bilgi de almaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan_hzl -- 14 Temmuz 2009; 19:49:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan_hzl

quote:

@hasan_hzl

Arkadaşım bir şirkette işe başladı. Ama şunu söyleyebilirim ki lise gibi bir bahçesi olduğundan pek sosyal bir ortamı olduğunu sanmıyorum o kampüsün. (Ha merkezi bi yerde o başka) Verdiği eğitime ve derslere de devamlı sövüyordu Daha detaylı bilgi de almaya çalışırım.

saol dostum bunları öğrendigim iyi oldu

• olay çıktığı pek söylenemez.

kampüs diye birşey yok, daha doğrusu hiç bahçesi yok.
    olay çıkmıyor da denemez. bazı önemli günlerde takım elbiseli "beylerin" geldiğini söylüyor arkadaşlar.

sınıfta da adam seçmeye gelebiliyorlarmış.

asıl anlatılan ana kampüs kadar bir sıkıntı çekilmez tabi, ama 0 da olmaz sorun.

kampüs yaşantısı 0 diyebilirim.
  • ben gazi mühendislikte okuyorum, siyasetle ilgili bi sorununuz kesinlikle olmaz, küpeydi saçtı onlara kimse ses çıkarmıyo.onun dışında kampüs olayında arkadaşların dedikleri doğru ama ödevdi,projeydi,vizeydi zaten insanın sosyal olmaya vakti kalmıyo okulun yeri merkeze yakın olduğundan en büyük artısı bu diyebilirim, onun dışında aklınıza takılan bişi olursa pm atabilirsiniz
  • Arkadaşlar endüstri mühendisliği nasıl gazide? mezunlar iyi işler bulabiliyorlar mı?
    ayrıca hazırlık sınavına girmek şart mı bu bölüm için? bölüm türkçe diye biliyorum.
  • bölüm en az %30 ingilizce yazıyor ama 1. sınıf hariç en az %70 ingilizce.hazırlık sınavına girersin seviyene göre yerleşirsin
  • bende elektrik-elektronik bölümüne gidebilirim büyük ihtimal nasıldır eğitimi? evet o ülkücü sorunu benide düşündürüyor
  • teknik eğitim ne durumda acaba? takım elbiseli amcalar hüküm sürüyormu hala?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.