Şimdi Ara

***GAZİ ÜNİVERSİTESİ*** GAZİ'Yİ KAZANANLARI BEKLİYORUZ. (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.979
Cevap
66
Favori
572.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aragornalican

quote:

Orijinalden alıntı: buket_1991

ikinci ögretim saatları için 8:30da başlar 17:20 de biter demişsnz o zmn ıkıncı ögrtm bırncı ögrtmden sadece harç fazla verme farkımı var?
    unv içinde dersler konusunda herhangi bir fark varmı?..
    gazinin erasms prgrmndn yarrlanablmenın kolaylıgı zorlugu konsnda blgı verrmsnz.?
    endstri müh hazrlk varmı acaba?
    şimdiden teşekrler=)

Evet sadece para farkı var birinci öğretimle ders saatleri farklı fakat en geç 17'de dersler biter.
    Dersler ve diplomada hiçbir farklılık yoktur.
    Bölümlerin çoğunun Avrupa üniversiteleriyle anlaşması vardır. Eğer ortalamanı yüksek tutar iyi İngilizce bilirsen gidebilirsin...
    Endüstri Müh. Hazırlık vardır.
    Gazi üniversitesine bekliyoruz...

nasıl yani 1. öğrenim saatleri ile aynımı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buket_1991

ikinci ögretim saatları için 8:30da başlar 17:20 de biter demişsnz o zmn ıkıncı ögrtm bırncı ögrtmden sadece harç fazla verme farkımı var?
    unv içinde dersler konusunda herhangi bir fark varmı?..
    gazinin erasms prgrmndn yarrlanablmenın kolaylıgı zorlugu konsnda blgı verrmsnz.?
    endstri müh hazrlk varmı acaba?
    şimdiden teşekrler=)

Evet sadece para farkı var birinci öğretimle ders saatleri farklı fakat en geç 17'de dersler biter.
    Dersler ve diplomada hiçbir farklılık yoktur.
    Bölümlerin çoğunun Avrupa üniversiteleriyle anlaşması vardır. Eğer ortalamanı yüksek tutar iyi İngilizce bilirsen gidebilirsin...
    Endüstri Müh. Hazırlık vardır.
    Gazi üniversitesine bekliyoruz...

inşaatın 2. öğretimi yok sanırım araştırdım hiç bir yerde bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhawkmilan31

quote:

Orijinalden alıntı: rappper92

quote:

Orijinalden alıntı: _@kin_

quote:

Orijinalden alıntı: blackhawkmilan31

quote:

Orijinalden alıntı: _@kin_

Gazi teknoloji fakültesi hakkında biraz bilgi alabilir miyim? orada inşaat mühendisliği okumayı düşünüyorum. tercih etmeye değer mi yoksa alternatif bakmalı mıyım?

+1 cevap lütfen

Yok mu kimse ya?

bildiğim kadarıylaa meslek lisesi mezunu değilsen puan kesilio bi de mat fiz ağırlıklı bi hazırlığı var bi de dersler müh fakültesine göre daha önce başlıo şunu demek istiorum müh fak.de 3. sınıfta görceğin dersi onlar 2de görüo gibi

NASIL YANİ ? 450 PUAN YAPMIŞSINDIR 440 YAPMIŞSIN GİBİ Mİ DAVRANIYOR :S PUAN PUANDIR OSYM BELIRLEMIS. SEN 450 ALDIN BANANE KARDEŞİM BENİM NAZARIMDA 440 MI DİYOR

bildiğim kadarıyla dedim onu araştır ama alan dışı tercih yapmşsn gibi oluo onu demek istiorum

• @blackhawkmilan31 Evet hemen hemen aynı saatlerde. İnşaatın ikinci öğretimi yok.
  • aragorn bende bu sene 2.sınıf olacağımda makina mühde bu taşınma söylentisi nedir biraz açarmısın?
  • Arkadaşlar! Sıralamama göre Gazi ile Marmara Elektrik -Elektronik arasında kaldım. Bu konuda yardımcı olacak var mı? Gazi Elektrik-Elektronik nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_nrdgn

Arkadaşlar! Sıralamama göre Gazi ile Marmara Elektrik -Elektronik arasında kaldım. Bu konuda yardımcı olacak var mı? Gazi Elektrik-Elektronik nasıldır?

elektrik elektronik güzel mi bende seçebilirim ?
  • Hocam Fakülteye gittiysen görmüşsündür okulu baştan aşağı yapıyolar.Taşınma söz konusu olabilir fakat bi 50 yıl sonra Taşınacak olan Mimarlık ve Şehir Bölge onunda kesin olduğu meçhul
  • selam arkadaslar mf 4 te 24 bınıncıyım gazi bilgisayar tutuyor bu unıverısıtenın bu bolumunu onerır mısınız yoksa odtü de cevre muhendıslıgı okusam daha mı yı olur yardımlarınızı beklıyorum
  • meraba ben gazi üniversitesinin imalat müh. bölümünü yazmayı düşünüyorum .benim sıralamın biraz altında ama gazi iyi bir ünv. imalat müh. de heryere yok diye ciddi ciddi düşünüyorum eğitim kalitesi iş imkanları vb. ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbaytekin

selam arkadaslar mf 4 te 24 bınıncıyım gazi bilgisayar tutuyor bu unıverısıtenın bu bolumunu onerır mısınız yoksa odtü de cevre muhendıslıgı okusam daha mı yı olur yardımlarınızı beklıyorum

Odtü die Çevre mühendisliği yazılmaz.Arkadaşım jeoloji yazdı çok pişman.Gazi bilgisayar güzeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateşkes

Hocam Fakülteye gittiysen görmüşsündür okulu baştan aşağı yapıyolar.Taşınma söz konusu olabilir fakat bi 50 yıl sonra Taşınacak olan Mimarlık ve Şehir Bölge onunda kesin olduğu meçhul

Gazi endustri urunleri tasarmini arastirdigim icin birazda burdaki hocalarin baskisiyla mimarlik,sbp,entas tek bir yere toplamaya calisiyorlar bildigim kadariyla.Hukuk fakultesi binasinin adi geciyomus ve entascilarin baskisiyle bu sene icinde olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateşkes

quote:

selam arkadaslar mf 4 te 24 bınıncıyım gazi bilgisayar tutuyor bu unıverısıtenın bu bolumunu onerır mısınız yoksa odtü de cevre muhendıslıgı okusam daha mı yı olur yardımlarınızı beklıyorum

Odtü die Çevre mühendisliği yazılmaz.Arkadaşım jeoloji yazdı çok pişman.Gazi bilgisayar güzeldir

başkent tam bursluda tutuyor acaba oraya mı yonelsem.gazinin dil eğitimi nasıldır? mesleki ingilizcem yeterli olur mu ordan mezun olsam

• quote:

Orijinalden alıntı: timmydncn

aragorn bende bu sene 2.sınıf olacağımda makina mühde bu taşınma söylentisi nedir biraz açarmısın?

Ana kampüsün yanında bir arsa vardı şu anda orada inşaat çalışmaları var. Hangi fakültenin taşınacağı bilinmiyor ama iyi değerlendirlerirse MMF için güzel bir yer yapılabilir. Tabi bu henüz söylenti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_nrdgn

Arkadaşlar! Sıralamama göre Gazi ile Marmara Elektrik -Elektronik arasında kaldım. Bu konuda yardımcı olacak var mı? Gazi Elektrik-Elektronik nasıldır?

Gazi MMF Marmarayla karışlaştırılamaz. Kesinlikle Gazi.
  • quote:

Bence iki tercihte güzel. Sen öncelikle hangi mesleği yapacağına karar vermelisin... 2. sorun için Gazi'nin dil eğitimi pek iyi değildir. Sen önce mesleğine bi karar ver..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragornalican -- 25 Temmuz 2011; 20:31:31 >
  • DUYURU
    URAP Araştırma kuruluşunun yaptığı araştırmaya göre Gazi Üniversitesi;

Tüm Üniversitelerin Genelinde 5.

Mühendislik Alanında 3.

en iyi üniversite olmuştur.

http://tr.urapcenter.org/2011/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragornalican -- 25 Temmuz 2011; 20:35:40 >
  • DUYURU

YARIN TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR MUTLAKA KATILIN!!!

Sözel � EA � Dil Puanlarıyla Öğrenci Alan Bölümler için;
    Tarih : 26 Temmuz 2011
    Saat : 13.30 � 17.30
    Yer : Rektörlük Yerleşkesi Gazi Konser Salonu Beşevler � Ankara

Sayısal Puanla Öğrenci Alan Bölümler için;
    Tarih : 27 Temmuz 2011
    Saat : 13.30 � 17.30
    Yer : Rektörlük Yerleşkesi Gazi Konser Salonu Beşevler � Ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragornalican -- 25 Temmuz 2011; 20:39:53 >
  • quote:

quote:

Bence iki tercihte güzel. Sen öncelikle hangi mesleği yapacağına karar vermelisin... 2. sorun için Gazi'nin dil eğitimi pek iyi değildir. Sen önce mesleğine bi karar ver..

ben kararımı verdim bilgisayar istiyorum ama çevrede odtü en iyisi diye bı sorayım demıstım.dil çok onemlı sanırım muhendıslıklerde bunu ıcın baskent bursluyu tercıh etmelı mıyım? ya da seneye tekrar odtü için mi hazırlanayım?

• Arkadaşlar gazi üniversitesi ankara myo i.ö bilgisayar programcılığı yazıcam nasıl bir okuldur ortamı falan bilgisi olan varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.