Şimdi Ara

***GAZİ ÜNİVERSİTESİ*** GAZİ'Yİ KAZANANLARI BEKLİYORUZ. (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.980
Cevap
66
Favori
572.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Yurtlar hakkında herhangi bir bilgin var mı ? Teşekkürler bu arada.

açıkçası yok ailemin yanında yaşıorum ama yurt konusunda ve fakültelere ulaşım konusunda sıkıntı çekmezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragornalican

quote:

Orijinalden alıntı: the_cool

arkadaşlar geçen seneden dolayı puanım kırıldı benim.ts1 397 ts2 408 geldi bu sene. sizce sosyal bilgiler öğr.ne mi gitmeliyim yoksa 2 yıllıkta adalet gibi güzel bölümler var onlardan birini mi seçmeliyim? yani 2 yıllığın konumu nedir sos öğ.nin yanında?

Ben olsam sosyal bilgiler öğretmenliğine giderdim ama sen bilirsin. 4 yıllık fakülte okumak ayrıcalıktır...

ben de öyle düşünüyorum..niğde sosyal bilgiler 390 la kapatmış bu sene bana gelecek gibi gelrse gidecem inş.teşekkürler.

• Üniversitemizin Otomotiv Mühendisliği böülümü hakkında bilgi verebilecek var mı? Her açıdan ?
  • Merhaba!

Tercihlerde yardımcı olmak amacıylahttp://universitelianlatsin.com 'u kurduk 2 gün önce. Çok güzel geribildirimler aldık, 2 günde 50.000'den fazla sayfa gösterimi yapıldı. Şimdi okul ve bölüm çeşitliliğini arttırmaya çalışıyoruz. Gazi Üniversitesi olarak sizleri de aramızda görmek isteriz ^_^

İyi günler,
    www.universitelianlatsin.com

• İnşaat mühendisligine gidilir mi?
    Cikanlar icin is olanaklari yeterli mi?
    Orayi okuyacagima bak suranin mimarligi muhendisligi var oraya git dediginiz yer varmi?
  • @blackhawkmilan31, mhmt_mhmt Dostlar Mühendislik fakültemiz çok iyi. Alanında iyi ve tecrubeli öğretim görevlilerini barındırıyor. Şu güne kadar İnşaat bölümünden mutsuz olan görmedim. Bence İnşaat Müh. istiyorsanız ve puanınız Odtü, İtü gibi okullara yetmiyorsa Gazi'yi mutlaka düşünmelisiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: buket_1991

merhabalar ben gazi endüstri müh i.ö yazmak istiyorum fakat kafam çok karışık
    çünkü müh için teknik unv önmlidr fakt bm puanım yetmıyor gazi de endstri muh okuyn arkdşlr iş bulma açısndn ılerde çok zorlk çekerlermi ....

Mühendisliği teknik üniversitede okumak tabi ki önemlidir fakat endüstri mühendisliğinde labaratuvardır ekipmandır bunlar çok önemli olmadığı için. Gazi üniversitesi MMF'de iyi ve tecrubeli öğretim görevlileri vardır. Bence tercih edersen pişmanlık duymayacaksın. İş konusunda da kendini geliştirdiğin sürece sıkıntı olmaz. Gazi diploması bir çok kurumda önceliklidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Tıp Fakültesindeki hazırlık muafiyet sınavı nasıl gerçekleştiriliyor,hangi bölümlerden oluşuyor ?

Ayrıca yurtlar hakkında bilgi verebilirmisiniz, özel yurtlarda olur.

Google'da Gazi İngilizce muafiyet sınavı' diye aratırsan bir çok forumda geçmiş yılların sorularını bulacaksın. Sınavı geçmek için iyi kurslarda var. İlerleyen günlerde o kursları da buradan duyuracağız.
    Yurtları tek tek bilmiyorum fakat Ankara'ya geldiğinde araştırırsan muhakkak kafana göre bir yer bulursun. Fazla geç kalma...
  • DUYURU

Ön Kayıt ve Özel Yetenek Sınavı ile Öğrenci Alınacaktır

http://www.gazi.edu.tr/duyuru/on-kayit-ve-ozel-yetenek-sinavi-ile-ogrenci-alinacaktir-3500.html
  • ankara myo fakulteye yakınmı 2. ogretim nasıl geceleri zor deilmi
  • quote:

@blackhawkmilan31, mhmt_mhmt Dostlar Mühendislik fakültemiz çok iyi. Alanında iyi ve tecrubeli öğretim görevlilerini barındırıyor. Şu güne kadar İnşaat bölümünden mutsuz olan görmedim. Bence İnşaat Müh. istiyorsanız ve puanınız Odtü, İtü gibi okullara yetmiyorsa Gazi'yi mutlaka düşünmelisiniz...

şimdi hocam inşaat müh. 33.000 den almış gecen sene. sanırım bu üniversite özel ve paralı olarak 33.000 den almış. ortalama ücretler ne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackhawkmilan31

quote:

@blackhawkmilan31, mhmt_mhmt Dostlar Mühendislik fakültemiz çok iyi. Alanında iyi ve tecrubeli öğretim görevlilerini barındırıyor. Şu güne kadar İnşaat bölümünden mutsuz olan görmedim. Bence İnşaat Müh. istiyorsanız ve puanınız Odtü, İtü gibi okullara yetmiyorsa Gazi'yi mutlaka düşünmelisiniz...

şimdi hocam inşaat müh. 33.000 den almış gecen sene. sanırım bu üniversite özel ve paralı olarak 33.000 den almış. ortalama ücretler ne kadar

Özel ve paralı ne demek hocam?Gazi Üniversitesi devlet üniversitesidir.Harç parasından başka ücret yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ateşkes

quote:

quote:

Özel ve paralı ne demek hocam?Gazi Üniversitesi devlet üniversitesidir.Harç parasından başka ücret yok

gazi özel üniversite değil mi ? devlet mi ? bi kaç arkadaş özel dedi. hocam eğer öyleyse cok mutlu ettin beni

• quote:

quote:

quote:

quote:

gazi özel üniversite değil mi ? devlet mi ? bi kaç arkadaş özel dedi. hocam eğer öyleyse cok mutlu ettin beni

üniversiteye hazırlanıp herşeyden bihaber terk.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ayıp hocam ayıp naptınız ya

• quote:

quote:

Gazi üniversitesi devlet üniversitesidir. Sadece harç ödersin. Normal öğretim mmfde 230 civarı eğer ikinci öğretim seçersen 600 tl civarı ödersin.

• Soruları alıyoruz. Gaziye daha fazla kişi bekliyoruz...
  • Tanıtım günlerini kaçırmayın...

Sözel – EA – Dil Puanlarıyla Öğrenci Alan Bölümler için;
    Tarih : 26 Temmuz 2011
    Saat : 13.30 – 17.30
    Yer : Rektörlük Yerleşkesi Gazi Konser Salonu Beşevler – Ankara

Sayısal Puanla Öğrenci Alan Bölümler için;
    Tarih : 27 Temmuz 2011
    Saat : 13.30 – 17.30
    Yer : Rektörlük Yerleşkesi Gazi Konser Salonu Beşevler – Ankara
  • arkadaşlar bana sosyal bilgiler öğretmenliği geliyor bu sene ama öğretmen olmak istemiyorum daha çok memurluk düşünüyorum.dış ticaret bölümü nasıl sizce yazmalı mıyım ? alican usta özellikle sen cevapla.
    4 yıllık okumak ayrıcalık doğru diyosun ama benim zamana çok ihtiyacım var en kısa yoldan memur olmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_cool

arkadaşlar bana sosyal bilgiler öğretmenliği geliyor bu sene ama öğretmen olmak istemiyorum daha çok memurluk düşünüyorum.dış ticaret bölümü nasıl sizce yazmalı mıyım ? alican usta özellikle sen cevapla.
    4 yıllık okumak ayrıcalık doğru diyosun ama benim zamana çok ihtiyacım var en kısa yoldan memur olmak istiyorum

Dostum hızlı bir şekilde iş hayatına atılmak istemeni anlıyorum. Fakat henüz normal bir insan yaşına göre belkide dörtte birini öğrencilikle geçirdiğin hayatının kalan üçte dördün hangi işi yapacağım konusunda bir karar aşamasındasın. Öncelikle eğer öğretmen olmak istemiyorsan. Kesinlikle yazma. Ama gerçekten istemiyorsan.
    İstatistik bölümünde okuduğumdan 'dış ticaretle' ilgilide az çok bilgim var. Güzel iş alanı olan bir meslek fakat okuduğum istatistik bölümü gibi pek çok bölümden 'dış ticaret' sertifikası bu özel bir kurstan yada açık öğretimden alıp bu işlerde çalışan donanımlı insanlar var. Dış ticarette iyi bir işe girebilmek için donanımlı olman gerekiyor. Bu bölümü bitirdiğinde 4 yıllık başka bölümlerden mezun olan adamlar muhakkaki bir çok yönden senden üstün olacaklardır.
    Bu noktada her zaman 4 yıllık bir okulu bitirmenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Çünkü açılan üniversite sayısına göre Türkiyede artık diplomalar ucuzladı. Bu durumda 2 yıllık diplomalarında bazı özel bölümler dışında pek önemi kalmadı. Yani 2 yıllık okuayacağına git aöf'te 4 yıl oku aynı zamanda bir işe gir çalış bu daha iyi bir fikir gibi geliyor. Öğretmen olup olamayacağını ve diğer dört yıllık seçenekleri bir daha gözden geçirmen gerektiğine inanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.