Şimdi Ara

Gazi tıp nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Milenyum çağındayız...Ay'a bile artık 6 saatte gidebildiğimiz bu yüzyılda sınav sonuçlarını 30 günde açıklamak nasıl bir mantıktır. Anlayan var mı...bu nasıl bir geri kalmışlık....bir ara eskiden hatırlıyorum sınavı 3 günde açıklamışlardı...hey gidi günler heyyyy

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Çok kötü bi lisede okuduğum için beni son 2 sene özele yolladılar adam gibi ortamda ders çalışsın diye o dönem ben mezuna kalacağım demiştim ailem arkadaşlarım kimse bir şey demedi rehberlikçim zorla tercih yaptırmaya kalktı yok yaz gitsin en kötü 2 yıllık yaz sonra 4 e tamamlarsın mezuna sakın kalma falan kafamın etini yemişti sırf biz şu kadar kişiyi üniversiteyr yerleştirdik diyebilmek için karşısındakinin ilgisi nedir planı nedir umrunda değildi adamın abi ben o dönem kalbimin sesini dinlemiştim bu yolu seçtim iyi ki de seçmişim hocama kalsa şu an en kötü okul olsun yine de okuyordum sırf üniversite okumuş olmak için tercih yapılır mı o yüzden buradaki mesajlarda da görüyorum siz o okulunuzdaki dershanenizdeki rehberlikçiniz için sadece bir portföysünüz 2 sene sonra yanına gidin suratınıza bakmaz o yüzden kendinizi iyice tartın ben neyim ne yapmak istiyorum neye ilgim var x okula gitsem mutlu olacak mıyım sorularını kendinize sorun sonrasında ne yapmak isterseniz onu yapın kimse sizi sizden daha iyi tanıyamaz herkese ezbere lafla iş yaptırmaya kalkan insanları değil kendinizi dinleyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Since I was studying in a very bad high school, they sent me privately for the last 2 years so that he could study in a decent environment, I said that I was going to graduate at that time, my family, friends, no one said anything, my guidance counselor tried to make a choice, no, the summer should go, the worst 2 years after the summer, you will complete the 4th grade. I was so mad just to be able to say that we have placed so many people in the university, he didn't care what the other person's plan was, brother, I listened to the voice of my heart at that time, I chose this path, I'm glad I chose it, if it was up to my teacher, it would be the worst school right now, I was still studying just because I had studied at the university. So I see in the messages here, you are just a portfolio for your guidance counselor in your school, go to him after 2 years, he won't look at you, so weigh yourself thoroughly, what am I, what do I want to do, what do I want to do, ask yourself the questions, will I be happy if I go to school? If you want to do it, do it, nobody They can't know you better than you do, listen to yourself, not people who try to get everyone to do business by rote

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.