Şimdi Ara

GAZİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ BİLG.MÜH OKUNUR MU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben tercih etmezdim ama mezuna kalmak yerine tercih edebilirsin
  • badfear1907 B kullanıcısına yanıt
    Ankaraya sıralamam yetiyordu ama 5 yılda gölbaşında olduğu için yazmadım, bu yıl hazırlık okuduğum için çok da bilgi sahibi değilim ama makinesi bilinen bir okul, tercih dönemi araştırıp sıralamanıza göre yazarsınız hocam
  • barıscaa kullanıcısına yanıt
    Evet "fakültenin ismi Teknoloji Fakültesi" olduğu için doğal olarak yazıyor
    Lakin en altta Mekatronik Mühendisi unvanı verilmiştir de yazıyor (o örnek için)
    Bu noktadan sonra dediğim gibi sektördeki bilenlere sormak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byakuyakuchiki kullanıcısına yanıt
    ben de gölbaşından kurtulduğuma seviniyorum hocam lanet yer gözümden yaşlar geldi gölbaşına giderken :D hazırlık bitti hocam
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Ya sırf yazmak için de yazmak istemiyorum. Sonunda hayalim olan bir iş ve güzel bir şekilde mezun olup ortalama maaşlara çalışmak istiyorum. O yüzden bana en çok fayda sağlayacak üniversiteye gitmek istiyorum
  • Okunur hocam.Bilgisayar muh. siralamasi her yil artiyor mezuna kalsanız seneye sıralama daha cok yukselecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 17 Haziran 2019; 21:44:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylemeye korkuyorum bunu ama gerçek maalesef üzücü ben Ankara üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyorum ve liseden farkı yok ben bu kadar rezalet bir okul görmedim okuduğum bölüm evet %100 İngilizce değil ama değil diye bu kadar ayrım olmaz bizim program hocalarıyla onların hocaları ve sorulanlar arasında dağlar kadar fark var. Bence Gazi'de çok iyi bir yer değil bizzat bölüm binasını görmeye gittim ve bizim Gölbaşı kampüsünden daha kötü ne olabilir diye düşünürken daha kötüsünü gördüm keşke her üniversite mühendislik fakültesi açmasa. Ben olsam mezun kalırdım ben mezun kalıp buraya girdim tabi o da işin iğrenç tarafı maalesef. Şuan ki yaşadığım hissiyatı ömrümde hiç yaşamadım. Bu kadar kötü okul anlayışı olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: barıscaa

gazinin mühendislik fakültesinde makine ve inşaat mühendislikleri için kalıbımı basarım hatta makine türkiyede sayılı makinelerden fakat teknoloji fakültesinin pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum
    3. sınıf olunca yazarsın bana nasıl bölümmüş diye :)

• byakuyakuchiki kullanıcısına yanıt
    Makinede ingilizce mi okuyorsunuz hocam normal makineyle aralarında fark var mı?
  • Hocam ben bilgisayar okuyorum, ama makinede okuyan arkadaşlarım var, tamamen Türkçe makine yok zaten %100 ve en az %30 İngilizce var mühendislik fakültesinde bazı dersler ingilizce bazıları Türkçe oluyor işte, teknoloji fakültesinde İngilizce var mı yoksa tamamen Türkçe mi onu bilmiyorum.
  • Zaten kampüs falan yok bir tane bina var sadece :d Ankaranın %30 ingilizcesi benim de tutuyordu ama gölbaşında diye yazmadım, ama %100 ile İngilizce ile arasında o kadar büyük farklar olduğunu bilmiyordum.
  • canguler917 kullanıcısına yanıt
    zor diyolaaa :D ama kötü diyeni gormedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barıscaa -- 18 Haziran 2019; 10:56:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.