Şimdi Ara

Gazi İnşaat bırakılır mı? Gazi İnşaat vs Gebze Teknik?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 Tercihlerinde Gazi İnşaat a yerleştim geçen yıl hazırlıktım.Sıralamam 29 bin Ağustosta Gebze Teknik Bilgisyara geçmek istiyorum yardım edin

• Up Up
  • Amonraaa A kullanıcısına yanıt
    hocam niye bıraktın ? egenin arkasına gazi inşaat yazcam ben ?
  • Eflu E kullanıcısına yanıt
    Bölüme geçmedim ama baya iyi şeyler duydum eğitimi hakkında bencede ege inşaattan çok daha iyi eğitimi vardır da ben ailevi meselelerden bıraktım şehir dışında okumak istiyorum ama bırakırken içim gidiyor
  • Bırakılmaz kardesim illa şehir dışı diyorsan 29kdan daha iyi yerlere gidebilirsin..

Birde inşaattan bilgisayar? Pek ilgileri yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Gebze Teknik hakkında bayağı iyi yorum aldım sen ne düşünoyrsun?Bir de alakasız görülebilir aslında ama bu 2 mühendislik bölümü en çok istediğim 2 bölümdü.Eğer bırakırsam bana eksileri ne olur ya da şehir dışında 29 bine önerebileceğin yerler?
  • Gazi müh iyidir yav. Bilemedim ne desem

• bıktımm2016 B kullanıcısına yanıt
    Hazırlığını yarım dönemde bıraktım devam edersem yine muhafiyet sınavı belki 1 yıl hazırlık daha.Bir de ailemin yanında okumak istemiyorum bu 2 faktör beni ayrılmaya itiyor.Ama 29 bin ile gebze teknik bilgsayara gidersem sıralamama yazık olur mu?
  • Amonraaa A kullanıcısına yanıt
    ege inşaattan daha mı iyi gazi o.O
  • Eflu E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle evet,kendiini şartladıysan Gazi yazmamak içn yazma yani.Kendini kandırmanın bir mantığı yok.Tamam Ege'ye göre sosyallik yok mühendislik fakültesinin kampüsü bile yok ama eğitimi hocaları bayağı kaliteli sonuç olarak Gazi İnşaat>Ege İnşaat eğitim olarak da sıralama olarak da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amonraaa

Gebze Teknik hakkında bayağı iyi yorum aldım sen ne düşünoyrsun?Bir de alakasız görülebilir aslında ama bu 2 mühendislik bölümü en çok istediğim 2 bölümdü.Eğer bırakırsam bana eksileri ne olur ya da şehir dışında 29 bine önerebileceğin yerler?

Yorumlar iyi güzelde yorum yapan. Zamanında yüksek sıralama ile okula girenler reklam yapma sebebi şu' Ben 30k dan girdim benden sonra girceklerde 30k olsun'

Istanbul Uni inşaatta dusunebilirsin ama gazi iyidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.