Şimdi Ara

GAYRIMENKUL UZMANIYIM SORUN CEVAPLAYAYIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tugrul420

Merhaba huseyin bey 2011 yılında binamız bitip oturtulmaya başlandı, ama iskan alınmadan, oturuyoruyoruz,5 yıl iskan alınmazsa ruhsat iptal olmadurumu var mıdır acaba ?çok teşekkürler#ruhsatın fiyatlar ı da 35 milyar diyorlar yeniden çıkarmak #

öyle birşey yok iptal olmaz ama sıkıntı yaşarsınız
  • İyi günler. Eşimin işi benim işim ve çocuğa kayınvalide bakma durumlarından hasköy Halıcıoğlu civarlarında uzunca bi arayış sonunda r.koç müzesi civarı sıfır binada, metrobüse 500 m, Haliç manzaralı 2+1 dubleksin altı, gb cephe,kapalı otoparklı, brüt 85 mkare, iskanlı bi dairede karar kıldık ve 340.000 tlye anlaşarak kaparosunu verdik. Bölgenin ileriye dönük durumu göz önünde bulundurularak doğru bir tercih yapmış oluyormuyuz ? hala kararsızlık içindeyim. İlk evim olacağı için çok bi bilgim yok bu konuda belirtmek istediğiniz bi husus olurmu. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallcannes

@alembizim

Yeni proje önerileri yapabilir misiniz ??

1 yıl sonra bitecek güvenilir firma.

İstanbul Anadolu ve/veya Avrupa Yakasında

Teşekkürler

Samandıra da Resim İstanbul Projesine bakabilirsiniz. Güvenilir şirket Orta Doğu İnşaat yapıyor. Çok büyük bir proje. Toplam 3 etaptan oluşacak ve 1 etap bitmiş diye ve hiç satılık daire kalmamış diye duydum. Ayrıca o projeye yakın bir zamanda Türkiyenin en büyük devlet hastanesi inşaatı başlayacakmış, ki bu zamanla orayı çok değerli kılar. Metroya yakın olacağı içinde cazip bir lokasyon. Bunu tanıdığım bi mütait abim var, o oradan 4+1 ve 1+1 aldı da oradan biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunhan34

İyi günler. Eşimin işi benim işim ve çocuğa kayınvalide bakma durumlarından hasköy Halıcıoğlu civarlarında uzunca bi arayış sonunda r.koç müzesi civarı sıfır binada, metrobüse 500 m, Haliç manzaralı 2+1 dubleksin altı, gb cephe,kapalı otoparklı, brüt 85 mkare, iskanlı bi dairede karar kıldık ve 340.000 tlye anlaşarak kaparosunu verdik. Bölgenin ileriye dönük durumu göz önünde bulundurularak doğru bir tercih yapmış oluyormuyuz ? hala kararsızlık içindeyim. İlk evim olacağı için çok bi bilgim yok bu konuda belirtmek istediğiniz bi husus olurmu. Şimdiden teşekkürler.

çok iyi bir tercih fiyatta makul hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

quote:

Orijinalden alıntı: gunhan34

İyi günler. Eşimin işi benim işim ve çocuğa kayınvalide bakma durumlarından hasköy Halıcıoğlu civarlarında uzunca bi arayış sonunda r.koç müzesi civarı sıfır binada, metrobüse 500 m, Haliç manzaralı 2+1 dubleksin altı, gb cephe,kapalı otoparklı, brüt 85 mkare, iskanlı bi dairede karar kıldık ve 340.000 tlye anlaşarak kaparosunu verdik. Bölgenin ileriye dönük durumu göz önünde bulundurularak doğru bir tercih yapmış oluyormuyuz ? hala kararsızlık içindeyim. İlk evim olacağı için çok bi bilgim yok bu konuda belirtmek istediğiniz bi husus olurmu. Şimdiden teşekkürler.

çok iyi bir tercih fiyatta makul hayırlı olsun

Çok teşekkürler. Bölge hakkında çok bilgi sahibi değilim, bölgeyle ilgili bilginizi rica etsem hayırlı akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• siyahbeyazh kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim blgileriniz için.

Resim projesi epey bir yol almış ve fiyatlarda aynı şekilde uçuyor.

Daha yeni, temeli atılma aşamasında nereler var acaba?

1 yıl önce butik daça 'dan fiyat almıştım, madenler civarında Barajyolu, sancaktepe de.

Bugün fiyata %50 artmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallcannes -- 8 Mart 2016; 15:35:18 >
  • merhabalar 2-3 sene sonrasi icin yatirimlik arsa yada daire almak istiyorum.sizce hangi bolgeden almam gerekir ? butcem 250 bin civari
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.