Şimdi Ara

Gastroclub üyeliğine (750 TL), 1 yıl macfit hediye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
13
Favori
49.705
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amiralbattımıacaba A kullanıcısına yanıt
    Yeni üye oldum aldım. Canlı desteğe yazın yeni üyeye veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amiralbattımıacaba

Beyler, gastroclubın müşteri ilişkilerini aradım gece. Telefondaki adam sadece üyelik yenilemede macfit hediye ediyoruz falan dedi. Gold değilmiş tüm macfitlerde geçerli bi üyelikmiş. Goldla arasında küçük bir farkı varmış

Yeni üye olarak alamıyormuşuz bu üyeliği ben çok zorladım şansımı normal üyelik fiyatını çekti sürekli indirimsiz adam

Arkadaşlar ortada bi karışıklık var sanırım. Ben de gastroclub a üye olmak için uygulamayı indirdim ancak üye olmadan önce müşteri temsilcisi ile yazıştım. Ve bana da müşteri temsilcisi yeni üyeliklerde macfit hediyesi olmadığını bu durumun üyelik yenilemelerde geçerli olduğunu ve yeni üye olmam halimde macfit hediyesinden kesinlikle faydalanamayacağımı söyledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce üye olmayı denedim promosyon alanına XMAS50 yazıyorum fakat geçerli değildir şeklinde uyarı veriyor.

Edit: Üyelik başlatma aşamasında XMAS50 kodunu denedim bir kaç kez geçersiz uyarısı verdi sonra kodsuz üyelik başlatıp satın alma aşamasına ilerledim 1500 tl macfit üyeliği hediye yazıyordu tıkladım kredi kartı ile ödeme seçeneğinde ücret 1500 tl olarak kaldı BKM ile ödemeyi seçtiğimde 750 TL ye ücret düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juve212 -- 30 Aralık 2020; 23:17:52 >
  • Kafasında soru işareti olanlar için Yazıyorum.

Önce canlı destek ile iletişim kurdum, yeni üyeler yararlanabilir mi dedim. Evet cevabını aldım üye oldum kod mail adresime geldi.

Gold değilmiş.

Gelen mail de üye ola tıkladım ( normalde yıl başı sonrası düşünüyor idim) bazı arkadaşlar kesinlikle yeni üyelere verilmiyor deyince test ettim üye de oldum.

Bir sıkıntı olmadı gittiğim de de olacağını sanmıyorum.

Güzel fırsat, konu sahibine teşekkür ederim.

Gastroclub üyeliğine (750 TL), 1 yıl macfit hediye

• Ne kadar farklı şeyler çıkıyor ortaya ben şunu anlamadım.şimdi ben üyeyim aylık olarak ödediğim için istediğim an üyeliğimi iptal edebilirim.ben müşteri hizmetlerini aradım üyeliğinizi iptal edin bu kod ile yeniden üye olun dedi acaba iptale gerek kalmadan devam etmez mi?
  • skymasterrr kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok da. İptal edip üye olun ne fark eder ki. :)
  • kartaltib K kullanıcısına yanıt
    Bu seferde üye olmayanlar faydalanamaz demesinler :))
  • skymasterrr kullanıcısına yanıt
    Hocam sorununu hiç anlamadım.
    Macfit üyeliğin varsa sen onu iptal ettir gastro alıp 1 yıllık kodunu kullan.
    Kod ile üye okurken ben orada mac fit üyesi değilim seçeneğini tıkladım. Bence orada seçerek üyeliğini yıllık her halükarda kullanırsın.
  • arkadaşlar ben yeni üye oldum gastroya, ve yaklaşık 20 dk sonra kod geldi, yani eski üye olma zorunluluğu yok, ayrıca kodu denemedim, muhtemelen ocak ayında başlatırım. bana gelen mailde 5 ay içerisinde aktif edebileceğim yazıyordu, 2 ay da ücretsiz dondurma hakkını hesaplarsanız 7 aya kadar erteleme şansı var.

• Cyber Cop kullanıcısına yanıt
    Yani hocam yaza dogru haziranda kullanabilir miyiz alsak belki o zamana korona azalir eski duzene geçme umudum az ama 😕

Suan salonlar acik mi limitli mi giriş sağlanıyor
  • luck runs out kullanıcısına yanıt
    Standart gold farkı nedir macfit üyelikte demi bu gastro için degil
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Maclerde geciyor mu kod hocam Antalyada mac salon var mi giden konu hakkinda bilgilendirse faydalansak
  • metehan028 M kullanıcısına yanıt
    Yok ben yaptım yeni üyelik geçerli oldu
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Evet hocam macfit için. Gold üyelikte su alma hakkı falan oluyor. Her salona girebiliyorsunuz.

Ama standart üyelikte sadece tek bir salona giriş hakkınız var. Bir de tüm macfitler diye bir üyelik var. On da tüm macfitlere giriş hakkı var. Bu gastroclubın verdiği üyelik gold değil. Umarım "tüm macfitler" olan üyeliktir.

Açıklamada ormanada hariç tüm macfitler diyor ama şu da olabillir: Standart üyelik gibidir ama sadece ormanada da geçerli değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Ne kadar farklı şeyler çıkıyor ortaya ben şunu anlamadım.şimdi ben üyeyim aylık olarak ödediğim için istediğim an üyeliğimi iptal edebilirim.ben müşteri hizmetlerini aradım üyeliğinizi iptal edin bu kod ile yeniden üye olun dedi acaba iptale gerek kalmadan devam etmez mi?

Aslında baya mantıklı bak. Ben de kasım sonunda gold üye olmuştum Aydan aya ödemeli olarak şimdi onu iptal etsem ve bu şekilde tekrar üye olsam kodu kullanarak. Çünkü bu şekilde yarı fiyatından daha ucuza geliyor

• https://www.sportstv.com.tr/contentDetail/457/mac-ve-macfit-farki%3F-

• https://bkmexpress.com.tr/kampanya/gastroclub1120//

bu arada bkm express ile ödemede de %50 indirim varmış ve 31.01.2021 tarihine kadar geçerli. detay bakmadım ben alım da yapmayacağım. başlığı okudum ve bilgi için yazıyorum. eğer bkm bu kampayada da macfit hediyesi varsa, ve kararsız olanlar da varsa böylece en azından macfit başlatma tarihi nisan sonuna atabilirsiniz.

edit: 3 aymış. nisan sonuna atar. mart yazmıştım ilk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 31 Aralık 2020; 10:30:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/gastroclub1120//

bu arada bkm express ile ödemede de %50 indirim varmış ve 31.01.2021 tarihine kadar geçerli. detay bakmadım ben alım da yapmayacağım. başlığı okudum ve bilgi için yazıyorum. eğer bkm bu kampayada da macfit hediyesi varsa, ve kararsız olanlar da varsa böylece en azından macfit başlatma tarihi nisan sonuna atabilirsiniz.

edit: 3 aymış. nisan sonuna atar. mart yazmıştım ilk

hocam bkm express i enpara banka kartım ile kullanabiliyor muyum? BKM deki 31 ocakmış daha iyi

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez
  • PONRO kullanıcısına yanıt

Merhaba Nisan'a doğru, yani Mart sonu demek istedim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.