Şimdi Ara

Gasitaly marka sıralı sistem kullananların yorumları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
6
Favori
62.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mazda 626 aracıma dün taktırdım inşallah üzmez beni.
  • Arkadaşlar üsteki mesaj belirttiğim gibi yenii lpg taktırdım ilk gün fulledim 92 liralık lpg aldı 260 km yol yaptım en allttaki ışık yanıp sönmeye başladı ne kadar gider bilmiyorum ilk depo ama arabam 100 liralık benzinle 300 km yapıyordu hatamı yaptık taktırmakla acaba birde ilk çalıştırdığımda gaz kokusu alıyorum çarşamba günü şafak ota gazda montajını yaptırdım.
  • Yeni taktirdigin icin olabilir ayrıca depo büyükse lambalar erken sonmustur bitene kadar denemende fayda var ikinci deponuza denedikten sonra gitsen daha iyi olur ayrıca ilk çalıştığında gaz kokusu gelecegini tahmin etmiyorum yanmamis yakitkokusu egzozdan gelebilir tahminimde ama icin rahat olsun istersen bir göster hayırlısı olsun selam ve dua ile
  • Yeni taktirdigin icin olabilir ayrıca depo büyükse lambalar sonmustur bitene kadar denemende fayda var ikinci deponuza denedikten sonra gitsen daha iyi olur ayrıca ilk çalıştığında gaz kokusu gelecegini tahmin etmiyorum yanmamis yakitkokusu egzozdan gelebilir tahminimde ama icin rahat olsun istersen bir göster hayırlısı olsun selam ve dua ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilot47

Yeni taktirdigin icin olabilir ayrıca depo büyükse lambalar sonmustur bitene kadar denemende fayda var ikinci deponuza denedikten sonra gitsen daha iyi olur ayrıca ilk çalıştığında gaz kokusu gelecegini tahmin etmiyorum yanmamis yakitkokusu egzozdan gelebilir tahminimde ama icin rahat olsun istersen bir göster hayırlısı olsun selam ve dua ile

Depo 50 litrelik 92 liralık gaz aldı ilk depoda ışıklar erkende sönmüş olabilir teşekkürler cevabınız için.
  • İlk depomu bitirdim 310 Km şehir içinde bitti .
  • 1991 model BMW 5.18i aracıma 4 ay önce Gasitaly marka taktırdım.5 bin km. civarı yaptım.Şimdilik memnunum.Herhangi bir sıkıntım yok..Geçen ay Kuzey Ege turu yaptım arabamla.100 km'de 10 lt yaktı..Şehiriçinde ise 13 lt. civarı yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manovar

10000 km oldu şu anda hiçbir problemim yok. tık demedi şimdiye kadar.
    tüketimim 170-190 arası değişiyor...
    GASITALY italyada bir türk firması tarafından üretiliyor diye biliyorum bu arada...

Türkiyenin suymu çıkmış italya da üretim yapıyorlarmış...
  • EVET DOĞRU SÖYLEDİNİZ BİZİMKİLER YAPTIĞINDA GERÇEKTEN SUYU ÇIKIYOR BU İŞİN UZUN ÖMÜRLÜLÜK VE SAĞLAMLIK EN SON PLANDA KALİTEYE ÖNEM VERMİYORLAR BUNU HERKES YAZIYOR ZATEN KEŞKE AMA KEŞKE İTALYANLAR GİBİ YAPABİLSELERDİ
  • 2011 model avensisim var 10000 km de daha valvematik denen toyotanın en sonj ürettiği motor var üzerinde gazitaly taktırmalımıyım???
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgunefe09

2011 model avensisim var 10000 km de daha valvematik denen toyotanın en sonj ürettiği motor var üzerinde gazitaly taktırmalımıyım???

kardeşim bence taktırmamalısın. madem sıfır araban var paraya kıyacan ithal ürünlere yönelecen
  • O bir şey değilde 1200 liraya yaptırdığım sistemi daha borçlarım bitmeden 900 liraya indirmişler.Kınıyorum bizi enayi yerine koydular.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Gasitaly llpg taktıralı 3 ay oldu yaklaşık 10 Bin km yol kat ettim. Otomobilim 2002 Scenic şu an 131 Bin km. civarında, çekiş, performans, titreme, rölanti, vs.. gibi sorunları yaşamadım. Gaz'a geçişi anlamıyorum bile.

Malum Renault Scenic ler yerden yüksek geniş arabalar, kısacası hantallar buna rağmen 42lt gazla şehir içinde (istanbul ve en yoğun tarafikte) 400km yol yapıyorum.
    Şehir dışında (İstanbul-Ankara-İstanbul) ortalama 120 km hız nispeten otomobil doluyken 580 km yol kat ettim.

Daha önceki otomobillerim de LPG kullanmadığım için kyaslama yapamıyorum ama diğer kullanıcıların diğer markalar da zaman zaman yaşadıkları koku, rölanti sorunları, arıza ışığı vb. sorunları yaşamadığım için bana aldığım sistemin ve montajının gayet iyi olduğu izlemini veriyor. 10 bin km'de bu güne kadar olan izlenimlerim bunlar.

Servis ağı yedek parça durumu marka yeni olduğundan şu an için çok geniş olduğunu söylenemez. Bu durum büyükşehirlede pek sorun olmasa da Anadolu da biraz sıkıntı yaratabilir. Sistami kullandıkça yaşadığım olumlu ve olumsuz yanları burdan paylaşmaya devam edeceğim.

• ARKADAŞLAR BİR CRUZE LS 2010 MODEL ARAÇ ALDIM HERGÜN 50 BENZİN KOYUYODUM 500 İLE 650 ARASINDA YAKIYOR DELİ GİBİ ARASTIRDIM GAZ TAKTIRMAK İÇİN DANIŞMADIĞIM SORMADIĞIM KALMADI 2000 İLA 3000 ARASINDA FİYATLAR CRUZE SİBOP YAKIYOMUŞ DİYENLER SONUNDA BRC DEN AYRILAN KENDİ YERİNİ AÇAN BİR ARKADAŞ BULDUM VE ONA GASİTALİY TAKTIRDIM VE YAĞLI SİSTEM YANİSÜBAPLARI YAĞLAYAN BİR SİSTEMLE BİRLİKTE 700 PEŞİN KALANI 10 TAKSİT 1400 TL YE MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİKLE TAKTIRDIM TAKMA BİTENE KDR DA ARACIN BAŞINDA DURDUM VE TELİNİ VERDİ HER SAAT ARAYIP SORABİLİRSİN DEDİ VE BU SİSTEMDE 3 MOD VAR SPOR EKO NORMAL BEN EKOYA AYARLATTIM VE ÇOK MEMNUNUM İLK DOLDURDUM 36 LT GAZ ALDI 120 KM YAPTIM 1 IŞIK SÖNDÜ HİÇ BİR TEKLEME GAZA GEÇTİNİ BİLE HİSSETMİYORUM HARİKA BİR İŞÇİLİK YAPTI NERDEN BİLİYORUM BİR ÖNCEKİ ARACIM HONDA İDİ ONDAN BİLİYORUM ONUNDA BAŞINDA BEKLEDİM ÇOK KÖTUYDU HEP SORUN VARDI O YÜZDEN İNCE ELEYİP SIK DOKUDUM TAKTIRMAK İSTEYEN BENİMLE İRTİBAT KURSUN KAFANIZIDA FAZLA KARIŞTIRMAYIN BEN KAFAYI YEDİM ARASTIRMAKTAN TEL 05325433317

• LANDİRENZO YAĞLI SİSTEMLE 2350 TL İSTEDİ OKCAN DİYE BİR MARKA 1100 TL İSTEDİ LAVOTA 1650 TL FİYAT İSTEDİ LPG KURU GAZ OLDUĞU İÇİN SİBOP YAKMA OLAYI OLUYORMUŞ BU YAĞ SİSTEMİ YAĞ DEDİĞİDE MAZOT KOYUYOLAR DAMLAYA DAMLAYA SİBOPU YAĞLIYOR MUŞ ONUNLA BİRLİKTE TAKTIRDIM ARIZA IŞIĞIDA YANMADI ÇOK MEMNUNUM
  • BU ARADA GASİTALY TURK MARKASIMI BİLMİYORUM AMA İTALYADA ÇALIŞAN TURKLER FABRİKADA ÇALIŞIYORMUŞ DİYE DUYDUM
  • ben de taktırmayı düşünüyorum şu ana kadar çoğunlukla olumlu yorumlar yapılmış. Taktıran bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok makbule geçer
  • ben taktırmıştım daha önce yorumlarda da var. dediğim hiç bir sıkıntı yok. Honda cıvıc 2005 model. tAVSİYE ederim.
  • Dün Bolu tarafından dönerken araç gazdan benzine geçti ışıkları gelip gidiyor kendiliğinden bolu'dan benzinle dönmek zorun'da kaldım ve çok koydu yaw :p
  • gazdan benzine gecme regulatordeki basinc duserse olur ya depoda gaz azaldi ve sizin aracta gasitaly nin kompakt regulator var. oyleyse regulator kucuk kaliyor ve benzine atiyor ona bir baktirin gasitaly nin buyuk regulatorunu taksinlar. baska bir ihtimalde aldiginiz gazin basinci dusuk on tarafa yeterince gonderemiyor. kis ve yaz lpg farkeder.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.